عضو تحریریه
بخش تبلیغات

بخش تبلیغات

،
درباره من:
1

پروژه آماده افتر افکت با تایم کد

نیاز به منبع جامعی برای تهیه این دست پروژه‌ها باعث شد وب سایت تایم کد به‌عنوان مرجع پارسی زبان گرافیک کامپیوتری در سال ۱۳۹۳ تأسیس شود تا روند دسترسی و دانلود این فایل‌ها را تسهیل کند.

5

وام های فوری که نیاز مسکن داشتن و ازدواج کردن را تا حدودی مرتفع می کند

چه می‌شود کرد؟؟ زندگی بدون وام نمی‌چرخد. نمی‌شود آرزو به دل ماند. سال‌ها بگذرد تا ببینیم چه می‌شود؟ وام که بگیرید از این ستون به آن ستون فرج می‌شود.

5

اینترنت مصرفی در چارخونه رایگان شد

چارخونه بازار سرگرمی و محتوای دیجیتال است که دسترسی سریع، آسان و امن به بیش از ۱۸۵ هزار برنامه، بازی، موسیقی، فیلم و سریال و انیمیشن، کتاب، روزنامه و مجله را در گوشی‌های اندرویدی برای کاربران فراهم می‌کند.

4

سفر به ناشناخته‌ های بهشت ایران شهر شیراز از نگاه گت بیلیت

شیراز یکی از قطب مهم گردشگری کشور است که با جاذبه‌های فراوان گردشگری که دارد هر ساله میزبان گردشگران فراوان داخلی و خارجی است. در این مقاله شما را با جاذبه‌های کمتر شناخته شده‌ی این شهر آشنا می‌کنیم.

2

با مادربردهای B450 Max کمپانی ام‌اس‌آی به نهایت عملکرد سیستم خود دست یابید

سازگاری تراشه های مختلف با پردازنده‌های سری 3000 رایزن یکی از مواردی است کاربران را بر سر دوراهی قرار داده است. محدودیت های اعمال شده از سوی AMD برای تراشه هایی غیر از X570 و TRX40، انتخاب کاربران را بسیار محدود کرده است.

یوزبیت؛ آرامش را برای شما به ارمغان می آورد

آرامش، کلیدی‌ترین نیاز همه افراد است و کمتر کسی از اهمیت آن غافل مانده است. این صلح و آرامش ابعاد مختلفی همچون آرامش درونی، آرامش مالی و ... دارد.

ارسال بسته هدایای تبلیغاتی پایان سال توسط تی نکست

تی نکست در تمام مناطق 22 گانه تهران، سرویس ارسال بسته های هدایای پایان سال را برای کسب‌و‌کار ها ارائه می‌کند. یکی از مهم‌ترین اهداف هر کسب و کاری ایجاد آگاهی از برند خود و ماندگاری در اذهان است.

2

تکنولوژی های جدید در هتل

تکاپوی هتل‌ها برای ارائه خدمات مناسب‌تر سبب شده تا هتل‌داران نیز از قافله تکنولوژی عقب نمانند. آیا تا به‌حال تصور کرده‌اید که هتل‌ها از ربات‌های پیشخدمت استفاده کنند؟

10

تخفیف‌های ویژه Pspro در نوروزانه رویایی گیمرها

فروشگاه Pspro به‌مناسبت نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و نوروز ۹۹، امسال نیز نوروزانه حرفه‌ای گیمرها را با تخفیف‌های ویژه برگزار می‌کند.

14

محبوبیت بازی‌های آنلاین موبایل

در دنیای امروز هر روزه شاهد پیشرفت تکنولوژی هستیم و امری طبیعی است که با این پیشرفت تکنولوژی دنیای بازی‌ها نیز دچار تحول شده و با پیشرفت‌های بزرگی همراه باشد.

صفحه ۱ از ۵۳