عضو تحریریه
رضا اسکندری

رضا اسکندری

،
درباره من:
Twitter: Rez_Eskandari
90

حقایق جالب The Lord of the Rings | از ایده‌های اولیه تا مشکلات فیلم‌برداری

در این مقاله به‌بررسی نکات و حقایق جالب مجموعه سینمایی ارباب حلقه‌ها، یکی از بهترین و تاثیرگذارترین مجموعه‌های سینمایی تاریخ خواهیم پرداخت. با زومجی همراه باشید.

91

بهترین فیلم های اکشن 2021 که حتما باید ببینیم

در این مقاله به‌بررسی و معرفی بهترین فیلم های اکشن 2021 خواهیم پرداخت؛ فیلم‌هایی که قرار است خون را در رگ‌های ما با سرعت بیشتری به گردش درآورند. با زومجی همراه باشید.

40

حقایق جالب فیلم I Am Legend | از فروش عالی تا نسخه متفاوت آن

در این مقاله به بررسی نکات و حقایق جالب فیلم I Am Legend یکی از بهترین فیلم‌های ژانر پساآخرالزمانی و یکی از بهترین نقش‌آفرینی‌های ویل اسمیت خواهیم پرداخت. با زومجی همراه باشید.

189

حقایق جالب سریال Better Call Saul | از داستان تولد سریال تا اشاره‌ به Breaking Bad

در این مقاله به‌بررسی نکات و حقایق جالب سریال Better Call Saul اسپین‌آف سریال Breaking Bad و یکی از بهترین سریال‌های سال‌های اخیر خواهیم پرداخت. با زومجی همراه باشید.

213

حقایق جالب فیلم Avengers: Endgame | از فیلم‌نامه ابتدایی تا ایده سفر در زمان

در این مقاله به بررسی نکات و حقایق جالب فیلم Avengers: Endgame یکی از بهترین و موفق‌ترین فیلم‌های اکشن سینما و دنیای سینمایی مارول خواهیم پرداخت. با زومجی همراه باشید.

37

همه چیز در مورد حضور زامبی ها در بازی Call of Duty: Warzone

در این مقاله نگاهی خواهیم داشت به داستان حضور زامبی‌ها در بازی Call of Duty: Warzone و حالت‌های جدیدی که به‌خاطر حضور آن‌ها در این بازی دردسترس کاربران قرار گرفته‌اند.

218

حقایق جالب هری پاتر | از آینده مجموعه تا فرق بین فیلم ها و کتاب ها

در این مقاله به‌طور مفصل درباره تفاوت‌های بین کتاب ها و فیلم های هری پاتر و همینطور موارد جالب دیگر این مجموعه صحبت خواهیم کرد.

63

هر آنچه که باید در مورد دنباله سریال Vikings بدانید

در این مقاله نگاهی جامع می‌کنیم به تمام اطلاعاتی که درباره سریال Vikings: Valhalla در اختیار داریم؛ سریالی که اسپین‌آف سریال واکینگ ها به‌شمار می‌رود. با زومجی همراه باشید.

149

حقایق جالب فیلم Taxi Driver | از ایفای نقش اسکورسیزی تا بودجه کم فیلم

در این مقاله به‌بررسی نکات و حقایق جالب فیلم Taxi Driver یکی از بهترین فیلم‌های تاریخ سینما خواهیم پرداخت. با زومجی همراه باشید.

251

گودزیلا یا کینگ کونگ | کدام یک برنده خواهد شد؟

فیلم Godzilla vs. Kong به‌زودی اکران خواهد شد، به‌همین‌دلیل تصمیم گرفتیم تا در این ویدیو نگاهی داشته باشیم به ویژگی‌های این دو شخصیت و شانس پیروزی هرکدام از آن‌ها را با دیگری مقایسه کنیم. با زومجی همراه باشید.

صفحه ۱ از ۱۳