علی شبانی

علی شبانی

،
درباره من:
عضویت: دوشنبه, ۲۴ فروردین ۱۳۹۴
  • نظر

   @101
   جنگه مگه؟ شما لول 1 بخری اگه تمام امتیازات ممکن رو هم بگیری خیلی بعیده که به لول 100 برسی! اگه شما میخوای همه ی آرکاناها رو بگیری باید به لول 575 برسی که اگه همه ی امتیازها رو بگیری با 200 دلار (یعنی چیزی حدود 4 میلیون تومان) میتونی به اون لول برسی! چون آرکاناها فروشی یا قابل ترید کردن نیست هم نمیتونی پولی ازشون در بیاری مگر آیتم ها very rare که از treasure ها در میان، که اونا هم قیمتش معلوم نیست چقدر باشه (از 10 دلار ممکنه تا به بالاتر) و شانس در اومدن ver rare هم تا لول 575 احتمالا 1 دونه برای 3 تا treasure باشه! در هر صورت با قیمت الان ریال به هیچ وجه نمیصرفه که شما بتل پس بخرین مگه اینکه واقعا عاشق بازی باشید و اسکین هاش براتون اهمیت داشته باشه! که البته تمام اسکین ها رو هم میتونید با برنامه هایی مثله dotamods داشته باشید!

  • نظر

   @Amir -
   اکانت توییترش به شوخی زده بود که ببخشید ناامیدتون کردیم و رفتیم آپر براکت!
   اگه هم دنبال کرده باشیشون کلا نیگما رو میگن پادشاه لور براکته!
   این موضوع هم از همون ti7 شروع شد که با اسم تیم لیکویید رفتن لور براکت و آخر سر قهرمان شدن!

  • نظر

   به نظر من که تغییرات خیلی مثبت بوده و خود ولو توی بیانیه اش تاکید کرده که ما به دنبال فیدبک کاربرا هستیم تا سیستم رو بهبود ببخشیم!
   در مورد مشکلاتی هم که اینجا بحث شده فقط به صورت تئوری اومده مشکلات رو بررسی کرده و در عمل کسایی که بازی میکنن با این مشکل زیاد رو به رو نبودن!
   در مورد مشکل بازی کردن با پارتی های مختلف هم شما توی بازی گزینه ای در اختیاراته که وقتی سولو هستی فقط با سولو پلیرها بازی کنی!
   در کل فیبدکی که تا حالا کاربرا داشتن و توی ردیت هم خیلی بولد شده مساله ی امتیازی که بعد از هر برد و باخت بهت تعلق میگیره و مبناش مشخص نیست! خیلی از کاربرا از این گله داشتن که با بردن چند بازی پشت سرهم به ازای هر بازی حدود 10-15 امتیاز به mmr اشون اضافه شده ولی با یه باخت 40 امتیاز ازشون کم شده!
   کلا مشکلاتی که اینجا مطرح شده حداقل به شخصه من که کلی توی کامینوتی های دوتا میچرخم و با بقیه صحبت میکنم رو کسی مطرح نکرده و صرفا در حد تئوری هست!
   ولی چیزی که مشخصه این تغییرات قطعا به نفع کاربرا هست و ولو نشون داده که با این آپدیت و آپدیت summer scrub به شدت به دنبال جذب نظر بازیکناشه!
   به نظرم به جای این پست های بی ربط و زده کردن پلیرهایی که کمتر بازی رو انجام میدن بهتر بود که فیبدک کاربرایی که توی فضای مجازی نسبت به این تغییر رو داشتن بررسی میکردن یا اینکه حداقل یکم در مورد آمار و ارقامی که در مورد این قضیه (اگه وجود داشته باشه) صحبت میشد!
   امیدوارم تو ادامه زومجی بیشتر رو ی کیفیت مطالبش کار کنه!

  • نظر

   @سروش حبیبی
   خوب مشخصا مجبوره اپیک گیمز که به ناشره پول بده!
   تعداد کاربرای استیم با اپیک گیمز اصلا قابل مقایسه نیست! واسه چی یه ناشر باید بیاد بازیشو بزاره توی پلتفرمی که کاربر زیادی نداره؟
   مشخصا اپیک گیمز صرفا فقط از طریق مالی میتونه ناشرا رو متقاعد کنه که بازیشون رو انحصاری اپیک گیمز بکنن!
   اگه بازی انحصاری نباشه باز هم ناشرا به دردسرایی که انتشار توی اون پلتفرم خاص داره رو نگاه میکنن! که فکر کنم توی این مورد اون سود 88 به 12 و تعداد کاربرای اپیک انقدر هست که ناشرا بازیشون رو توی پلتفرم اپیک هم قرار بدن!

  • نظر

   از عنوان معلوم بود نویسنده پست کیه :))))))))))

  • نظر

   آقای حاج محمدی خسته نباشید واقعا! نقد فوق العاده ای بود! یعنی ترجیح میدادم کاش نقدتون رو نمیخوندم و 3 قسمت بعدی رو میشستم با یه امید واهی نگاه میکردم! ولی انقدر حرفات درست بود که واقعا هیچ انگیزه ای واسه دیدنش ندارم! صرفا فقط به خاطر اینکه ما که 78 ساعتشو نگاه کردیم 4 ساعت دیگه روش میبینم!

  • نظر

   من سرویس شاتل دارم! فاصله امم با مرکز مخابراتی فکر کنم حدود 2 کیلومتره! سرویس 16 مگ رو خریدم که به خاطر ضعف خط از 8 مگش بیشتر نمیتونم استفاده کنم! پینگم تو دوتا حدود 120 و تو پابجی هم 130 بود! بعد از اینکه درخواست سرویس گیم کردم از شاتل و اونا فعالش کردن پینگم اومده روی حدود 90! که فکر نمیکنم عدد بدی باشه چون در هر صورت از لحاظ جغرافیایی با سرورها فاصله ی زیادی داریم و اینو نمیشه کاریش کرد!
   کلا هم با پینگ بالای 100 که بازی شوتر مسخره است و واسه دوتا هم واقعا 150 دیگه ته چیزیه که میشه تحمل کرد!

  • نظر

   چقدر سطحی بررسی کردید این موضوع رو. کلا دو تا حالت بیشتر وجود نداره یا اینکه طرف دوتا بازی میکنه و اینایی که شما نوشتی خیلی واضح و مبرهنه واسش و نیازی به مقاله رفتن نبود واسش یا اینکه بازی نمیکنه و طبیعتا هیچی سر در نمیاره از این چیزی که شما نوشتید!
   البته که بعضی قسمتا مثله خرید بوت تله شاید توجیه نداشته باشه هم خیلی مسخره است چون توی این پچ دوتا مساله خیلی مهم شده و اونم xp و move speed هست که خرید بوت تله رو واسه خیلی از هیروها منطقی تر میکنه به خصوص اینکه دیگه cd ایشم با teleport یکی حساب نمیشه

  • نظر

   به نظر من باید به عوامل فیلم یک خسته نباشید جانانه بگیم! یعنی یه کاری کردن منی که تو عمرم فیلما رو یه ثانیه هم نمیزنم جلو این قسمت رو فقط به صورت هایلایت نگاه کنم! دیالوگ ها تکراری، شخصیت های تکراری، اتفاق های تکراری، هیجانات تکراری! همه چی شده تکرار آزار دهنده! اگه بتونم این اخلاق بدی که باید یه فیلم یا سریال رو تا آخر نگاه کنم بزارم کنار، از این جا به بعدشو واقعا نمیدیدم دیگه! به قول بسیاری از دوستان، دیگه نگاه کردن این سریال توهین به شعورمونه واقعا!

  • نظر

   @Mehdi081
   بله, جدیدا مود شده بازی های خارجی رو با شرکت سازنده اش قرار داد میبندن فارسیش میکنن (در حد یه ترجمه است فارسی سازی) و یه درصدی از پرداخت های درون برنامه ای رو به شرکت سازنده ی بازی میدن! یه بازی که من آمارشو داشتم 70 به سی برای شرکت سازنده بود!

صفحه ۱ از ۱۱