عضو تحریریه
یونس بهرامی

یونس بهرامی

،
درباره من:
I have never regretted my silence, as for my speech I’ve regretted it many times
27

Papers, Please و تجربۀ زیستن در قفس آهنین بوروکراسی

در دنیایی که در آن فقط بمب‌ها بدون ویزا بین این کشور و آن کشور در سفر هستند، متقاضیان انسانی اما برای دو متر جابه‌جایی در یک وجب خاک خدا باید به ارباب‌ها کاغذ و گذرنامه نشان دهند. Papers, Please در حالی بر در می‌کوبد که صدای تکان خوردن‌های «قفس آهنین» شبیه به نفخ صور شده است. کیست این مهمان ناخوانده؟ 

39

Petscop، یک بازی ویدئویی غیر قابل بازی

یک عکس از دو در وجود دارد. با اینکه هیچ‌کس به آن‌ درها دست نزده، اما یکیشان باز است و یکیشان بسته. آیا می‌توانید این معما را حل کنید؟

15

یکی از اعضای سابق Infinite Ward به ریمستر بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 اشاره می‌کند

احتمال ریمستر شدن بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 پیوسته در حال تقویت شدن است. 

12

بتسدا به سرقت ادبی متهم شد

به نظر می‌رسد که یکی از بخش‌های بازی The Elder Scrolls Online که به‌تازگی به آن افزوده شده، به‌شدت از یک بازی رومیزی کپی‌برداری کرده است. 

8

بازی‌های Cyberpunk 2077 و Cyberpunk 2020 در یک جهان مشترک هستند

برخلاف اخبار اشتباهی که پیش‌تر منتشر شده بود، بازی Cyberpunk 2077 و بازی رومیزی و نقش‌آفرینی Cyberpunk 2020 در یک جهان مشترک قرار دارند؛ به این معنا که آن‌چه خواهیم دید، ادامه‌ی داستان گذشته است. 

6

ساخت نسخه بعدی بازی Child of Light بعید است

Child of Light، بازی نقش‌آفرینی تحسین‌شده‌ی استودیوی یوبی‌سافت مونترال، برخلاف صحبت‌های قبلی کارگردانش، بعید به نظر می‌رسد که ادامه‌ای برایش ساخته شود. 

4

هم‌مؤسس سابق استودیوی Playdead از بازی Somerville می‌گوید

کسی که پیش‌تر یکی از مؤسسان استودیوی پلی‌دد بوده است، اکنون درباره‌ی استودیو و بازی جدید خود صحبت می‌کند و از این می‌گوید که چگونه کمپانی چینی نت‌ایز شیفته‌ی این اثر مستقل و عجیب شد. 

5

مصاحبه آهنگ‌ساز بازی Days Gone دربارۀ موسیقی‌های آن

توضیح درباره‌ی چالش‌ها و فرصت‌های آهنگ‌سازی برای یک مدیوم تعاملی و مخصوصاً اثری با گیم‌پلی پیش‌بینی‌ناپذیر، بخشی از مصاحبه‌ی نیتن وایت‌هد درباره‌ی موسیقی‌های بازی Days Gone است. 

13

کوله پشتی به بازی Fallout 76 اضافه می‌شود

با آپدیت جدیدی که برای بازی Fallout 76 منتشر خواهد شد، می‌توانید از کوله پشتی استفاده و آیتم‌های بیشتری را روی دوش خود حمل کنید.

12

تام هالند از ماجراجویی‌های اسپایدرمن در فیلم Spider-Man: Far From Home می‌گوید

پیتر پارکری که این بار تنها می‌خواست برای استراحت به اروپا سفر کند، حالا درگیر مبارزه و دردسرهایی جدید در همان‌جا می‌شود. 

صفحه ۱ از ۱۶