عضو تحریریه
فرزاد برخورداری

فرزاد برخورداری

،
درباره من:
از کویر یزد کوچ کردم به امید ایجاد تغییر. سینما آینه حقیقت نمایی است روبروی ما. برای همین عاشقانه دوستش دارم. گاهی دل ما خرم و پرنور شود/گاهی چو شبی تیره و رنجور شود/سازی زند این دل که بدانیم نُتَش/گاهی نُت ماهور و گهی شور شود
49

نقد فیلم Greyhound

«Greyhound» فیلمی جنگی به کارگردانی آرون اشنایدر و محصول سال ۲۰۲۰ میلادی است. این فیلم تازه‌ترین کار تام هنکس است. نویسندگی فیلم هم بر عهده خود تام هنکس بوده است. در این مطلب نگاهی به این فیلم کرده‌ایم.

32

نقد فیلم پسرکشی

«پسرکشی» نام فیلمی به نویسندگی و کارگردانی محمدهادی کریمی است. این فیلم در جشنواره فجر سال ۹۸ اکران شد. در این مطلب نگاهی به این فیلم انداخته‌ایم.

20

نقد فیلم شنای پروانه

فیلم «شنای پروانه» فیلمی درام و رازآلود به کارگردانی محمد کارت است. این فیلم در جشنواره فیلم فجر سال ۹۸ در بخش سودای سیمرغ و نگاه نو حضور داشت و از موفق‌ترین فیلم‌های آن جشنواره به حساب می‌آید.

3

نقد فیلم Intuition 2020

«Intuition» با نام اصلی «La Corazonada» فیلمی جنایی ساخته الکساندر مونتل  است. این فیلم محصول کشور آرژانتین است و در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شد. با نقد فیلم همراه باشید.

8

نقد فیلم The Rhythm Section

 «The Rhythm Section» به کارگردانی رید مورانو فیلمی اکشن، رازآلود و جنایی است. این فیلم در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی اکران شد و نظرات متفاوتی را به همراه داشت. همراه نقد فیلم باشید.

28

نقد فیلم The Jesus Rolls

فیلم «The Jesus Rolls» به کارگردانی و نویسندگی جان تورتورو یک فیلم کمدی _ جنایی است. این فیلم، اسپین‌آفی برای فیلم موفق «لبوفسکی بزرگ» ساخته برادران کوئن به حساب می‌آید. همراه نقد فیلم باشید.

9

نقد فیلم Les Miserables - بی‌نوایان

«بینوایان» عنوان اولین فیلم بلند لاج‌لی است. این فیلم روایتی است از بینوایی آدم‌ها در مکانی که ویکتور هوگو رمان «بینوایان» را نوشت. در این مقاله نگاهی به این فیلم انداخته‌ایم.

34

نقد فیلم ای ایران

«ای ایران» فیلمی به کارگردانی ناصر تقوایی است. در این فیلم بازیگرانی چون اکبر عبدی به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم به مناسبت دهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۱۳۶۸ ساخته شد اما از جشنواره فیلم فجر آن سال کنار گذاشته شد. در این مطلب نگاهی به این فیلم می‌اندازیم.

68

نقد فصل اول و دوم سریال Money Heist

 «Money Heist» سریالی اسپانیایی است که در فارسی به «خانه کاغذی» ترجمه شده است. این سریال ماجرای سرقت مسلحانه یک عده خلافکار از کارخانه چاپ اسکناس اسپانیا است. با زومجی و نقد سریال همراه باشید.

29

نقد فیلم باشو غریبه کوچک

«باشو غریبه کوچک» یکی از بهترین فیلم‌هایی است که در مورد جنگ ساخته شده است. بهرام بیضایی در این فیلم با استفاده از هنرنمایی سوسن تسلیمی داستانی را روایت می‌کند که دیدنی است. در این مقاله نگاهی به این فیلم داشته‌ایم.

صفحه ۱ از ۳