عضو تحریریه
علی ولی خانی

علی ولی خانی

لرستان، بروجرد
درباره من:
165

انیمه FLCL؛ درهم شکسته شدن تمامی چارچوب‌ها

FLCL، انیمه‌ای کوتاه از استودیو Gainax، به‌لطف استفاده‌ی حداکثری از تمامی پتانسیل‌های انیمیشن، به‌عنوان یکی از برترین آثار این مدیوم شناخته می‌شود. با بررسی این اثر کلاسیک همراه ما باشید.

2

معرفی انیمیشن کوتاه AUTONOMOUS

انیمیشن کوتاه AUTONOMOUS اثری چشم نواز و سرگرم کننده است که ماجرای تعقیب و گریزی پرهیجان در فضایی سایبرپانک را روایت می‌کند. با معرفی این انیمیشن همراه زومجی باشید.

22

معرفی انیمیشن کوتاه Migration

انیمیشن کوتاه تجربی Migration، ساخته‌ای از گروه فلورسنت هیل، ماجرای کوچ دسته جمعی موجوداتی خیالی و عجیب از آسمان را روایت می‌کند. با معرفی این انیمیشن کوتاه همراه زومجی باشید.

5

معرفی انیمیشن کوتاه Attraction

امیلی اسکیف، انیماتور و کارگردان انگلیسی، در انیمیشن کوتاه تجربی Attraction به رابطه‌ی طبیعت و حشرات می‌پردازد. با معرفی این اثر ما را همراهی کنید.

16

نقد فصل اول سریال Never Have I Ever

سریال Never Have I Ever را می‌توان یکی از متفاوت‌ترین آثار درام-کمدی مدرسه‌ای چند سال اخیر دانست. با بررسی فصل اول این سریال همراه ما باشید.

135

انیمه Gintama؛ راه یک سامورایی

انیمه‌ی بلند Gintama یکی از موفق‌ترین و متفاوت‌ترین آثار در ژانر شونن است که به کمدی ناب و پارودی‌های قدرتمندش شهرت دارد. با بررسی این انیمه همراه ما باشید.

11

معرفی انیمیشن کوتاه Change Return

رابرت فیندلی انگلیسی در انیمیشن کوتاه Change Return داستانی جنایی و جذاب را در فضای یک پادآرمان‌شهر روایت می‌کند. با معرفی این اثر با زومجی همراهی باشید.

5

معرفی انیمیشن کوتاه Black Sheep Boy

انیمیشن کوتاه Black Sheep Boy از جیمز مول فرانسوی داستان سفر پسری به دنیایی عجیب در پی یافتن شادی را روایت می‌کند. با معرفی این اثر زیبا و متفاوت همراه ما باشید.

44

نقد فیلم Made in Italy - ساخت ایتالیا

اولین تجربه‌ی کارگردانی جیمز دارسی شاید بدترین فیلم ۲۰۲۰ نباشد، اما از کاندیدهای کسب عنوان فراموش شدنی‌ترین فیلم‌ سال است. با بررسی فیلم Made in Italy همراه ما باشید.

4

معرفی انیمیشن کوتاه The Lonely Goalkeeper

در انیمیشن کوتاه The Lonely Goalkeeper باب ویلسون، دروازه‌بان اسطوره‌ای باشگاه فوتبال آرسنال، به بخشی از زندگی و احساسات خود در طول فعالیت حرفه‌ایش می‌پردازد. با معرفی این اثر همراه ما باشید.

صفحه ۱ از ۳۳