عضو تحریریه
علی ولی خانی

علی ولی خانی

لرستان، بروجرد
درباره من:
People... are not born equal... That's the hard truth I learned at age four... But that... was my first and last setback
11

نقد مینی سریال Looking For Alaska - در جست‌وجوی آلاسکا

مینی سریال Looking For Alaska اولین اقتباس از آثار جان گرین است که روایت داستانی بهتری نسبت به رمان اصلی دارد. با نقد و بررسی این سریال زومجی را همراهی کنید.

معرفی انیمیشن کوتاه Mushroom Park

انیمیشن کوتاه Mushroom Parks برعکس ظاهر غلط انداز خود، با پرداختن به مسائلی تاریک و حائز اهمیت، بینندگان را به تفکر وادار می‌کند. با معرفی این انیمیشن زیبا از تیم روچ زومجی را همراهی کنید.

3

معرفی انیمیشن کوتاه Albatross Soup

انیمیشن کوتاه Albatross Soup با لحنی مستندوار اقتباسی لذت بخش و خلاقانه را از معمایی کلاسیک به نمایش می‌گذارد. در این اثر، از چند نفر خواسته شده معمای عجیب خودکشی یک مرد را حل کنند. با معرفی این انیمیشن زومجی را همراهی کنید.

4

Shenmue 4 احتمالا در استودیو Lakshya Digital ساخته می‌شود

Lakshya Digital اعلام کرد که تمایل دارد روی نسخه‌ی جدید سری Shenmue کار کند.

1

معرفی انیمیشن کوتاه A Love Story

آنوشکا نانایاکارا در تازه‌ترین انیمیشن کوتاه خود، با استفاده از تکنیک استاپ موشن و داستان سرایی نمادگرایانه، روایتی از وابستگی، غم و سفر به اعماق درون خود را روایت می‌کند. 

84

سریال The Witcher ممکن است موفقیت‌های Game of Thrones را تکرار کند

آیا قرار است The Witcher «بازی تاج و تخت» بعدی باشد؟ با نگاهی به آمار و ارقام اولیه می‌توان گفت که این مسئله آنقدرها هم دور از واقعیت نیست.

45

شورانر سریال The Witcher به انتقادات پاسخ داد

سریال The Witcher در حالی که توانست تحسین بسیاری از بینندگان را برانگیزد، مورد انتقادات زیادی نیز قرار گرفت. لورن هیسریچ، شورانر این سریال، در حساب توییتر شخصی خود به برخی از این انتقادات پاسخ داد.

4

اولین تریلر گیم پلی بازی Metal Max Xeno Reborn منتشر شد

استودیو Kadokawa Games اقدام به انتشار تریلری جدیدی از گیم پلی بازی Metal Max Xeno Reborn کرده که نشان دهنده‌ی مبارزات تانک‌ها و اکتشاف در محیط این بازی بود. 

4

معرفی انیمیشن کوتاه Nighthawk

اسپلا کادز، انیماتور با تجربه‌ی اهل اسلوونی، در تازه‌ترین ساخته‌ی خود یعنی انیمیشن کوتاه Nighthawk، با الهام از تجربیات شخصی‌اش نگاهی به یکی از معضلات مهم اجتماعی می‌اندازد. با معرفی این انیمیشن زومجی را همراهی کنید.

2

معرفی بازی موبایل Wanna Survive؛ نبردی استراتژیک برای بقا

بازی استراتژیک Wanna Survive بعد از ارائه‌ی نمایشی موفقیت آمیز در پلتفرم کامپیوتر، به بازار گوشی‌های هوشمند آمد. با معرفی این بازی جذاب زومجی را همراهی کنید.

صفحه ۱ از ۲۷