عضو تحریریه
علی ولی خانی

علی ولی خانی

لرستان، بروجرد
درباره من:

معرفی انیمیشن کوتاه Space Man

زندگی ریچارد بعد از ملاقات اتفاقی او با یک آدم فضایی در حال بیرون گذاشتن زباله‌ها برای همیشه تغییر می‌کند. با معرفی انیمیشن کوتاه کمدی و عجیب Space Man همراه زومجی باشید.

15

نقد فصل دوم سریال Fleabag - فلیبگ

در فصل دوم، شخصیت فلیبگ با تغییراتی اساسی برمی‌گردد تا با مسائل و مفاهیم بزرگ‌تر و عمیق‌تری پنجه درافکند. با بررسی فصل دوم و پایانی این کمدی جذاب ما را همراهی کنید.

معرفی انیمیشن کوتاه My Moon

یوسانگ لی در انیمیشن کوتاه جدید خود، My Moon، به رابطه‌ی ماه، زمین و خورشید جان می‌بخشد و آن را از دیدی جدید به نمایش می‌گذارد. با معرفی این انیمیشن زومجی را همراهی کنید.

41

انیمه Beastars؛ والس شکار و شکارچی

Beastars با داستان درام-روانشناختی مهیج و جلوه‌ی بصری متفاوت و چشم نواز خود، نفسی تازه در صنعت انیمه به‌شمار می‌آید. با بررسی این انیمه زومجی را همراهی کنید.

2

معرفی انیمیشن کوتاه In The Air Is Christopher Gray

In The Air Is Christopher Gray انیمیشنی کوتاه در ژانر درام از فیلیکس مسی بریتانیایی است که داستان تلاش بی باکانه‌ی یک پسر برای به چنگ آوردن دل محبوبش را روایت می‌کند. با معرفی این انیمیشن زومجی را همراهی کنید.

1

معرفی انیمیشن کوتاه Spice Frontier

Spice Frontier اثری علمی تخیلی با ته مایه‌ای از ژانرهای اکشن و کمدی ساخته‌ی جلیل سدول و آدام میر است که ماجراجویی آشپزی فضایی و دست یارش در پی یافتن ادویه‌های زمینی را روایت می‌کند. با ما همراه باشید.

84

انیمه Vinland Saga؛ حماسه وایکینگ‌ها

Vinland Saga اثر فاخر دیگری از استودیوی موفق Wit، سازنده‌ی سری محبوب Attack On Titan، است. در این مطلب قصد داریم نگاهی اجمالی به این انیمه‌ی زیبا و جذاب بیاندازیم.

5

نقد فصل اول سریال Dave

سریال Dave از آنچه ممکن است به‌ نظر بیاید هوشمندانه‌تر و حساب شده‌تر است. با تحلیل فصل اول این سریال زومجی را همراهی کنید.

معرفی انیمیشن کوتاه Musical Traumas

Musical Traumas مستندی انیمیشنی است که تجربیات و اعترافات گروهی از شاگردان مدرسه‌ی موسیقی را به تصویر می‌کشد. با معرفی این انیمیشن زومجی را همراهی کنید.

2

معرفی انیمیشن کوتاه The Missing Scarf

انیمیشن کوتاه The Missing Scarf، ساخته‌ی اوین دافی ایرلندی، داستان سنجابی به نام آلبرت را روایت می‌کند که در جستوجوی شال گمشده‌اش با مشکلاتی بسیار بزرگ‌تر مواجه می‌شود.

صفحه ۱ از ۳۱