عضو تحریریه
افشین پیروزی

افشین پیروزی

،
درباره من:
 1. افشین پیروزی
  افشین پیروزی | یکشنبه, ۱۹ اسفند ساعت ۰۸:۲۲

  @Asghr9100
  سلام دوست من، سرورهای نسخه اصلیش هنوز فعال نشدن و تقریبا از دو روز دیگه در دسترس قرار میگیرن و مشخص میشه که امکان تجربه بازی هست یا نه.

  پیش نمایش بازی The Division 2

  افشین پیروزی
  افشین پیروزی | دوشنبه, ۶ اسفند ساعت ۱۴:۵۱

  @avc
  دوست من این بازی سبکش کلا متفاوته از مترو پس نمیشه هیچ مقایسه‌ای بین‌شون داشت. در مورد مترو هم من تا جایی که تونستم راجع به دلایل نمره‌ای که گرفته تو کامنتای مطلب خودش توضیح دادم و واقعا هم فکر نمی‌کنم ۷.۵ یعنی جفا تو حق یه بازی چون از دید زومجی ۷.۵ یعنی یه بازی خوب ولی با یه سری مشکلات. ممنونم از نظرتون

  بررسی بازی Trials Rising

  افشین پیروزی
  افشین پیروزی | یکشنبه, ۵ اسفند ساعت ۲۱:۰۳

  @Amir78sa
  دوست من اسپایدرمن رو من نقد نکرده بودم :))))

  بررسی بازی Metro Exodus

  افشین پیروزی
  افشین پیروزی | یکشنبه, ۵ اسفند ساعت ۲۱:۱۳

  @A.H.P
  دوست من ببینید اول اینکه ممکنه باگ‌های یه بازی با آپدیت حل بشن به این معنی نیست که موقع نقدش بیایم و اونارو در نظر نگیریم، وقتی تو بازی‌ای مثل مترو پس از این همه تاخیر تا آخرش من چهار پنج بار کرش شدن بازیرو تجربه کردم این قطعا یه ایراد منفی برای بازی محسوب می‌شه. صامت بودن یه شخصیت دلایل مختلفی داره و خب به شخصه هم فارغ التحصیل ادبیات انگلیسی هستم و موردی که اشاره کردین رو میدونم اما وقتی تو بازی شخصیت‌ها با آرتیوم حرف می‌زنن و بعد از چند ثانیه سکوت خودشون انگار یه جواب نامرئی ازش میگیرن و بسته به اون صحبت‌هارو ادامه می‌دن دیگه با هیچکدوم از دلایل منطقی صامت بودن یه شخصیت تو یه اثر قابل درک نیست. موارد دیگه‌ای مثل هوش مصنوعی ضعیف هم مشکلی هستن که تاثیرشون رو کاملا روی گیم‌پلی بازی گذاشتن. اما فارغ از همه این صحبت‌ها، ۷.۵ حداقل از نظر زومجی یعنی یه بازی خوب و ما هم نه توی متن و نه توی نمره هیچوقت نگفتیم که با یه بازی ضعیف طرف هستیم.

  بررسی بازی Metro Exodus

  افشین پیروزی
  افشین پیروزی | یکشنبه, ۵ اسفند ساعت ۲۱:۳۶

  @A.H.P
  این موردی که راجع به همذات‌پنداری می‌گین فقط و فقط تو پایان‌بندی بازی اتفاق می‌افته که تو متن هم بهش اشاره کردیم اما متاسفانه تا قبل از این قسمت، متاسفانه اصلا شاهد چنین ارتباطی نیستیم و مطمئن باشین اگه حتی یک درصد هم از این صامت بودن به شکل درستی استفاده می‌شد، دقیقا مثل تعریفی که از پایان‌بندی داشتم از بقیه قسمت‌ها هم تعریف می‌کردم ولی خب حقیقتش اینه که تا قبل از رسیدن به پایان‌بندی این صامت بودن بیش‌تر یه حس مسخره و احمقانه بهمون منتقل می‌کنه تا حس همذات‌پنداری.

  بررسی بازی Metro Exodus

  افشین پیروزی
  افشین پیروزی | دوشنبه, ۶ اسفند ساعت ۱۲:۴۷

  @شایان ارازی
  سلام شایان جان، ببینید صامت بودن یه شخصیت اصلا و ابدا ایراد نیست. اما اگه متن بررسی رو مطالعه کنین، توضیح داده شده که چرا این صامت بودن تو این بازی مشکل به‌حساب میاد؛ فرضا تو قسمتی از بازی دوستای ارتیوم نگرانش هستن و مدام ازش سوال می‌کنن که خبری از خودش بهشون بده اما با اینکه ارتباط رادیویی هیچ مشکلی نداره ما هیچ جوابی از طرف آرتیوم نمی‌شنویم بدون اینکه دلیل منطقی برای این کار باشه. یا فرضا تو مثال دیگه شخصیت‌ها میان و با آرتیوم صحبت می‌کنن و بدون اینکه جواب از طرف آرتیوم بهشون داده بشه صرفا طرف مقابل یه برداشتی می‌کنه از این سکوت آرتیوم و مکالمه رو ادامه می‌ده. مشکل صامت بودن به این دلیله نه اینکه کلا اگه یه کاراکتر صامت باشه بده.

  بررسی بازی Metro Exodus

  افشین پیروزی
  افشین پیروزی | دوشنبه, ۲۲ بهمن ساعت ۱۷:۵۸

  @Jn_Wick
  سلام دوست من، پیگیری لزوما منتشر کردن پست یا مطلب تو خود سایت یا شبکه‌های اجتماعیش نیست. زومجی در حد توانش با شرکت‌هایی که بازی‌هاشون تو ایران مشکل دارن در ارتباطه و اگه بتونیم به نتیجه‌ای برسیم که به نفع همه باشه قطعا به صورت عمومی هم اعلامش می‌کنیم.

  پیش نمایش بازی Metro: Exodus

  افشین پیروزی
  افشین پیروزی | شنبه, ۱۳ بهمن ساعت ۱۸:۴۸

  @the_source
  سلام دوست من، من هم چیزی غیر از این نگفتم تو بررسی و فقط اشاره کردم که تفاوت‌هایی بین سناریو A و B هست و برای جلوگیری از اسپویل وارد جزییاتش نشدم و صرفا به اینکه وجود سناریو‌های A و ‌B باعث میشه که بشه بازیرو حداقل چهار بار تجربه کرد، بسنده کردم. ممنون از نظرتون.

  بررسی بازی Resident Evil 2 Remake

  افشین پیروزی
  افشین پیروزی | دوشنبه, ۱۵ بهمن ساعت ۱۳:۳۸

  @lord_wolf7
  سلام دوست من، مقاله کاملی از داستان تموم نسخه‌های رزیدنت ایول رو داریم آماده می‌کنیم که تو اون قراره داستان این نسخه رو هم شرح بدیم.

  بررسی بازی Resident Evil 2 Remake

  افشین پیروزی
  افشین پیروزی | چهار شنبه, ۱۲ دی ساعت ۱۹:۴۱

  @milad joker
  نتایج نظرسنجی ۲۴ ساعت بعد از انتشار هر پست منتشر می‌شن میلاد جان.

  بهترین بازی اکشن سال 2018 از نگاه زومجی

صفحه ۱ از ۳۹