معرفی انیمیشن کوتاه Vagabond

معرفی انیمیشن کوتاه Geri's Game

انتشار اولین ویدیو و پوستر انیمیشن کوتاه Bao

معرفی انیمیشن کوتاه

در این بخش از زومجی، هر هفته به معرفی یک انیمیشن کوتاه تحسین شده می‌پردازیم.

معرفی انیمیشن کوتاه Vagabond

انیمیشن کوتاه Vagabond (خانه به دوش) هشداری برای مردمان عصر ماشینی است. با معرفی این انیمیشن با ما همراه باشید.

معرفی انیمیشن کوتاه Geri's Game

با معرفی انیمیشن کوتاه و جذاب Geri's Game ساخته‌ی Pixar با ما همراه باشید.

انتشار اولین ویدیو و پوستر انیمیشن کوتاه Bao

شرکت انیمیشن‌سازی پیکسار اولین ویدیو و پوستر از انیمیشن کوتاه جدید خود با نام بائو (Bao) را منتشر کرد.

معرفی انیمیشن کوتاه Zero

انیمیشن کوتاه Zero (صفر) راوی داستان زندگی افرادی است که به هر شکلی در اقلیت و محدودیت بوده‌اند. با معرفی این اثر به یاد ماندنی با ما همراه باشید.

معرفی انیمیشن کوتاه Tsunami

Tsunami، داستانی درباره‌ی بخشش و دوباره برخیزیدن از خاک است. با معرفی این انیمیشن کوتاه با ما همراه باشید.

معرفی انیمیشن کوتاه Father and Daughter

انیمیشن کوتاه Father and Daughter «پدر و دختر» شاهکاری  لبریز از عشق و دلتنگی است. با معرفی این انیمیشن کوتاه زیبا با ما همراه باشید.

معرفی انیمیشن کوتاه The House of Small Cubes

انیمیشن کوتاه The House of Small Cubes استعاره‌ای بی نظیر از گذر زمان، خاطرات و تنهایی است که در این مطلب آن را معرفی خواهیم کرد.

معرفی انیمیشن کوتاه Olaf's Frozen Adventure

انیمیشن کوتاه Olaf's Frozen Adventure (ماجراجویی یخ زده اولاف)، دقیقا همان تجربه‌ موزیکال و لذت‌بخشی را رقم می‌زند که پیش از این توسط انیمیشن Frozen به‌وجود آمده است.

معرفی انیمیشن کوتاه The Snow Girl

انیمیشن کوتاه The Snow Girl (دختر برفی)، ترکیبی عالی و بی‌نظیر از فولکلور ژاپن با فضای مدرن و امروزی است. با معرفی این اثر همراه باشید.

معرفی انیمیشن کوتاه !Puppy

انیمیشن کوتاه !Puppy (توله سگ)، به عنوان دومین انیمیشن کوتاه مجموعه Hotel Transylvania (هتل ترانسیلوانیا)، اثری فوق‌العاده طنز‌آمیز و لذت‌بخش است که تماشای آن به طرفداران مجموعه مذکور توصیه می‌شود.

معرفی انیمیشن کوتاه Garden Party

انیمیشن کوتاه Garden Party (مهمانی در باغ)، یکی از نامزد‌های جایزه بهترین انیمیشن کوتاه از اسکار 2018 است که از لحاظ جلوه‌های بصری خیره‌کننده ظاهر می‌شود.

معرفی انیمیشن کوتاه Feast

انیمیشن کوتاه Feast (ضیافت) داستانی عاشقانه و کلیشه‌ای را از زاویه تازه و بدیعی روایت می‌کند. با معرفی این انیمیشن همراه باشید.

معرفی انیمیشن کوتاه The Blue & The Beyond

انیمیشن کوتاه The Blue & The Beyond (آبی و فراتر از آن) به تقدیر از متفاوت بودن می‌پردازد. با معرفی این انیمیشن همراه باشید.

معرفی انیمیشن کوتاه Dear Basketball

انیمیشن کوتاه Dear Basketball، نامزد جایزه اسکار بهترین انیمیشن کوتاه، نه تنها به لحاظ روایی، سرگرم‌کننده و لذت‌بخش است، بلکه به‌واسطه سبک طراحی بی‌نظیرش به اثری تماشایی تبدیل شده است.

معرفی انیمیشن کوتاه Memo

انیمیشن کوتاه Memo (یادداشت) در نمایش حس و حال و شرایط زندگی یک فرد مبتلا به آلزایمر چنان بی‌نظیر عمل می‌کند که کمتر می‌توان رقیبی برای آن پیدا کرد.

معرفی انیمیشن کوتاه Out of Sight

انیمیشن کوتاه Out of Sight (خارج از دید)، داستان کودک نابینایی را روایت می‌کند که وارد محیطی می‌شود که هیچ درکی از جنبه‌های مختلف آن ندارد. با معرفی این انیمیشن همراه باشید.

معرفی انیمیشن کوتاه Surviving Sid

انیمیشن کوتاه Surviving Sid (بقای سید) اثری سراسر طنز با حضور یکی از محبوب ترین شخصیت های مجموعه Ice Age (عصر یخبندان) است. با معرفی این انیمیشن همراه باشید.

معرفی انیمیشن کوتاه The Necktie

انیمیشن کوتاه The Necktie (کراوات) نقدی به زندگی مدرن و قوانین و قواعد آن است. با معرفی این انیمیشن همراه باشید.

معرفی انیمیشن کوتاه The Little Match Girl - دخترک کبریت فروش

انیمیشن کوتاه The Little Match Girl (دختر کبریت فروش)، محصول اقتباسی کمپانی دیزنی، داستانی تلخ و غم‌انگیز را در فضای شاد کریسمس روایت می‌کند.

معرفی انیمیشن کوتاه A Christmas Carol

انیمیشن کوتاه A Christmas Carol (سرود کریسمس) اقتباسی از کتاب مشهور چارلز دیکنز است که در فضای کریسمس رذیلت‌های اخلاقی خساست و سنگ‌دلی را نقد می‌کند.

صفحه ۱ از ۵
x