معرفی انیمیشن کوتاه Memo

معرفی انیمیشن کوتاه Out of Sight

معرفی انیمیشن کوتاه Surviving Sid

معرفی انیمیشن کوتاه

در این بخش از زومجی، هر هفته به معرفی یک انیمیشن کوتاه تحسین شده می‌پردازیم.

معرفی انیمیشن کوتاه Memo

انیمیشن کوتاه Memo (یادداشت) در نمایش حس و حال و شرایط زندگی یک فرد مبتلا به آلزایمر چنان بی‌نظیر عمل می‌کند که کمتر می‌توان رقیبی برای آن پیدا کرد.

معرفی انیمیشن کوتاه Out of Sight

انیمیشن کوتاه Out of Sight (خارج از دید)، داستان کودک نابینایی را روایت می‌کند که وارد محیطی می‌شود که هیچ درکی از جنبه‌های مختلف آن ندارد. با معرفی این انیمیشن همراه باشید.

معرفی انیمیشن کوتاه Surviving Sid

انیمیشن کوتاه Surviving Sid (بقای سید) اثری سراسر طنز با حضور یکی از محبوب ترین شخصیت های مجموعه Ice Age (عصر یخبندان) است. با معرفی این انیمیشن همراه باشید.

معرفی انیمیشن کوتاه The Necktie

انیمیشن کوتاه The Necktie (کراوات) نقدی به زندگی مدرن و قوانین و قواعد آن است. با معرفی این انیمیشن همراه باشید.

معرفی انیمیشن کوتاه The Little Match Girl - دخترک کبریت فروش

انیمیشن کوتاه The Little Match Girl (دختر کبریت فروش)، محصول اقتباسی کمپانی دیزنی، داستانی تلخ و غم‌انگیز را در فضای شاد کریسمس روایت می‌کند.

معرفی انیمیشن کوتاه A Christmas Carol

انیمیشن کوتاه A Christmas Carol (سرود کریسمس) اقتباسی از کتاب مشهور چارلز دیکنز است که در فضای کریسمس رذیلت‌های اخلاقی خساست و سنگ‌دلی را نقد می‌کند.

معرفی انیمیشن کوتاه Fur of Flying

انیمیشن کوتاه Fur of Flying تلاش می کند با استفاده از شخصیت های آشنا کایوت و رود رانر و داستانی تقریبا تکراری، که در شکل و شمایل جدیدی جریان دارد، لحظات لذت بخشی را خلق کند.

معرفی انیمیشن کوتاه Puss in Boots: the Three Diablos

انیمیشن کوتاه Puss in Boots: The Three Diablos در قالب یکی از شخصیت‌های تثبیت شده تاریخ انیمیشن، تلاش می‌کند در مدتی کوتاه داستانی لذت‌بخش را روایت کند.

معرفی انیمیشن کوتاه Lou

انیمیشن کوتاه Lou به‌واسطه تر‌کیب عناصر فانتزی و خیال با رگه‌های اجتماعی و جدید‌ترین فناوری‌های حوزه انیمیشن، می‌تواند تمامی علاقه‌مندان به این هنر را جذب کند.

معرفی انیمیشن کوتاه Superman/Shazam!: The Return of Black Adam

انیمیشن کوتاه Superman/Shazam!: The Return of Black Adam اثری منحصر‌به‌فرد و بی‌مانند نیست، اما در روایت داستانی ابر‌قهرمانی همراه با اکشن‌های هیجان‌انگیز و نفس‌گیر عالی عمل می‌کند.

معرفی انیمیشن کوتاه Out of Bonds

انیمیشن کوتاه Out of Bonds روایتگر تلاش فردی مبتلا به سندرم آسپرگر است که باید برای نجات تنها دوستش، با این اختلال مقابله کند.

معرفی انیمیشن کوتاه Toy Story That Time Forgot

انیمیشن کوتاه Toy Story That Time Forgot با استفاده از شخصیت‌های اصلی مجموعه و معرفی شخصیت‌های جدید، داستانی را پدید می‌آورد که تمامی مخاطبین از تماشای آن لذت خواهند برد.

معرفی انیمیشن کوتاه La Luna - ماه

انیمیشن کوتاه La Luna به روند استقلال کودکان و احترام به خواسته‌ها، علایق و ویژگی های خاص آن ها می‌پردازد. با معرفی این انیمیشن همراه باشید.

معرفی انیمیشن کوتاه The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore

انیمیشن کوتاه The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore، برنده جایزه اسکار، به صورت استعاری به یکی از مهم‌ترین عناصر حیات بشر یعنی کتاب می‌پردازد.

معرفی انیمیشن کوتاه Bear Story

انیمیشن کوتاه Bear Story، برنده جایزه بهترین انیمیشن کوتاه هشتاد و هشتمین دوره جوایز اسکار، یکی از عمیق‌ترین آثار حوزه انیمیشن است. با معرفی این انیمیشن همراه باشید.

معرفی انیمیشن کوتاه Monkey Symphony

انیمیشن کوتاه Monkey Symphony اثری سمبلیک است که مخاطب را به گذر از سنت‌ها و نو‌آوری با استفاده از خلاقیت تشویق می‌کند. با معرفی این انیمیشن کوتاه همراه باشید.

معرفی انیمیشن کوتاه The Song of the Rain

انیمیشن کوتاه The Song of the Rain مرثیه‌ای برای کشته‌شدگان برگ سیاهی از تاریخ یعنی جنگ جهانی دوم است. با معرفی این انیمیشن همراه باشید.

معرفی انیمیشن کوتاه KungFu Panda Secrets of the Scroll

انیمیشن کوتاه Kung Fu Panda Secrets of the Scroll، به عنوان اثری که تمامی المان‌های اصلی سری انیمیشن‌های پاندای کنگ فو کار را دارد، بسیار مفرح و لذت بخش است.

معرفی انیمیشن کوتاه The Blue Umbrella

انیمیشن کوتاه The Blue Umbrella، نه تنها از لحاظ بصری فوق‌العاده واقع‌گرایانه و چشم‌نواز است، بلکه داستانی زیبا را به تصویر می‌کشد.

معرفی انیمیشن کوتاه Get a Horse

انیمیشن کوتاه Get a Horse بازگشتی لذت‌بخش و خاطره‌انگیز به گذشته حوزه انیمیشن، با حضور بسیاری از شخصیت های محبوب کمپانی دیزنی است. با معرفی این انیمیشن همراه باشید.

صفحه ۱ از ۴