معرفی بازی‌های هفته آیتونز – هفته اول آبان‌ماه : از Guitar Hero Live تا Talking Tom Jetski

اکتیویژن سه بازی جدید برای اپل تی‌وی معرفی کرد

تایید قابلیت خواندن در بازی Guitar Hero Live

Guitar Hero Live

معرفی بازی‌های هفته آیتونز – هفته اول آبان‌ماه : از Guitar Hero Live تا Talking Tom Jetski

هفته اول آبان ماه، آیتونز با انتشار ۲۲ بازی جدید، بسیار داغ شروع شد. در این هفته شرکت گلو به همراه بازیگر معروف هالیوود یعنی جیسون استاتهام دست به انتشار بازی‌ای در سبک تیراندازی زدند. با زومجی در معرفی بازی‌های این هفته همراه باشید

اکتیویژن سه بازی جدید برای اپل تی‌وی معرفی کرد

به تازگی شرکت اکتیویژن اعلام کرده که سه بازی مختلف از بازی‌های ساخته شده توسط خود را برای اپل تی‌وی منتشر خواهد کرد. برای اطلاع از این سه بازی، با زومجی در ادامه خبر همراه شوید.

تایید قابلیت خواندن در بازی Guitar Hero Live

کسانی‌ که به جای نواختن آلات موسیقی در بازی‌ها‌ی ویدیویی ترجیح می‌دهند خودشان را به جای خواننده گروه‌های موسیقی بگذارند، می‌توانند با خرید بازی Guitar Hero Live به این خواسته خود برسند. با زومجی همراه باشید

بازی Guitar Hero Live از دوربین دو تنی فیلم هابیت برای فیلمبرداری صحنه‌های واقعی استفاده می‌کند

یک دوربین رباتی دو تُنی، فیلمبرداری از صحنه‌های واقعی کنسرت بازی Guitar Hero Live را انجام می‌دهد. این همان دوربینی است که پیتر جکسون برای فیلمبرداری هابیت از آن استفاده کرده بود.

اکتیویژن: برنامه ای برای انتشار نسخه ی جدید بازی Guitar Hero در سال 2016 نداریم

مدت‌ها است که تنها محتوا ی جدید برای مجموعه بازی Guitar Hero عرضه می شود و از نسخه ی جدید این بازی خبری نیست. در ادامه با صحبت های مدیر ارشد اکتیویژن و دلیل عدم انتشار نسخه ی جدید با زومجی همراه باشید.

تماشا کنید: بازی Guitar Hero Live به صورت رسمی معرفی شد

پس از شایعات و خبرهای زیادی که در این چندوقت اخیر در رابطه با نسخه جدید بازی Guitar Hero منتشر شد، سرانجام کمپانی اکتیویژن پا پیش گذاشت و به صورت رسمی از بازی Guitar Hero Live، جدیدترین نسخه از این سری پرداخت. با زومجی، ویدیو معرفی و اطلاعاتی از Guitar Hero Live همراه باشید.

x