انتشار ویدیویی تازه از قابلیت کراس‌ پلی بازی Crazy Justice

اپیک گیمز: کراس پلی اجتناب ناپذیر است

تلاش اپیک گیمز برای تحقق کراس پلی بین پی سی و کنسول ها

Cross-platform

انتشار ویدیویی تازه از قابلیت کراس‌ پلی بازی Crazy Justice

به‌تازگی استودیوی Black Riddles، ویدئویی از قابلیت کراس‌پلی بازی بتل‌رویالِ Crazy Justice بین پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر کرده است.

اپیک گیمز: کراس پلی اجتناب ناپذیر است

به تازگی مدیر عامل Epic Games، استودیوی سازنده بازی Fortnite، اعلام کرده است که کراس‌پلی و انجام بازی بین کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان اجتناب ناپذیر خواهد بود.

تلاش اپیک گیمز برای تحقق کراس پلی بین پی سی و کنسول ها

دونالد موستارد، مدیر نوآوری استودیوهای جهانی اپیک گیمز، در مراسم جوایز بازی سال ۲۰۱۷ در مورد بازگشت قابلیت کراس پلی بین پی‌سی و کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان سخن گفت.

اضافه شدن قابلیت بازی بین پلتفرمی به بازی Crazy Justice

استودیو Black Riddles قابلیت بازی بین پلتفرمی را برای بازی تیراندازی سوم شخص Crazy Justice روی پلتفرم‌های پی‌سی، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ تایید کرده است.

پشتیبانی بازی Crazy Justice از کراس پلی بین نینتندو سوییچ، پی سی و ایکس باکس وان

استودیو Black Riddles با انتشار تریلری، خبر از وجود قابلیت بازی بین پلتفرمی روی نسخه ایکس‌باکس وان، سوییچ و پی سی بازی Crazy Justice داد.

کراس پلی بین پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در بازی Fortnite تصادفی بوده است

استودیوی سازنده‌ی بازی Fortnite، امروز خبر وجود قابلیت کراس‌پلی بین ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 در بازی Fortnite را تکذیب کرد.

احتمال وجود قابلیت کراس پلتفرم بین پلی‌ استیشن 4 و ایکس باکس وان در بازی Fortnite

تعدادی از بازیکنان بازی Fortnite مدعی شده‌اند که قابلیت کراس پلتفرم بین ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 در این بازی فعال شده است.

کارگردان بازی Tekken 7 از لزوم کراس پلتفرم بین کنسول ها می‌ گوید

کاتسوهیرو هارادا، کارگردان بازی Tekken 7 مشتاق عملی شدن قابلیت کراس پلتفرم بین پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان است.

قابلیت بازی بین پلتفرمی احتمالاً به نسخه‌های کنسولی بازی Overwatch اضافه می‌شود

کمپانی بلیزارد اعلام کرده که به قابلیت بازی بین پلتفرمی (Cross-Platform Play) و اضافه کردن آن به نسخه‌های کنسولی Overwatch نیم‌نگاهی خواهد داشت. با زومجی همراه باشید.

صحبت های مدیر ارشد مالی مایکروسافت درباره ی یکپارچه سازی ایکس باکس و ویندوز

با انتشار ویندوز ۱۰، مایکروسافت تلاش کرد تا کنسول نسل هشتمی خودش را به نسخه‌ی جدید ویندوز نزدیک کند.  اِمی هود، مدیر ارشد مالی شرکت مایکروسافت، در جریان کنفرانس USB Global Tech Conference درمورد این حرکت مایکروسافت صحبت‌هایی را انجام داده است. با جزئیات این خبر با زومجی همراه باشید.

افزوده شدن قابلیت بازی بین-پلتفرمی در بروزرسانی جدید بازی Minecraft

بروزرسانی جدیدی که قرار است برای نسخه‌یآزمایشی ویندوز 10بازی Minecraft عرضه شود، به دارندگان دو نسخه‌ی ویندوز 10 و موبایل این اثر امکان خواهد داد که در کنار هم و تحت یک شبکه‌ی محلی به بازی بپردازند. با جزئیات این خبر همراه زومجی باشید.

مدیر اجرایی ایکس‌باکس‌وان: ما کارهایی را انجام می دهیم که بر روی پلی‌استیشن‌ 4 قابل انجام نیست

به تازگی کودو سونودا، مدیر اجرایی ایکس‌باکس، در مصاحبه‌ای صحبت‌های جالبی به زبان آورده است و از قابلیت‌ها و توانایی‌هایی صحبت کرده است که به عقیده‌ی او باعث می‌شود تا ایکس‌باکس‌وان دست بالا را نسبت به رقیب ژاپنی‌اش داشته باشد. در ادامه با زومجی همراه باشید.

مایکروسافت بازی‌سازان را مجبور به ساخت‌ بازی‌های بین پلتفرمی نمی‌کند

روز گذشته فیل اسپنسر، رییس بخش ایکس‌باکس در کنفرانس ویندوز ۱۰ شرکت مایکروسافت حضور پررنگی داشت و از قابلیت‌های تعاملی بسیار خوبی بین ایکس‌باکس و ویندوز ۱۰ پرده برداشت. وی امروز گفت که ایکس‌باکس وان آخر سال جاری، پشتیبانی از قابلیت بازی بین پلتفرمی را دریافت خواهد کرد.

x