آخرین خبرهای بازی the leftovers

حقایق جالب سریال The Leftovers | از تاثیرات سریال در دنیای واقعی تا بررسی داستان آن

در این مقاله به بررسی نکات و حقایق جالب سریال The Leftovers یکی از بهترین و محبوب‌ترین سریال‌های دهه گذشته خواهیم پرداخت. با زومجی همراه باشید.

۲۲ سریال برتر دهه گذشته از نگاه متاکریتیک

پُرتکرارترین، محبوب‌ترین و تاثیرگذارترین سریال‌های دهه‌ی گذشته از نگاهِ بیش از ۴۵ وبسایتِ حوزه‌ی سرگرمی چه سریال‌هایی هستند؟ متاکریتیک اجماعِ نظرِ آن‌ها را محاسبه کرده است. همراه زومجی باشید.

نقد سریال The Leftovers؛ قسمت نهایی فصل سوم

سریال The Leftovers با قوی‌ترین اپیزودش برای همیشه به پایان رسید. اپیزودی پر از قلب‌های شکسته و سوالاتی که جواب می‌گیرند و آنهایی که نمی‌گیرند. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال The Leftovers؛ قسمت هفتم، فصل سوم

در اپیزود یکی مانده به آخر سریال The Leftovers، کوین به دنیای مردگان می‌رود تا دنیا را نجات دهد. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال The Leftovers؛ قسمت ششم، فصل سوم

جدیدترین اپیزود سریال The Leftovers با تمرکز روی لوری، راز غم‌انگیز و بزرگی را درباره‌ی او فاش می‌کند. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال The Leftovers؛ قسمت پنجم، فصل سوم

سریال The Leftovers این هفته با تمرکز روی سفر مت جیمسون به سمت استرالیا، عجیب‌ترین اپیزودش را ارائه می‌کند. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال The Leftovers؛ قسمت چهارم، فصل سوم

در یکی از ناراحت‌کننده‌ترین اپیزودهای سریال The Leftovers، اولین روز اقامت کوین و نورا در استرالیا طبق برنامه پیش نمی‌رود. همراه نقد زومجی باشید.

بهترین سریال‌های تلویزیونی سال ۲۰۱۵ از نگاه منتقدان

در این مطلب زومجی فهرستی از بهترین فصل‌های سریالی سال ۲۰۱۵ تهیه کرده است. ۱۰ سریال برتری که اسمشان بیشتر از همه توسط مطبوعات تکرار شده‌اند، چه سریال‌هایی هستند؟ همراه زومجی باشید

نگاهی به اپیزود نهایی فصل دوم سریال The Leftovers

فصل دوم سریال مسحورکننده‌ی «بازماندگان» به پایانی سرشار از اشک‌های خوشحالی و ناراحتی رسید.  زومجی در این مطلب نگاهی به روند این قسمت انداخته است

نگاهی به اپیزود سوم فصل دوم سریال The Leftovers

اپیزود سوم سریال «بازماندگان» داستان زندگی لوری و تامی بعد از اتفاقات فصل اول را دنبال می‌کند. زومجی در این مطلب، نگاهی به روند این قسمت انداخته است. همراه زومجی باشید

نگاهی به افتتاحیه‌ی فصل دوم سریال The Leftovers

پخش فصل دوم سریال تحسین‌شده‌ی «بازماندگان» با اتفاقات غافلگیرانه‌ای شروع شد. زومجی در این مطلب نگاهی به روند این سریال در شروع فصل جدیدش انداخته است. همراه زومجی باشید

نگاهی به فصل اول سریال The Leftovers

«بازماندگان» محصول شبکه‌ی اچ.بی‌.اُ یکی از محجورترین و قدرندیده‌ترین سریال‌های خارق‌العاده‌ای سال پیش بود. در این مطلب، زومجی نگاهی به فصل اول آن انداخته است.