// دوشنبه, ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۵

بازی Judge Eyes، ساخته جدید سازنده Yakuza معرفی شد

در جریان رویداد PlayStation Lineup Tour، سازندگان سری Yakuza بازی جدید خود با نام Judge Eyes را برای پلی استیشن 4 معرفی کردند.

چندی پیش بود که در جریان یک لایو استریم کمپانی سگا، توشیهیرو ناگوشی، خالق مجموعه Yakuza، اعلام کرد که در حال ساخت یک بازی جدید است که با سری یاکوزا کاملا متفاوت است. همچنین وی گفت که سه سال است که روی این بازی جدید کار می‌کند و این اثر قبل از نمایشگاه توکیو گیم شو 2018 معرفی می‌شود.

حال طبق جدیدترین اخبار بازی، در جریان رویداد Playstation Lineup Tour 2018 کمپانی سونی و در آستانه برگزاری نمایشگاه توکیو گیم شو 2018، بازی جدید سازنده یاکوزا معرفی شد. بازی Judge Eyes جدیدترین ساخته استودیو سازنده یاکوزا است که در این رویداد یک ویدیو داستانی از آن به نمایش درآمد. در بازی Judge Eyes به نظر می‌رسد بازیکنان در نقش یک وکیل به ایفای نقش خواهند پرداخت که به دنبال حل کردن معماهای مختلف و شناسایی جنایتکاران است.

در ادامه گفته شد که بازی حوالی ماه دسامبر (آذر-دی) در ژاپن به صورت انحصاری برای پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد و در سال ۲۰۱۹ نیز برای کاربران غربی عرضه می‌شود. از نظر گیم‌پلی، بازی The Judge Eyes یک بازی سوم شخص همانند سری Yakuza است که شخصیت اصلی آن از طریق هنرهای رزمی و سلاح‌های مختلف می‌تواند دشمنان را از پای درآورد. همچنین در طول حل کردن معماها و انجام مراحل، می‌توانید از طریق موبایل خود از صحنه‌های جرم و شخصیت‌های دیگر عکس بگیرید تا سرنخ‌های مختلفی را جمع‌آوری کنید.

در ادامه می‌توانید ویدیو داستان بازی Judge Eyes را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود از آپارات


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده