نویسنده: آرش عیاری
// چهار شنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۰۵

قیمت و تاریخ عرضه هدست واقعیت مجازی آکیولس ریفت مشخص شد

کمپانی آکیولس با فعال کردن امکان پیش‌خرید هدست واقعیت مجازی آکیولس ریفت، از قیمت و تاریخ عرضه آن هم رونمایی کرد. بر این اساس این هدست با قیمت ۵۹۹ دلار و در ماه مارس ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد. با زومجی و جزییات خبر همراه باشید.

بالاخره مصرف کننده‌ی نهایی می‌تواند خود را آماده‌ی استفاده از هدست واقعیت مجازی Oculus Rift کند. این هدست قرار است با قیمت ۵۹۹ دلار در امریکا و ۶۹۹ یورو در اروپا عرضه شود.

پالمر لاکی - مدیرعامل آکیولس اعلام کرده که موفقیت یا شکست ریفت به موارد بسیاری مرتبط است که باید منتظر ماند و دید پس از عرضه‌ی محصول بازار چه واکنشی به این هدست واقعیت مجازی نشان خواهد داد. او معتقد است که بدون شک پیش فروش این محصول بسیار خوب خواهد بود چرا که علاقمندان و خوره‌‌های بازی که مدت‌ها است انتظار عرضه‌ی این محصول را می‌کشند، نسبت به پیش‌خرید آکیولس ریفت اقدام خواهند کرد.

هنوز محتوای کافی برای هدست‌های واقعیت مجازی وجود ندارد و این هدست‌ها نیز برای استفاده در کامپیوتر نیاز به سخت‌افزار قدرتمند و گران قیمتی دارند که در دسترس اکثر گیمرها نیست. با این حال قدرت بازاریابی فیس‌بوک و توان سرمایه‌گذاری آن‌ها می‌تواند عامل موفقیت ریفت شوند.

در نظر داشته باشید که با خرید آکیولس ریفت کنترل لمسی Oculus Touch در اختیارتان قرار نخواهد گرفت و برای تهیه‌ی آن باید تا نیمه‌ی دوم ۲۰۱۶ صبر کنید.

نظر شما در مورد قیمت این محصول چیست؟

منبع: زومیت


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده