// دوشنبه, ۳۰ تیر ۹۹ ساعت ۱۵:۰۰

هواوی با توسعه اکوسیستم به واسطه اضافه کردن شرکای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری قصد دارد تجربه منحصر‌‌به‌فردی را برای کاربران محصولات الکترونیکی رقم بزند.

گروه تجاری محصولات مصرفی هواوی، مدتی است که هدف‌گذاری جدیدی در رابطه با حوزه فعالیت خود انجام داده که هدف آن دنیایی کاملا متصل است. راهکار جدید هواوی پیرامون نوآوری‌های جدید در اکوسیستم 1+8+N، با عنوان Seamless AI Life، محصولات هواوی (از جمله گوشی های هواوی) را برای اتصال بدون دغدغه و همیشگی آماده کرده است.

ارتباط اکوسیستم هواوی با نام 1+8+N

با قرار گرفتن گوشی‌های هوشمند به‌عنوان هسته مرکزی و تجهیز اصلی سیاست‌های توسعه یافته بر پایه اکوسیستم 1+8+N، تلاش شده تا با استفاده از این دستگاه‌های الکترونیکی و سیستم نرم‌افزاری EMUI، مجموعه‌ای از فناوری‌های جدید به منظور ایجاد تجربه دیجیتالی مدرن و هوشمندانه ارائه شود.

در این اکوسیستم، عدد ۱ نمادی برای گوشی‌های هوشمند است که درواقع بخش مرکزی اکوسیستم به حساب می‌آیند و کنترل و ارتباط با طیف متنوعی از دستگاه‌ها را برعهده دارند. عدد ۸ نمادی برای دستگاه‌های الکترونیکی جانبی نظیر FreeBuds 3، Watch GT2، Sound X، MatePad Pro، MateBook X Pro و HUAWEI Vision و... است. N نیز گرد هم آمدن سایر تجهیزات را نشان می‌دهد که ممکن است توسط هواوی هم تولید نشده باشند.

به بیان دیگر، حرف N نشانه‌ای از میلیون‌ها دستگاه الکترونیکی در بستر اینترنت اشیا است که با استفاده از فناوری‌های Huawei HiLink، در یک پلتفرم قرار گرفته‌اند. نماد "+‌" هم علامتی برای Huawei Share و HiLink به‌عنوان بسترهایی است که به‌طور یکپارچه، تمامی المان‌ها را به یکدیگر ارتباط می‌دهند.

مسئولان هواوی به‌تازگی در صحبت‌های خود به رشد ۲۵ درصدی تعداد کاربران فعال ماهیانه از محصولات و اکوسیستم نرم‌افزاری خود در ابعاد جهانی اشاره می‌کنند. تعداد ۶۵۰ میلیون کاربر فعال ماهیانه نشان می‌دهد افراد از جدیدترین به‌روزرسانی هواوی در بخش اکوسیستم 1+8+N لذت برده و راهکار Seamless AI Life این امکان را فراهم کرده تا ارتباطی بدون دغدغه با دوستان، افراد خانواده و همکاران خود داشته باشند.

با افزایش پوشش شبکه‌های نسل پنجم (5G)، دستگاه‌های مبتنی بر اینترنت اشیا و افزایش تقاضا برای استفاده از سرویس‌های یکپارچه، هواوی برنامه‌های خود را برای ارائه سرویس‌های ارزشمند افزایش داده است. سرویس‌‌هایی که برپایه مزایای منحصر‌به‌فرد اکوسیستم 1+8+N در دسترس قرار گرفته‌اند.

سخت افزار های هواوی و اکوسیستم 1+8+N

درواقع اکوسیستم هواوی، ترکیبی بهینه از زیرساخت‌های مخابراتی و ارتباطی ساخت هواوی را ازطریق سخت‌افزارهای تولیدی هواوی به راحت‌ترین شیوه ممکن به یکدیگر وصل می‌کند. علاوه‌برآن هواوی به‌طور مکرر در حال اضافه کردن شرکای تجاری به اکوسیستم خود است تا سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای بیشتری را به این اکوسیستم اضافه کند.


منبع هواوی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده