// دوشنبه, ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۶

عرضه محدود نسخه بتای رابط کاربری Sense 8 توسط HTC

یکی از کاربران سایت ردیت از دریافت ایمیلی از طرف HTC خبر داده که امکان نصب نسخه بتای رابط کاربری Sense 8 را فراهم می‌کند. این رابط همراه با نسخه بعدی اندروید یعنی نوقا در دسترس دارندگان گوشی‌های اچ‌تی‌سی قرار خواهد گرفت.

هنوز شماری از کمپانی‌ها گوشی‌های هوشمند خود را به اندروید مارشمالو بروز نکرده‌اند، حال آنکه گوگل در روزهای گذشته نام نسخه‌ی بعدی سیستم عامل خود را اعلام کرد. اچ‌تی‌سی از جمله‌ی کمپانی‌هایی است که اعلام کرده اندروید نوقا را برای اچ تی سی ۱۰، وان ام ۹ و وان ام ۸ راهی بازار خواهد کرد. انتظار می‌رود همراه با اندروید نوقا شاهد انتشار رابط کاربری سنس ۸ نیز باشیم که سال گذشته با اندروید مارشمالو در اختیار کاربران قرار نگرفت.

در همین راستا یکی از کاربران Reddit اعلام کرده که ایمیلی را از جانب اچ‌تی‌سی دریافت کرده که در آن لینکی برای دریافت نسخه‌ی بتای رابط کاربری سنس ۸ این کمپانی برای نصب روی گوشی های دیگر در اختیار وی قرار گرفته است. اطلاعات بیشتری توسط این کاربر ارائه نشده، حال آنکه کاربر دیگری اعلام کرده که سایز آیکون‌ها و ظاهر این رابط کاربری کمی در هم ریخته است. از جمله‌ی ویژگی‌های اشاره شده در مورد سنس ۸ باید به سهولت نصب و اضاف کردن تم‌های جدید اشاره کرد. همچنین امکان نصب استیکر‌های آیکون نیز همچن اچ‌تی‌سی ۱۰ در این رابط کاربری در اختیار کاربران قرار گرفته است.

در صورتی که دوست دارید تا از این رابط کاربری استفاده کرده و آن را تجربه کنید، می‌توانید آن را از اینجا دانلود کنید.

منبع: زومیت


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده