// شنبه, ۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۰۰

تصاویر بیشتری از گلکسی اس 7 منتشر شد

با اینکه هنوز Galaxy S7، پرچمدار جدید سامسونگ، به صورت رسمی معرفی نشده است، اما چند روزی است که انواع و اقسام تصاویر از این گوشی جدید منتشر شده است. با زومجی همراه باشید تا با هم نگاهی به جدیدترین تصاویر فاش شده از این گوشی بیندازیم.

امروز تصاویر جدیدی پیش از معرفی رسمی پرچمدار جدید سامسونگ یعنی Galaxy S7 منتشر شد. از تصاویر مشخص است که گلکسی اس ۷ از لحاظ ظاهری تفاوت زیادی با نسل قبل خود ندارد و سامسونگ سعی کرده تا همان تجربه نسل قبل را برای کاربران جدید این گوشی نیز نگه دارد.

البته همراه با این تصاویر، شایعات جدید حاکی از آن است که سنسور دوربین گلکسی اس 7 نسبت به نسل قبل کاهش پیکسل نداشته و قرار نیست ۱۲ مگاپیکسلی باشد. البته ویژگی «نمایشگر همیشه روشن» برای هر دو نسخه گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج تایید شده و سامسونگ نیز پوسته رابط کاربری جدیدی را برای این دو دستگاه در نظر گرفته است.

در تصویر زیر صفحه خانگی گلکسی اس ۷ را مشاهده می‌کنید که آیکون برنامه Samsung Pay نیز در آن به چشم می‌خورد و کمپانی کره‌ای قصد دارد آن را جایگزین گزینه گوگلی پرداخت موبایلی در پرچم‌دار خود کند.

5ff5a288-b956-496f-94c1-ec55138fafa1  در تصویر زیاد مشاهده می‌کنید که گلکسی اس ۷ با اندازه‌ای که دارد، احتمالا خوش دست است و یک گوشی هوشمند بسیار بزرگ به حساب نخواهد آمد.

53a7f55f-fd45-4261-a19b-7cde0ee1ecbf

نمایشگر دستگاه واضح و شفاف دیده می‌شود و به احتمال زیاد دوباره با نمایشگر‌های QHD رو به رو خواهیم بود.

تصاویر جدیدی از Galaxy S7

در تصویر بالا که از بخش "About" گلکسی اس 7 گرفته شده، مشخص است که اندروید ۶.۰.۱ میزبان رابط نرم‌افزاری این موبایل است و نسخه Knox نیز به ۲.۶ ارتقا پیدا کرده است.

eb5d349f-7c6f-47f8-a985-5188f1700d23

یکی دیگر از بخش‌هایی که زیاد درباره‌ی گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج بحث آن وجود داشت، پشتیبانی از درگاه USB نوع C بود و اینطور که مشخص است سامسونگ چنین تصمیمی نگرفته و باز هم از همان درگاه‌های microUSB در این دو دستگاه استفاده کرده است.

47f4c32e-4c39-4c5a-980d-7cd2529a0fc8

بسیار سخت است که تعداد مگاپیکسل‌های دوربین گلکسی اس ۷ را از تصویر بالا تشخیص داد اما مشخص است که هنوز این قسمت نسبت به بدنه پشتی برآمدگی دارد. بسیاری از شایعات منتشر شده، حاکی از آن هستند که این دوربین ۱۲.۱ مگاپیکسلی است.

منبع: زومیت


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده