جدیدترین اخبار معرفی انیمیشن کوتاه

در این بخش از زومجی، هر هفته به معرفی یک انیمیشن کوتاه تحسین شده می‌پردازیم.

معرفی انیمیشن کوتاه Attraction

امیلی اسکیف، انیماتور و کارگردان انگلیسی، در انیمیشن کوتاه تجربی Attraction به رابطه‌ی طبیعت و حشرات می‌پردازد. با معرفی این اثر ما را همراهی کنید.

معرفی انیمیشن کوتاه Change Return

رابرت فیندلی انگلیسی در انیمیشن کوتاه Change Return داستانی جنایی و جذاب را در فضای یک پادآرمان‌شهر روایت می‌کند. با معرفی این اثر با زومجی همراهی باشید

پیکسار انیمیشن کوتاه Burrow را پیش از انیمیشن Soul در سینما به نمایش در می‌آورد

استودیوی پیکسار با انتشار توییت جدیدی اعلام کرد که انیمیشن کوتاه Burrow پیش از نمایش انیمیشن Soul در سینما پخش خواهد شد.

معرفی انیمیشن کوتاه Black Sheep Boy

انیمیشن کوتاه Black Sheep Boy از جیمز مول فرانسوی داستان سفر پسری به دنیایی عجیب در پی یافتن شادی را روایت می‌کند. با معرفی این اثر زیبا و متفاوت همراه ما باشید.

معرفی انیمیشن کوتاه The Lonely Goalkeeper

در انیمیشن کوتاه The Lonely Goalkeeper باب ویلسون، دروازه‌بان اسطوره‌ای باشگاه فوتبال آرسنال، به بخشی از زندگی و احساسات خود در طول فعالیت حرفه‌ایش می‌پردازد. با معرفی این اثر همراه ما باشید

معرفی انیمیشن کوتاه Contact

انیمیشن کوتاه Contact، ساخته‌ی کیتی ونگ، به مسئله‌ی ارتباط و دوستی انسان‌ها در عصر مدرن و تاثیر تکنولوژی بر آن می‌پردازد. با معرفی این انیمیشن ما را همراهی کنید.

معرفی انیمیشن کوتاه L’après-midi de Clemence

L’après-midi de Clemence انیمیشنی کوتاه از لینی لی موان فرانسوی است که بیننده را به تماشای طرفی تاریک از دنیای کودکان دعوت می‌کند. با معرفی این انیمیشن تأثیرگذار همراه ما باشید.

معرفی انیمیشن کوتاه Isle of Chair

Isle of Chair انیمیشنی کوتاه از ایوی چن تایوانی است که به زیبایی هرچه تمام‌تر به سلامت روان می‌پردازد. با معرفی این اثر زومجی را همراهی کنید.

معرفی انیمیشن کوتاه Herman Brown is Feeling Down

موجودی پر سر و صدا و استرس ‌زا زندگی آرام هرمن براون را بهم می‌زند. با معرفی این انیمیشن کوتاه با ما همراه باشید

معرفی انیمیشن کوتاه Music & Clowns

الکس ویدوسون، انیماتور و کارگردان بریتانیایی، در Music & Clowns به کمک والدینش نگاهی به چالش‌ها و زیر و بم زندگی برادرش جیمی، که از سندروم داون رنج می‌برد، می‌اندازد. با ما همراه باشید

معرفی انیمیشن کوتاه Ada

Ada انیمیشنی کوتاه در ژانر درام از دین وین، انیماتور انگلیسی، است، که براساس زندگی واقعی زنی به نام ایدا بلکجک ساخته شده است. با معرفی این انیمیشن همراه زومجی باشید

معرفی انیمیشن کوتاه Tokri

انیمیشن کوتاه Tokri اثری احساسی و تأثیرگذار از سورش اریات هندی است که ماجرای تلاش‌ سخت دختری جوان برای جبران اشتباهاتش را روایت می‌کند. با ما همراه باشید.

معرفی انیمیشن کوتاه Space Man

زندگی ریچارد بعد از ملاقات اتفاقی او با یک آدم فضایی در حال بیرون گذاشتن زباله‌ها برای همیشه تغییر می‌کند. با معرفی انیمیشن کوتاه کمدی و عجیب Space Man همراه زومجی باشید.

معرفی انیمیشن کوتاه My Moon

یوسانگ لی در انیمیشن کوتاه جدید خود، My Moon، به رابطه‌ی ماه، زمین و خورشید جان می‌بخشد و آن را از دیدی جدید به نمایش می‌گذارد. با معرفی این انیمیشن زومجی را همراهی کنید.

دیوید لینچ انیمیشن کوتاه (Fire (Pozar را به‌صورت رایگان منتشر کرد

انیمیشن کوتاه دیوید لینچ به‌نام (Fire (Pozar، محصول سال ۲۰۱۵، برای تماشای رایگان آن به‌صورت آنلاین در دسترس قرار گرفت.

معرفی انیمیشن کوتاه In The Air Is Christopher Gray

In The Air Is Christopher Gray انیمیشنی کوتاه در ژانر درام از فیلیکس مسی بریتانیایی است که داستان تلاش بی باکانه‌ی یک پسر برای به چنگ آوردن دل محبوبش را روایت می‌کند. با معرفی این انیمیشن زومجی را همراهی کنید.

معرفی انیمیشن کوتاه Spice Frontier

Spice Frontier اثری علمی تخیلی با ته مایه‌ای از ژانرهای اکشن و کمدی ساخته‌ی جلیل سدول و آدام میر است که ماجراجویی آشپزی فضایی و دست یارش در پی یافتن ادویه‌های زمینی را روایت می‌کند. با ما همراه باشید.

معرفی انیمیشن کوتاه Musical Traumas

Musical Traumas مستندی انیمیشنی است که تجربیات و اعترافات گروهی از شاگردان مدرسه‌ی موسیقی را به تصویر می‌کشد. با معرفی این انیمیشن زومجی را همراهی کنید.

معرفی انیمیشن کوتاه The Missing Scarf

انیمیشن کوتاه The Missing Scarf، ساخته‌ی اوین دافی ایرلندی، داستان سنجابی به نام آلبرت را روایت می‌کند که در جستوجوی شال گمشده‌اش با مشکلاتی بسیار بزرگ‌تر مواجه می‌شود.

معرفی انیمیشن کوتاه Second to None

انیمیشن کوتاه Second to None یک کمدی تاریک به سبک استاپ موشن از وینست گالاهر، انیماتور و کارگردان ایرلندی، است که رقابت برادرانی دوقلو بر سر عنوان پیرترین فرد دنیا را به تصویر می‌کشد. با معرفی این انیمیشن ما را همراهی کنید.

صفحه ۱ از ۱۱
تبلیغات