آخرین خبرهای بازی Senuas Saga: Hellblade II

بازی Senua's Saga: Hellblade II یا بازی Senua's Saga: Hellblade 2 یک بازی اکشن ماجراجویی از Ninja Theory (نینجا نئوری) و دنباله بازی Hellblade است.

فیل اسپنسر: تا زمان عرضه بازی Hellblade 2 نباید خیلی منتظر بمانیم

باتوجه به صحبت‌های اخیر فیل اسپنسر، مدیر بخش ایکس باکس به نظر می‌رسد بازی Senua's Saga: Hellblade 2 زودتر از انتظار عرضه خواهد شد.

تریلر جدید بازی Hellblade 2 احتمالا در گیم اواردز پخش می‌شود

به‌تازگی بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 در استرالیا رده‌بندی سنی شده است که احتمال دارد تریلر جدید این بازی به‌زودی منتشر شود.

احتمال انتشار Senua’s Saga: Hellblade 2 در نیمه دوم سال ۲۰۲۴

این‌طور که به نظر می‌رسد، بازی مورد انتظار Senua’s Saga: Hellblade 2 قرار نیست زودتر از نیمه دوم سال میلادی آینده به‌دست بازیکن‌ها برسد.

بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 احتمالا به‌صورت کامل قابل بازی است

طبق توییت منتشر شده استودیو نینجا تئوری، احتمال زیاد بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 هم‌اکنون از ابتدا تا انتها قابل بازی است.

تریلر جدید بازی Hellblade 2 با تمرکز روی ماموریت سنوآ

مایکروسافت و نینجا تئوری در جریان شوکیس ایکس باکس تریلر جدید و داستانی از بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 را منتشر کرده‌اند.

اشاره احتمالی مایکروسافت به حضور Hellblade 2 و Avowed در شوکیس ایکس باکس

معاون رئیس بخش بازاریابی ایکس باکس در توییتر تصویر پروفایل خود را به‌روز کرده که به دو بازی Hellblade 2 و Avowed ظاهرا اشاره دارد.

احتمال انتشار بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 در سال ۲۰۲۳

تریلر تبلیغاتی ایکس باکس گیم پس احتمالا از انتشار بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 استودیو Ninja Theory در سال ۲۰۲۳ حکایت دارد.

نمایش گرافیک خیره‌کننده Senua's Saga: Hellblade II در ویدیو جدید بازی

سازندگان Senua's Saga: Hellblade II به‌دنبال جابه‌جا کردن استانداردهای انیمیشن‌سازی برای چهره‌ی شخصیت هستند. ویدیو جدید پخش‌شده از بازی نشان می‌دهد که آن‌ها چه دستاوردهای معرکه‌ای در این زمینه دارند.

پخش ویدیو جدید از Hellblade 2 برای نمایش مراحل ضبط موشن کپچر بازی

استودیو نینجا تئوری با پخش یک ویدیو نشان داد که چگونه از تکنولوژی موشن کپچر برای ضبط حرکات غول عظیم نمایش داده‌شده در تریلر گیم اواردز سال گذشته این بازی استفاده کرده است.

نینجا تئوری: Hellblade 2 باعث می‌شود هلبلید مانند یک بازی مستقل به نظر برسد

تیمیم آنتونیادس، یکی از بنیان‌گذارها استودیو نینجا تئوری، می‌گوید که هدف Hellblade 2 بی‌نقص بودن نیست، بلکه ایجاد تجربه‌ای است که باورپذیرتر و زیباتر به نظر می‌رسد.

چشم انداز خیره‌کننده‌ی تصویر هنری جدید بازی Senua’s Saga: Hellblade 2

استودیوی نینجا تئوری کانسپت هنری جدیدی را از بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 منتشر کرده است که چشم انداز ساحلی طوفانی را به تصویر می‌کشد.

تاکید سازندگان Hellblade 2 روی واقعی بودن گرافیک تریلر بازی

استودیوی نینجا تئوری به طرفداران اطمینان داده است که تریلر اخیر Senua’s Saga: Hellblade 2 در گیم اواردز 2021، گرافیک خود را بازی نشان می‌دهد.

گرافیک فوق العاده Senua's Saga: Hellblade II در تریلر گیم پلی بازی

استودیو نینجا تئوری در مراسم گیم اواردز سال ۲۰۲۱ میلادی، تریلر جدید بازی Senua's Saga: Hellblade II را نمایش داد.

Senuas Saga: Hellblade 2 شاید در مراسم گیم اواردز امسال نمایش داشته باشد

یکی دیگر از افشاگران صنعت بازی ادعا کرده است که بازی Hellblade 2 احتمالاً در مراسم The Game Awards پیش‌رو به نمایش گذاشته شود.

ویدیو پشت صحنه جدید از بازی انحصاری Senua's Saga: Hellblade 2

استودیو بازی‌سازی نینجا تئوری ضمن صحبت راجع به بازی2II، فوتیج‌هایی از نسخه‌ی در حال ساخت را در یک ویدیو پشت صحنه‌ی جدید قرار داد.

احتمال نمایش تریلر جدید بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 در E3 2021

ویندوزسنترال می‌گوید بسیاری از بازی‌های انحصاری در دست ساخت ایکس باکس در E3 2021 حضور ندارند، ولی از Senua’s Saga: Hellblade 2 ممکن است تیزری پخش شود.

عدم انتشار محتوای بیشتر برای Bleeding Edge؛ تمرکز نینجا تئوری روی بازی Hellblade 2

استودیوی نینجا تئوری به‌تازگی اعلام کرده که دیگر قصد ندارد محتوای بیشتری برای بازی Bleeding Edge منتشر کند و می‌خواهد تمام تمرکز خود را روی ساخت Hellblade 2 و دو پروژه‌ی دیگر بگذارد.

اشاره هنرپیشه کاراکتر سنوآ در توییتر به بازی Hellblade 2

ملینا یورگنز، هنرپیشه کاراکتر سنوآ در بازی Senua's Sacrifice: Hellblade II، با انتشار یک تصویر از خود به نسخه دوم این بازی اشاره کرده است.

تیزر بازی Senua's Saga: Hellblade 2 الهام گرفتن از محیط کشور ایسلند را نشان می‌دهد

نینجا تئوری با نمایش یک تیزر کوتاه در جریان رویداد رونمایی از بازی‌های ایکس‌باکس سری ایکس وعده انتشار اطلاعات بیشتر از بازی Hellblade 2 را برای آینده نزدیک به علاقه‌مندان داده است.

بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 با موتور گرافیکی آنریل انجین 5 در دست ساخت است

به‌تازگی در سایت Xbox Wire اعلام شده که بازی Senua's Saga: Hellblade 2 با موتور گرافیکی آنریل انجین 5 در دست توسعه است.

صفحه ۱ از ۲