گزارش

گزارش سال ۱۳۹۸ کافه بازار: نگاهی به‌ عملکرد بازی‌های موبایل ایرانی

کافه بازار به‌تازگی گزارشی از عملکرد بازی‌های موبایل ایرانی در سال ۹۸ منتشر کرده است که در آن مواردی همانند چرخه عمر، رشد ماهانه درآمد و میزان نصب فعال بازی‌ها آورده شده است.

کافه گیمز 4: تاثیرات کرونا بر کسب و کارهای بازی و راهکار استودیوهای ایرانی

عصر دیروز رویداد کافه گیمز ۴ با برگزاری پنلی با موضوع تاثیر ویروس کرونا بر کسب‌و‌کار بازی‌ به‌صورت وبینار آنلاین برگزار شد.

گزارش فصل پاییز ۱۳۹۸ کافه بازار؛ نگاهی به محبوبیت سبک‌های مختلف بازی در ایران

گزارش فصل پاییز کافه بازار با تمرکز بر دسته‌های مختلف بازی‌ها، دیدی کلی را از شرایط صنعت بازی‌های موبایل در طول فصل بهار ۱۳۹۸ می‌دهد.

بازی هانا با تمرکز روی کودکان رونمایی شد

عصر امروز دهم دی ماه در جریان مراسمی از بازی روان شناختی هانا با تمرکز روی تقویت مهارت‌های شناختی کودکان و افزایش آگاهی والدین رونمایی شد.

گزارش زومجی از بزرگ‌ترین مجموعه اتاق فرار در ایران

در این گزارش سری زدیم به اولین و بزرگ‌ترین مجموعه اتاق فرار در ایران و به مناسبت چهارسالگی‌اش، پای صحبت بنیان‌گذاران آن نشستیم و البته از فضای بازی‌های آن دیدن کردیم.

Children of Morta؛ سفری به استودیو دد میج و داستان ساخت بازی

در گزارش پیش‌رو، سری به استودیو دد میج، جایی که بازی Children of Morta متولد شد، زده‌ایم و با سازندگان بازی از هر دری سخن گفتیم.

گزارش ویدیویی زومجی از غرفه پلی پاد در الکامپ ۹۸؛ اولین ابر استریم بازی های ویدیویی در ایران و خاورمیانه

پلی پاد، نخستین ابر استریم بازی های ویدیویی در ایران و خاورمیانه با هدف تبدیل شدن به گوگل استیدیای ایرانی به نمایشگاه الکامپ ۹۸ آمده بود. در ادامه با گزارش ویدیویی زومجی همراه باشید.

گزارش ویدیویی زومجی از غرفه سورنا گیمز در الکامپ ۹۸؛ زولا و دو بازی جدید

سورنا گیمز، ناشر بازی زولا در ایران با غرفه‌ای بزرگ در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ میزبان بازدیدکنندگان بود.

گزارش زومجی از هلو در الکامپ ۹۸؛ یادگیری زبان ازطریق بازی

هلو نام استارتاپ جدیدی است که سعی دارد کاربران مشتاق به زبان‌های مختلف را ازطریق بازی‌های ویدیویی جذب کند.

گزارش زومجی از غرفه صباسل در الکامپ ۹۸؛ فروشگاه اینترنتی بازیلی

سامانه نشر و تبلیغات دیجیتال صباسل در نمایشگاه الکامپ 98 با فروشگاه آنلاین بازیلی حضور داشت که در این مطلب می‌توانید بیشتر با آن آشنا شوید.

گزارش زومجی از غرفه دوزلی بوک در الکامپ ۹۸؛ شیوه‌‌ای نوین برای تولید کتاب کودکان

غرفه دوزلی‌بوک در الکامپ 98 با هدف ارائه‌ خدمات تولید کتاب مجازی به والدین کودکان، مدتی است که خدمات مختلفی را در دسترس قرار می‌دهد.

آشنایی با پلی‌پاد؛ نخستین پلتفرم استریمی بازی ها در ایران و خاورمیانه

در الکامپ ۲۰۱۹ فرصت سر زدن به غرفه‌ی پلتفرم استریمی پلی‌پاد را داشتیم و با مدیریت تیم سازنده‌ی آن صحبت‌هایی درباره‌ی این سرویس کردیم.

گزارش زومجی از غرفه دس گرمی در الکامپ ۹۸

در جریان الکامپ ۹۸، زومجی سراغ یکی از خالقان اپلیکیشن «دس گرمی» که صدها برنامه‌ی مختلف را در دسترس کاربران قرار می‌دهد، رفت و مصاحبه‌ای را با او ترتیب داد.

الکامپ ۹۸: اعلام عرضه رسمی سرورهای ایسوس در ایران

شرکت ایسوس قصد دارد با همکاری یک شرکت با سابقه سرورهای خود را به صورت رسمی در ایران هم عرضه کند.

گزارش زومجی از بازیچی، پلتفرم برگزار کننده مسابقات، در الکامپ ۹۸

بازیچی پلتفرم برگزاری مسابقات خود را راه‌اندازی کرده است تا کاربران و برگزار کنندگان به‌واسطه‌ی این پلتفرم بتوانند در مسابقات مختلف شرکت کنند یا مسابقات مختلفی را برگزار کنند.

گزارش زومجی از غرفه لیگوکاپ در الکامپ ۹۸

در جریان نمایشگاه الکامپ ۹۸، زومجی در غرفه‌ی استارت‌آپ برگزارکننده‌ی مسابقات ورزش‌های الکترونیک موسوم به «لیگوکاپ» حاضر شد و مصاحبه‌ای را با بنیانگذاران آن ترتیب داد.

گزارش زومجی از چارخونه، بازار محتوای دیجیتال ایرانسل، در الکامپ ۹۸

چارخونه نام بازار محتوای دیجیتال ایرانسل است که سعی دارد با ارائه ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد به‌مخاطبان، آن‌ها را به سمت خود جذب کند.

گزارش زومجی از غرفه بازی متروپل؛ گشت و گذار در الکامپ ۹۸ برای یافتن سکه

استودیوی واقعیت مطلوب پارس در نمایشگاه الکامپ ۱۳۹۸ با بازی متروپل بازدیدکنندگان را به گشت‌و‌گذار در محدوده نمایشگاه ترغیب کرد.

گزارش زومجی از غرفه شکن در الکامپ ۱۳۹۸

در جریان نمایشگاه الکامپ ۹۸، زومجی در غرفه‌ی سرویس ضد تحریم بازی‌های آنلاین «شکن» حاضر شد و مصاحبه‌ای را با یکی از بنیان‌گذاران سرویس نام‌برده انجام داد.

محمد جواد آذری جهرمی: یک کارگروه ویژه برای رفع تحریم بازی‌های آنلاین تشکیل شده است

در جریان الکامپ 2019، محمد جواد آذری جهرمی مشخص کرد که برای رفع قطعی دسترسی کاربران ایرانی به برخی بازی‌های آنلاین، یک کارگروه ویژه و متمرکز فعالیت خود را آغاز کرده است.

صفحه ۱ از ۱۳