نویسنده: بخش تبلیغات
// پنجشنبه, ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۳۰

سه رمزارز پرسرصدای لیست شده در کیف پول من!

صرافی «کیف پول من» در این مقاله، سه رمز ارز دیجیتالی پر سروصدای فهرست‌شده در این صرافی را معرفی کرده است.

صرافی کیف پول من به‌عنوان یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی که به تریدرها کمک می‌کند تا بدون مواجهه با مشکلات تحریمی به خریدوفروش ارز دیجیتال بپردازند، همواره مورد توجه کاربران قرار داشته است. این صرافی با فراهم کردن بستری برای خرید بیش از 2 هزار ارز دیجیتال به اولین صرافی رمزارزی ایرانی به لحاظ تنوع ارز رمزنگاری تبدیل شده که تریدرها و سرمایه‌گذاران رمزارزها می‌توانند با کمک آن کلیه استراتژی‌های معاملاتی خود را پیاده‌سازی کنند. اخیراً سه ارز دیجیتالی در این صرافی رمزارزی فهرست شده‌اند که جنجال‌های زیادی در بازار به پا کردند و به ارزهای دیجیتال پر سروصدای این روزهای مارکت کریپتو مشهور هستند. با ما همراه باشید تا با این سه رمزارز بیشتر آشنا شوید.

ارزهای دیجیتال جنجالی کیف پول من

رمزارزها آمدند تا تعریف جوامع بشری از پول و ارز فیات را متحول سازند و تا به امروز بر این هدف اصلی خود استوار باقی مانده‌اند. روزانه بر تعداد پروژه‌های کریپتو رمزارزهای موجود در بازار افزوده می‌شود؛ رمزارزهای جدیدی که هر یک از آن‌ها پتانسیل بالایی در سودرسانی به تریدرها و سرمایه‌گذاران دارند. صرافی کیف پول من با تسلط کامل بر اهمیت چنین موضوعی همواره در حال اضافه کردن ارزهای دیجیتالی جدیدی به فهرست خود است تا در یک فضای عادلانه تریدرهای ایرانی نیز بتوانند همچون معامله‌گران خارجی از این سودهای بالقوه بهره‌مند شوند.

برای سنجیدن میزان اعتبار ادعای ما فقط کافی است سری به وب‌سایت کیف پول من بزنید تا با مشاهده فهرست عریض و طویل ارزهای دیجیتالی که از بیت کوین، اتریوم و تتر گرفته تا شت کوین‌ها، WLD و انواع توکن‌های هوش مصنوعی را شامل می‌شود، به صحت ادعای ما پی ببرید. هرچند که هر کدام از ارزهای دیجیتالی موجود در بازار به نوبه خود جنجالی هستند؛ در سالی که گذشت سه رمزارز Troll، Bonk و Pepe بیش از سایر میم کوین‌ها توجهات را به سمت خود جلب کردند و در صرافی کیف پول من نیز فهرست شدند.

باتوجه‌به به اهمیت سه رمزارز یاد شده و طرفدارانی که دارند، در ادامه به معرفی و بررسی بیشتر هر یک از آن‌ها می‌پردازیم:

میم کوین ترول (Troll)

ترول (TROLL) رمزارزی بود که در سال 2023 روی بستر شبکه بلاکچینی اتریوم راه‌اندازی و به بازار عرضه شد. این رمزارز که در دسته میم کوین‌ها قرار گرفته به تبعیت از سایر میم کوین‌ها هدف دیگری جز خنده و سرگرمی ندارد؛ البته باید توجه داشت که در دنیای میم کوین‌ها داشتن یک جامعه قوی بسیار ارزشمند است که میم کوین ترول خوشبختانه به چنین جامعه وفاداری دست پیدا کرده است. قیمت و ارزش ترول نیز همچون سایر ارزهای دیجیتال متناسب با میزان عرضه و تقاضا هدایت می‌شود. البته باید توجه داشت که باتوجه‌به مقیاس کوچک بازار ترول در مقایسه با سایر رمزارزها به نظر می‌رسد که نهنگ‌ها به‌تنهایی قادر هستند تاثیر قابل توجهی بر حرکت قیمتی ترول داشته باشند.

اگر تغییرات قیمتی 90 روزه اخیر ارز دیجیتال Troll را مورد بررسی قرار دهیم متوجه خواهیم شد که این رمزارز در سال 2024 رشد قیمتی خوبی را تجربه کرده و از رکود قیمتی خارج شده است؛ چنین امری سبب شده تا به نظر برخی از تحلیل‌گران سال 2024 سال خوبی برای سرمایه‌گذاری روی ارز دیجیتال Troll باشد ولی طبیعتاً تصمیم‌گیری درباره خرید یا عدم خرید این میم کوین نیازمند بررسی عوامل تکنیکالی نظیر سابقه قیمتی و پارامترهای بنیادین همچون فعالیت روی زنجیره و توسعه است.

ارز دیجیتال Bonk

یکی از رمزارزهای پر سروصدای دیگر فهرست شده در صرافی کیف پول من، میم کوین بونک است که از آن با نماد اختصاری BONK یاد می‌شود. این میم کوین که روی بستر شبکه بلاکچینی سولانا راه‌اندازی شده است، به‌دلیل تبلیغات گسترده‌ای که پیرامون آن شکل گرفت به محبوبیت بسیار خوبی در میان تریدرها در سطح جهانی دست پیدا کرده است و حتی بسیاری از پروژه‌ها از آن به‌عنوان گزینه پرداخت برای NFTها استفاده می‌کنند. علت هیاهوی ایجاد شده پیرامون میم کوین Bonk نیز به‌دلیل حمایت برخی از شخصیت‌های برجسته دنیای توکن‌های غیرمثلی اکوسیستم سولانا از این میم کوین است.

این میم کوین که به میم کوین سولانا شهرت یافته است همچون شیبا اینو (SHIB) و دوج کوین (DOGE) از نوع خاصی از نژاد سگ الهام گرفته است و به نظر عده‌ای قاتل شیبا اینو است! قیمت پایین به هنگام عرضه، میزان عرضه بالا و همچنین استقبال کم‌نظیر اعضای جامعه در خرید آن از دلایلی بود که رشد قیمتی خوبی را برای رمزارز Bonk رقم زد. زمانی‌که امکان انجام معاملات Bonk در تاریخ 30 دسامبر سال 2022 در صرافی‌های رمزارزی فراهم گردید، این میم کوین بیش از 2 هزار درصد در یک هفته رشد قیمتی را تجربه کرد که سود قابل توجهی را عاید سرمایه‌گذاران اولیه خود کرد.

میم کوین Pepe

شاید کمتر فردی را بتوان پیدا کرد که با بازار ارزهای دیجیتال ارتباط داشته ولی در سالی که گذشت چیزی درباره میم کوین پپه (Pepe) که سودای خلع سلطنت دوج کوین از پادشاهی میم کوین‌ها و جایگزین شدن به‌جای آن دارد را نشنیده باشد! میم کوین پپه در حال حاضر در رتبه 54 فهرست برترین رمزارزهای بازار قرار دارد. این میم کوین با الهام از میم محبوب قورباغه سبز (Pepe the Frog) و به‌طور کاملاً جدی به‌دنبال تصاحب جایگاه سایر میم کوین‌های مطرح موجود در بازار ارز دیجیتال است. این میم کوین به‌دلیل حمایت‌هایی که از برخی افراد مشهور نظیر ایلان ماسک (به‌صورت غیررسمی و در حد توئیت کردن تصویر میم Pepe) دریافت کرده، به محبوبیت خوبی در میان معامله‌گران دست پیدا کرده است برای خرید پپه می‌توانید از صرافی کیف پول من اقدام کنید.

البته این میم کوین نیز همچون سایر میم کوین‌ها هدفی جز سرگرمی ندارد و برای کسب سود کوتاه مدت از نوسانات قیمتی مناسب است. جالب است بدانید که پپه در یک اقدام بی‌سابقه در میان میم کوین‌ها به انتشار یک نقشه راه دست زده و برای دارندگان این رمزارز امکانات خاصی را در نظر گرفته است؛ نظیر آن که دارندگان Pepe می‌توانند به سرور دیسکورد اختصاصی و استفاده از ابزارهای اختصاصی این پروژه دسترسی داشته باشند. مهم‌ترین دستاورد میم کوین Pepe که آن را به گزینه خوبی برای سرمایه‌گذاری تبدیل کرده است به وایرال شدن و جذب کاربران وفادار ارتباط دارد.

مزایای خرید میم کوین‌ها از صرافی کیف پول من

میم کوین‌های ترول، بونک و پپه صرفاً بخش کوچکی از فهرست طولانی رمزارزها در صرافی کیف پول من را به خود اختصاص داده‌اند و درکنار آن‌ها هزاران آلت کوین دیگر نیز وجود دارد که خرید و سرمایه‌گذاری روی آن‌ها نیز می‌تواند سود خوبی را عاید شما کند. سه میم کوین یاد شده جنجالی‌ترین میم کوین‌های سال 2023 بوده‌اند که همچنان از ابتدای سال 2024 میلادی تا به امروز نیز رشد قیمتی خوبی را تجربه کرده‌اند و به همین علت است که به‌صورت ویژه و مجزا آن‌ها را مورد بحث و بررسی قرار دادیم؛ اما سؤال اینجا است که چرا باید در خرید چنین میم کوین‌هایی به سراغ صرافی کیف پول من برویم؟!

پاسخ این سؤال به بررسی مزایایی که به هنگام خرید ارز دیجیتال از صرافی کیف پول من از آن‌ها بهره‌مند می‌شوید، گره خورده است. صرافی کیف پول من به‌دلیل ایرانی بودن از تحریم‌های بین‌المللی علیه کاربران ایرانی تبعیت نمی‌کند و به هنگام استفاده از خدمات آن با مشکلاتی همچون بلوکه شدن دارایی‌های موجود در حساب و مسدود شدن اکانت مواجه نخواهید شد. از سوی دیگر دلالان و واسطه‌های پرداخت ارزی نیز حذف می‌گردد؛ چراکه کاربران با کارت‌های بانکی ایرانی و بدون نیاز به چنج کردن آن به دلار به‌راحتی می‌توانند میم کوین و رمزارز مورد نظر خود را خریداری کنند.

کارمزد حداقلی، عدم دریافت هزینه برای نگه‌داری طولانی مدت رمزارزها، پشتیبانی 24 ساعته و حرفه‌ای، امنیت بالا و داشتن دفتر مرکزی که موجب افزایش اعتماد کاربران به این صرافی شده است، از مزایای دیگری بوده که به هنگام استفاده از خدمات صرافی کیف پول من از آن‌ها بهره‌مند خواهید شد.

صرافی کیف پول من؛ بهترین صرافی ایرانی برای خرید ارز دیجیتال

همان‌طور که در مطالب فوق مشاهده کردید، در سال 2023 سه میم کوین ترول، بونک و پپه به‌دلیل رشد قیمتی که داشتند به یکی از گزینه‌های اصلی سرمایه‌گذاری در سال 2024 تبدیل شدند و خوشبختانه سه میم کوین یاد شده در صرافی کیف پول من فهرست شده است. البته ناگفته نماند که اگر به‌دنبال خرید ارزهای دیجیتال برتر موجود در بازار نظیر بیت کوین، اتریوم، تتر، دوج کوین، لایت کوین و غیره هستید، باز می‌توانید از خدمات صرافی کیف پول من برای چنین امری کمک بگیرید و در امنیت کامل سرمایه‌گذاری مدنظر خود را پیش ببرید؛ برای این منظور کافی است سری به صرافی کیف پول من بزنید و از راهنمایی کارشناسان این مجموعه بهره ببرید.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومجی هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده