نویسنده: بخش تبلیغات
// چهار شنبه, ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۰۰

ترکیب سلاح‌ها توی پابجی به پیشنهاد جیب استور

«جیب استور» در این مقاله، برترین ترکیب‌های سلاح در بازی پابجی را پیشنهاد کرده است.

همه ما با بازی های بتل رویال آشنا هستیم و امروزه که اکثر این بازی های جذاب روی موبایل ها قابل اجرا هستند؛ دسترسی ما هم به این بازی‌ها بیشتر و راحت‌تر شده است؛ یکی از این بازی های بتل رویال که از قضا یکی از محبوب‌ترین عناوین آن‌ها هم است پابجی PUBG است. اکثر پلیر ها روی گان های دمیج بالای پابجی تمرکز دارند اما موضوعی که کم تر به آن فکر کردیم و اهمیت آن را فراموش کرده ایم ترکیب سلاح ها در این بازی است؛ در هر بازی بتل رویالی ، انتخاب ترکیب سلاح برای مبارزه یکی از اصلی‌ترین ارکان پیروزی بخش تیم و افراد است؛ ما در این مطلب از بلاگ جیب استور با کارآمد ترین ترکیب سلاح های پابجی می‌پردازیم همچنین می‌توانید از سایت جیب استور برای خرید گیفت کارت اقدام کنید.

چرا ترکیب سلاح در پابجی مهم است؟

اولین سوالی که احتمالا الآن ذهن شما را هم به چالش کشیده است این است که " اصلا چرا ترکیب صلاح مهمه؟ " همانقدر که شما باید روی خود سلاح ها و اتچمنت آن‌ها تمرکز کنید تا بتوانید عملکرد بهتری داشته باشید باید روی ترکیب سلاحی که هنگام مبارزه استفاده می‌کنید هم تمرکز کنید؛ چرا؟ چون اگر ترکیب سلاحی که شما از آن استفاده می‌کنید با سبک بازی ، حمله و دفاع شما همخوانی نداشته باشد ، هیچ نتیجه ای جز باخت در پیش ندارد؛ از همین رو باید سعی کنید نسبت ب سبک بازی خود یک ترکیب گان مناسب انتخاب کنید تا بتوانید بازی روان تر و بهتری را پیش بگیرید.

بهترین ترکیب سلاح های پابجی کدام هستند؟

این را باید بدانید، همان‌طور که قبل تر هم گفته شد ، ترکیب سلاحی که شما انتخاب می‌کنید با سبک بازی ای که پیش می‌گیرید روی یک الاکلنگ می‌نشینند و این وظیفه شماست که تعادل این الاکلنگ را حفظ کنید؛ منظور این است که ترکیب سلاح ها مطابق با یک سبک بازی و سبک بازی باید مطابق با ترکیب سلاح شما به جریان بی‌افتد.

ترکیب سلاح برای مبارزه نزدیک و مید رنج

یکی از عامه پسند ترین روش بازی برای پلیر های پابجی مبارزه نزدیک و میانه است و به همین دلیل است که کشت و کشتار در این محل ها بیشتر است؛ یکی از بهترین ترکیب برای این روش بازی استفاده از یک سلاح Assault Rifle و یک سلاح SMG است؛ اگر بتوانید در این دو دسته گان های مناسبی جمع کنید؛ مطمئن باشید که تسلط شما به فضای دور و برتان از هر پلیر دیگری بیشتر خواهد بود. شما می‌توانید از سلاح SMG خود برای فضا های بسته مانند داخل ساختمان ها فواصل نزدیک استفاده کنید و از سلاح AR خود برای انمی هایی که در فواصل دور تر و تقریبا مید رینج هستند نهایت بهره را ببرید.

  • مثال گان برای این ترکیب : M416 برای فاصله میانه ، UMP برای فاصله نزدیک

ترکیب سلاح برای مبارزه چند وجهی

یکی از محبوب‌ترین ترکیب ها بین پلیر های پابجی ترکیب صلاحی است که بتوانند ر سبک های مختلف مبارزه ای از آن استفاده کنند؛ اگر پلیر حرفه‌ای این بازی هستید و به قابلیت های موومنت و کنترل خودتان اعتماد دارید این ترکیب برای شما است؛ با استفاده از یک سلاح AR و یک سلاح Sniper می‌توانید وجه های مختلف مبارزه شرکت کنید؛ البته لازم است بدانید که شما برای این ترکیب نیاز به یک AR با سطح بالا نیاز دارید که هم بتواند مبارزات میدرنج و هم فاصله نزدیک شرکت کند؛ تا بتوانید با استفاده از اسنایپر خود دشمن های فاصله دور را هم مورد هدف قرار بدهید؛ این ترکیب گان در پابجی ، در عین حال که یکی از بهترین ترکیب ها است؛ کار کردن با آن بسیار سخت است؛ سخت نه به معنای سخت؛ اینطور بگویم که شما برای استفاده درست از این ترکیب باید در کار کردن با AR ای مانند M4 حرفه‌ای باشید؛ اما باز هم است؛ با اینکه AR شما می‌تواند مبارزه های نزدیک و میانه را هندل کند شما همچنان یک اسنایپر دارید که بخواهید با نه اسلحه دوم شماست؛ در نتیجه یا باید بتوانید با اسنایپر خود نیز به خوبی کار کنید؛ یا اینکه منتظر تمام شدن خشاب AR خود باشید.

  • مثال گان برای این ترکیب : M416 برای فواصل نزدیک و میانه ، AWM برای دور برد

ترکیب سلاح برای مبارزات سنگین

اگر بازیکن پابجی باشید قطعا در یکی از مچ ها با موقعیتی رو‌به‌رو شده اید که شما با چندین انمی در یک مکان گیر افتاده اید و نیاز دارید که هم در مید رنج با آن‌ها مقابله کنید و هم کمی دور ، معمولا در این قبیل نبرد ها می‌میریم اما با این ترکیب سلاح شما حتی می‌توانید از این نوع نبرد ها هم جان سالم به در ببرید؛ در این ترکیب به یک سلاح AR و یک سلاح DMR نیاز دارید؛ چرا می‌گویم این ترکیب می‌تواند جانتان را نجات دهد؟ تکلیف AR که مشخص است؛ شما با این گان می‌توانید فواصل میانه و حتی نزدیکتان را پوشش دهید؛ اما چرا DMR ؟ سلاح های دی ام آر از آن دسته سلاح ها است که اکثر پلیر های پابجی به آن‌ها بی توجه هستند؛ اما در این نوع دیگری ها که شما نیاز به یک سلاح دارید که بتواند بدون خطا دشمنان دور تر را بزند ، DMR یک نجات دهنده است.

  • مثال گان برای این ترکیب : Scar-L برای فواصل نزدیک میانه ، Mini 14 برای فاصله‌های دورتر

ترکیب سلاح برای مبارزات سریع و نزدیک

یکی از سخت ترین و اعصاب خورد کن ترین مبارزات در بازی های بتل رویال و خصوصا پابجی ، مبارزات نزدیک و فرسایشی است. در این مبارزات شما به سلاح هایی نیاز دارید تا بتوانند در مدت زمان کم و در سریع‌ترین حالت ، دشمنان را نابود کنند؛ شما برای چنین مبارزاتی نیاز به یک سلاح SMG و یک سلاح Shotgun دارید. اس ام جی ها جز بهترین سلاح ها برای مبارزات نزدیک هستند که سرعت بسیار بالایی دارند اما چیزی که می‌تواند درکنار آن‌ها سرعت حمله ناک داون کردن انمی را چندین برابر کند.

  • مثال گان برای این ترکیب : UMP برای SMG ، S12K برای شاتگان

چطوری آیتم های پابجی را بخریم؟

درست است که بخش اعظمی از تعین سطح و برنده شدن شما در بازی پابجی، به قابلیت ها و چیدن اتچمنت ها و ترکیب های شما بستگی دارد؛ اما همچنان نباید از این موضوع غافل شوید که خرید برخی آیتم های بازی در بخش گان ها و ابلیتی ها می‌تواند خیلی روی درصد برد شما تاثیر بگذارد و به کلی شما را از سایر پلیر ها متمایز کند؛ و به جز آیتم ها شما می‌توانید پک های پابجی را بخریدو از آیتم های آن‌ها استفاده کنید؛ اما چطور این آیتم ها را می‌شود خریداری کرد؟

یوسی پابجی از کجا بخریم؟

خرید یوسی پابجی درست مانند خرید کوین دیگر بازی‌ها برای کاربران و پلیر های ایرانی با محدودیت های فراوانی همراه است؛ اما شما می‌توانید برای خرید یوسی پابجی از خدمات جیب استور استفاده کنید.


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده