نویسنده: بخش تبلیغات
// یکشنبه, ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۰

جشنواره یلدای جعو استور با تخفیف ویژه اکانت اسپاتیفای

در جشنواره یلدای شگفت انگیز جعو استور با خرید هر اکانت پرمیوم اسپاتیفای می‌توانید از ۲۰ درصد تخفیف ویژه بهره مند شوید و شانس شرکت در قرعه‌کشی را به‌دست بیاورید. 

در جشنواره یلدای شگفت انگیز جعو استور با خرید هر اکانت پرمیوم اسپاتیفای می‌توانید از ۲۰ درصد تخفیف ویژه بهره مند شوید و شانس خود را برای قرعه کشی و دریافت ۵ اکانت رایگان نتفلیکس امتحان کنید. جعو استور یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر است که در زمینه فروش انواع اکانت برای پلتفرم های مختلف از جمله اسپاتیفای، اپل موزیک، یویتیوب، نتفلیکس و ... فعالیت می‌کند. این فروشگاه اینترنتی محصولات خود را به صورت کاملاً قانونی و با پشتیبانی ۲۴ ساعته به شما ارائه می‌کند. همچنین تمامی اکانت‌هایی که در جعو استور ارائه می‌شوند، تا آخرین روز اشتراک دارای  ضمانت ‌ گارانتی معتبر هستند.

یلدای شگفت انگیز جعو استور

جشنواره یلدای شگفت انگیز فروشگاه جعو استور شروع شد! جعو استور یکی از فروشگاه های  اکانت معتبر است که اکانت های پرمیوم پلتفرم های مختلف را با بهترین قیمت و همراه با ضمانت و گارانتی به مشتریان خود عرضه می‌کند.  با استفاده از طرح یلدای جعو استور که از ساعت ۸ شب ۲۹ آذر تا ساعت ۸ شب ۵ دی ماه فعال می‌شود،  می‌توانید با خرید یک اکانت اسپاتیفای با اشتراک دلخواه، از ۲۰ درصد تخفیف ویژه بهره مند شده و در قرعه کشی اکانت رایگان اکانت نتفلیکس شرکت داده شوید.

دختر در حال گوش دادن به موسیقی

تخفیف اشتراک پرمیوم اسپاتیفای

اسپاتیفای Spotify یک پلتفرم پخش موسیقی دیجیتال است که به کاربران امکان دسترسی به آرشیو گسترده و  متنوع موسیقی از سراسر جهان را می‌دهد.  این پلتفرم از مدل  فریمیوم استفاده می‌کند که یک سرویس پایه، محدود و با پشتیبانی آگهی رایگان و یک سرویس با قابلیت‌ های نامحدود با هزینه اشتراک را ارائه می‌دهد. پلتفرم اسپاتیفای  به الگوریتم های موسیقی و جامعه کاربران و هنرمندان خود متکی است تا تجربه پخش موسیقی را برای کاربران بیش از پیش لذت بخش کند.

همه سرویس‌های اسپاتیفای برای کاربران در دسترس نیست و نسخه رایگان آن ویژگی‌های بسیار محدودی دارد. بنابراین برای دسترسی به تمام امکانات این پلتفرم باید اکانت پرمیوم اسپاتیفای را خریداری کنید. با خرید اکانت اسپاتیفای در جشنواره یلدای جعو استور، می‌توانید از ۲۰ درصد تخفیف ویژه روی همه انواع اشتراک‌های اسپاتیفای از جمله شخصی، دانشجویی و خانوادگی بهره‌مند شوید.

اسپاتیفای در حال اجرا روی گوشی

هدیه یلدایی جعو استور

جشنواره یلدای فروشگاه جعو استور تنها به تخفیف ۲۰ درصدی اکانت اسپاتیفای محدود نمی‌شود، بلکه با خرید اشتراک اسپاتیفای، همچنین می‌توانید در قرعه کشی اکانت رایگان نتفلیکس شرکت داده شوید. نتفلیکس یکی از محبوب‌ ترین پلتفرم های پخش استریم فیلم و سریال در جهان است که به کاربرانش این امکان را می‌‌دهد تا فیلم‌ ها، سریال ها، برنامه ‌های تلویزیونی و مستند های متعدد را بر روی دستگاه های مختلف تماشا کنند. نتفلیکس نیز مانند سایر پلتفرم‌ها دارای دو نسخه رایگان و پرمیوم است که برای دسترسی به قابلیت‌ ها و ویژگی‌ های متنوع آن، باید اشتراک نتفلیکس را خریداری نمایید. جعو استور در جشنواره یلدای شگفت انگیز خود به ۵ نفر از خریداران اشتراک اسپاتیفای، اکانت نتفلیکس را به صورت رایگان به قید قرعه هدیه می‌دهد. شما نیز با شرکت در این جشنواره، می‌توانید از برنده های خوش شانس ما باشید!

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومجی هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده