// دوشنبه, ۶ بهمن ۹۹ ساعت ۱۵:۰۰

آواژنگ به منظور ایجاد انگیزه در مخاطبان و حمایت از مصرف‌کنندگان جشنواره قرن آواژنگ را برای مادربردهای گیگابایت را از تاریخ ۲۰/۱۰/۱۳۹۹ الی ۱۵/۰۱/۱۴۰۰ با مشارکت شرکت گیگابایت در نظر گرفته است.

در همین راستا خریداران مادربردهای گیگابایت می‌توانند از فروشنده‌ی این کالا درخواست ثبت اطلاعات محصول به همراه مشخصات خود را داشته باشند و از جوایز  ویژه‌ی در نظر گرفته شده بهرمند شوند. مادربردها با چیپست X399 ،X299 ،Z490 ،Z390 ،B460 ،B365 ،P310 و H310 شامل این جشنواره هستند.

جوایز این جشنواره:

  • ۱۰ عدد حافظه پر سرعت گیگابایت مدل GIGABYTE SSD 240GB
  • ۱ عدد مانیتور CV27F
  • ۳۰ عدد پاوربانک ۱۰۰۰۰ میلی‌آمپر

مانیتور CV27F به‌عنوان یک مانیتور full HD با میزان خمیدگی 1500R یکی از جذاب ترین مانیتور های بازار برای گیمینگ محسوب می‌شود این مانیتور با خمیدگی خاص و منحصر‌به‌فرد خود این امکان را به کاربران می‌دهد تا بتوانند به‌صورت مداوم و بدون خستگی از بازی کردن لذت ببرند، این ماینتور با چاشنی آئورس و ترکیب رنگهای ‌RGB عرضه شده است.

اطلاعات بیشتر این محصول به لینک: https://avajang.com/Product/Details/151 مراجعه کنید.

حافظه پرسرعت GIGABYTE SSD 240GB یکی از حافظه های محبوب این روزهای بازار جهانی و ایران به حساب می‌آید و باتوجه‌به گارانتی ۳ سال آواژنگ این محصول در سبد انتخاب کاربران قرار می‌گیرد.

برای اطلاعات بیشتر این محصول به لینک: https://avajang.com/Product/Details/3853 مراجعه کنید.

پاوربانک راوپاور مدل PB194 از ان دسته محصولات پرطرفدار بازار است که سایزی کوچک‌تر از یک کارت بانکی دارد و با ظرفیت ۱۰۰۰۰ میلی امپر قابلیت شارژ دستگاه‌ها هوشمند را به خوبی دارد این محصولات با پشتیبانی از PD و QC قابلیت شارژ سریع دستگاههای هوشمند را دارا است.

برای اطلاعات بیشتر به لینک: https://avajang.com/Product/Details/1477 مراجعه کنید.

 برای شرکت در این جشنواره می باید کالای خریداری شما توسط فروشنده در سامانه در بازه زمانی ۲۰/۱۰/۱۳۹۹ تا ۱۵/۰۱/۱۴۰۰ ثبت شده باشد و باتوجه‌به اطلاعات ثبت شده با قرعه کشی بین تمامی شرکت کنندگان جوایز آن برای مصرف‌کنندگان ارسال خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با مراجعه به سایت آواژنگ اطلاعات بیشتر را کسب کنید.

 


منبع آواژنگ

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده