// یکشنبه, ۲۸ دی ۹۹ ساعت ۲۰:۳۰

ووچرمانی یک راهکار پرداخت و انتقال پول به صورت دیجیتالی بوده که فعالیت خود را از سال ۲۰۱۶ شروع کرده است.

با اینکه ووچرمانی فعالیت خود در حدود ۴ سال گذشته شروع کرده و به عنوان یک راهکار پرداخت دیجیتالی جدید حساب می‌شود اما با امکانات جالبی‌ که برای کاربران خود فراهم ساخته توانسته است که پیشرفت خوبی‌ در سطح جهانی‌ داشته باشد و کاربران زیادی را به سمت خود جذب کند.

حال نگاهی‌ بیندازیم به قابلیت‌های ووچرمانی:

قابلیت‌های ووچرمانی به صورت کلی‌ به ۲ قسمت تقسیم می‌شوند:

۱- راهکار‌های مشتریان نهایی

۲- راهکارهای کسب و کار

ووچرمانی راهکارهای مشتریان نهایی

راهکار‌های مشتریان نهایی:

همانگونه که از توضیحات بالا مشخص است ووچرمانی توانسته است جایگاه خوبی‌ را در بازار روش‌های پرداخت دیجیتالی به دست آورد و در حال حاضر در حال ساخت جایگاه خود در ایران می‌باشد. کار با ووچرمانی بسیار ساده است، تنها کافیست که کد ووچرمانی که یک کد ۱۶ رقمی‌ می‌باشد را تهیه کنید و آن را در وبسایت مورد نظر خود یا در کیف پول دیجیتالی خود قرار دهید، به همین راحتی‌!

پس در نتیجه شما می‌توانید که کد ووچر خود را به صورت مستقیم در فروشگاه اونلاین مقصد خرج کنید یا آن را در کیف پول دیگیتلی خود قرار دهید و به هر شکل و در هر زمانی‌ که نیاز دارید خرج کنید.

کیف پول دیجیتالی ووچرمانی و امکانات آن:

یکی‌ از دلایل پیشرفت ووچرمانی در این مدت کوتاه راحتی کار با آن می‌باشد. برای کار با کیف پول ووچرمانی کافیست که اپلیکیشن ووچرمانی را نصب یا وارد وب‌سایت آن شوید، پس از ثبت نام، کیف پول شما آماده‌ی استفاده می‌باشد و تنها کافیست کد ۱۶ رقمی خود را داخل کیف پول خود وارد کنید. شما نیاز می‌توانید مبلغ موجود در حساب خود را مجددا به صورت کد ۱۶ رقمی‌ و در مبالغ مختلف دریافت کنید.

 

ووچرمانی راهکار کسب و کارها

راهکار کسب و کارها:

با توجه به رشد روز افزون رهکارهای پرداخت دیجیتالی در ایران، پیش‌بینی‌ می‌شود که ووچرمانی با زیرساخت قدرتمندی که ایجاد کرده است نیز می‌تواند تبدیل به یکی‌ از اصلی‌ترین راهکارهای پرداخت دیجیتالی در ایران شود. اما سوال اصلی‌ اینجاست که یک مشتری نهایی کد ووچر خود را از کجا تهیه می‌کند؟! در این روش کسب و کارها می‌توانند با ارسال درخواست به کمپانی ووچرمانی این سیستم را به وب‌سایت خود متصل کنند و با فروش این کدها نیز درآمدزایی کنند. یکی‌ دیگر از روش‌های تهیه ووچرمانی در دنیا سوپرمارکت‌ها می‌باشند که مشتریان می‌توانند به صورت حضوری و با پرداخت وجه نقد از فروشگاهای مجاز کد ووچرمانی تهیه نمایند.

همانطور که از قسمت بالا مشخص می‌باشد ووچرمانی نیز یکی‌ از روش‌های پرداخت به صورت دیجیتال بوده که با توجه به قابلیت‌های توسعه داده شده و سهولت در کاربری می‌تواند در ایران هم مورد استقبال و توجه قرار بگیرد.

این روش انتقال مبالغ به صورت دیجیتال قابلیت‌های دیگری نیز دارد که در آینده و مقالات جدیدتر به آنها خواهیم پرداخت.

 پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومجی هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.


منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده