نویسنده: بخش تبلیغات
// شنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۰

معرفی کیس جدید گیمینگ Griffin G6 از زبان گرین

کیس جدید G6 که به‌تازگی به سبد کیس ها گیمینگ شرکت پردیس صنعت سیاره سبز (GREEN) اضافه گردیده، بدون شک یکی از کامل ترین کیس های حال بازار محسوب می‌شود.

به‌طور خلاصه کیس G6 با داشتن دو فن بزرگ 200 میلی متری ARGB، قابیلت پشتیبانی از نصب کارت گرافیک به‌صورت عمودی، شیشه حرارت دیده در قسمت پنل جلو و در کناری، برخورداری از هاب مرکزی فن و کنترل از راه دور برای تغییر حالت های مختلف نورپردازی و همچنین پشتیبانی از USB 3.1 Type-C 10Gbps در پنل جلویی با کانکتور اختصاصی مختص مادربرد های جدید تنها بخشی از ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد این کیس به‌شمار می‌رود.

کیس گیمینگ گرین Griffin G6 از زاویه کنار

پس از عرضه کیس های Z5 و Z6 در بازار ایران که از ویژگی فن های ARGB بهره‌مند بودند، با استناد به باز خورد مثبت کاربران و رفع نیاز گیمر های در زمینه ی نورپردازی قابل کنترل RGB، کیس جدید G6 با وجود استفاده از فن های بزرگ 200 میلی متری از وجود این ویژگی صرف‌نظر نکرده و هر سه فن پیش فرض این کیس به قابلیت نور پردازی ARGB مجهز شده است.

اما تنها پایبندی به قله های فتح شده قبلی برای کیس های گیمینگ گرین کافی نبوده؛ ازاین‌رو باتوجه‌به وجود کانکتور USB Type-C 10Gbps داخلی روی مادربرد های امروزی، کیس گریفین G6 نیز با داشتن کانکتور مخصوص این درگاه به‌صورت پیش‌فرض از این پورت روی پنل جلویی کیس بهره‌مند است؛ اما این پایان کار نیست. ویژگی بعدی منحصر‌به‌فرد این کیس؛ پشتیبانی از نصب کارت گرافیک های گیمینگ به‌صورت عمودی روی کاور منبع تغذیه است. با این قابلیت؛ کاربران می‌توانند با تهیه کابل افزاینده PCIe که توسط برند گرین نیز عرضه شده است، کارت گرافیک خود را به شکل عمودی به نحوی که فن ها به سمت در و در دید کاربر است نصب کنند. در گذشته این ویژگی منحصراً در اختیار کیس های فول تاور و طبیعتاً گران‌قیمت بازار بود، اما کیس G6 با سنت شکنی این قابلیت را به کیس های میان‌رده و خوش قیمت هدیه کرده است.

کیس گیمینگ گرین Griffin G6 گریفین جی ۶ از روبرو

با وجود دسته‌بندی کیس G6 در رده کیس های Mid-Tower هیچ قابلیتی در این کیس غایب نیست. پشتیبانی از مادربرد های حرفه‌ای E-ATX و کارت گرافیک هایی تا طول 37 سانتی‌متر و نصب رادیاتور های AiO که خنک‌سازی پردازنده را بر عهده دارند تا سایز 360 میلی‌متر پشتیبانی می‌شود. تمامی این قابلیت ها همه درکنار هم و درکنار ویژگی‌های متداول کیس های حرفه‌ای مثل پشتیبانی اختصاصی از فضای نصب درایو های SSD 2.5 اینچ تا 5 عدد و پاور های توان بالا که گاهاً تا طول 200 میلی‌متر هستند نیز می‌شود. ماژولار بود این کیس نیز سبب می‌شود که با جدا سازی قفسه تجهیزات ذخیره‌سازی در کف کیس، فضای بیشتری برای مدیریت کابل های پاور فراهم شود.

برای آشنایی بیشتر و اطلاع از سایر ویژگی‌های این محصول از وب سایت گرین دیدن کنید.


منبع گرین
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده