نویسنده: بخش تبلیغات
// شنبه, ۲۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۰

مسابقه یلدایی با جایزه دلاری

به مناسبت شب یلدا، «کوین‌نیک مارکت» با همکاری «دفتر گیگابایت ایران» یک مسابقه بزرگ اینستاگرامی با جایزه ۱۰۰ دلار ی و ماوس گیمینگ برگزار می‌کنند. این مسابقه از ۲۹ آذر تا پایان روز ۵ دی در پیج اینستاگرام کوین‌نیک انجام می‌شود و سؤال آن درباره‌ی تجهیزات استخراج ارز دیجیتال است.

یلدای امسال با یلدای سال‌های قبل متفاوت است، اما هیچ چیزی از شور و شوق آن کم نخواهد کرد. امسال هم کوین‌نیک مارکت و گیگیابایت ایران قصد دارند در بلندترین شب سال، با مسابقه اینستاگرامی، یک دورهمی مجازی راه بیاندازند تا کنار هم یلدا را جشن بگیریم.

برای شرکت در این مسابقه کافی‌ست پیج اینستاگرام کوین‌نیک (@coinnik) و گیگابایت ایران (@AORUS_Persian) را فالو کنید. کوین‌نیک مارکت یک صرافی بدون واسطه ارز دیجیتال است که با امنیت بالا، پشتیبانی ۲۴ ساعته و تراکنش‌های بدون کارمزد خود، توانسته نظر فعالان این حوزه را جلب کند و تبدیل به برندی خوشنام و مورد اطمینان شود. گیگابایت از ابتدا با هدف تولید سخت‌افزارهای کامپیتوری باکیفیت به میدان آمد و حالا در کشور ما، این شرکت را با مادربردهای قوی و پیشرفته‌اش می‌شناسند. البته گیگابایت سایر تجهیزات کامپیوتری را هم تولید می‌کند.

بعد از فالو هر ۲ پیج اینستاگرام کوین‌نیک مارکت و گیگابایت، جواب سؤال را در قسمت کامنت‌ پیج کوین‌نیک بنویسید و حداقل ۳ نفر از دوستان‌تان را زیر پست منشن کنید. قرعه‌کشی تنها بین افرادی انجام می‌شود که به سؤال مسابقه جواب درست داده‌اند و قوانین آن را رعایت کرده‌اند.

اسوال مسابقه این است: «کارت گرافیک‌‌های کدام شرکت، کارایی بهینه‌تری (با نسیت کارایی به قیمت) برای استخراج ارز دیجیتال دارند؟» شما باید از بین گزینه‌های Nvidia، AMD یا هر دو گزینه، یکی را انتخاب کنید. از بین افرادی که جواب درست را نوشته‌اند، به یک نفر اعتبار ۵۰ دلاری برای خرید ارز دیجیتال در سایت کوین‌نیک مارکت، یک نفر ماوس گیمینگ AORUS M3 گیگابایت و به ۱۰ نفر اعتبار ۵ دلاری برای خرید ارز دیجیتال در سایت کوین‌نیک مارکت به قید قرعه اهدا می‌شود.

 پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومجی هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده