نویسنده: بخش تبلیغات
// یکشنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۰

تحصیل در کانادا ؛ ساده ترین روش مهاجرت تحصیلی

مهاجرت به کانادا و تحصیل در دانشگاه های کانادایی و آمریکایی، از ساده ترین روش های مهاجرت و ادامه تحصیل در خارج است؛ با این حال، بسیاری از افراد موفق به تحصیل در کانادا نمی‌شوند!

مهاجرت، یک فرایند قانونی است و برای طی شدن روال درست و سریع آن، باید از یک وکیل واقعی که از قوانین مهاجرت کانادا مطلع است استفاده کنید. انتخاب یک وکیل متخصص و کاربلد، برای تحصیل در کانادا در گذشته کار سختی بود؛ اما از سال ۲۰۱۱، نظارت بر وکلای مهاجرتی، به شورای نظارت بر مشاورین مهاجرت و شهروندی محول شد که علامت اختصاری آن ICCRC است.

طبق قانون جدید کانادا فقط کسانی حق وکالت و مشاوره با مهاجرین را دارند که از این سازمان مجوز داشته باشند؛ این گروه از وکلا می‌توانند به‌سادگی تحصیل در کانادا را برایتان ممکن کنند.

ادامه تحصیل در کانادا

یک قدم تا تحصیل در کانادا با شرکت مسافرتی گردشگری ویناکوچ

شرکت مسافرتی گردشگری ویناکوچ با همکاری موسسه کانادایی پروگرسیو Progressive Immigration Services، پرونده‌های اخذ ویزای کانادا را برعهده می‌گیرد و در سراسر فرایند مهاجرت به کانادا در کنار شماست.

مجموعه ویناکوچ، متشکل از دو شرکت، یکی واقع در ایران و دیگری در کاناداست؛ همچنین، این مجموعه، یکی از شرکت‌هایزیر نظر سازمان گردشگری است که همه مجوز‌های لازم برای فعالیت در ایران را اخذ کرده است و درستی فعالیت آن‌ها، به‌‌طور دائم توسط مراجع قانونی تحت نظارت قرار می‌گیرد. این دو شرکت با همکاری یکدیگر در تمام روند مهاجرت، از ابتدا تا انتها، شما را همراهی خواهند کرد.

به‌علاوه، دفتر کانادایی این شرکت، یکی از سرشناس‌ترین سازمان‌های بین‌المللی امور مهاجرت به کانادا است که خدمات ویزای دانشجویی کانادا و مهاجرت تحصیلی، اقامت دائم و موقت، مهاجرت خود اشتغالی کانادا و مهاجرت نیروی متخصص و سایر خدمات مهاجرت به کانادا را توسط وکلای رسمی مهاجرت به کانادا ارائه می‌کند.

تحصیل در کانادا

با ویناکوچ، کرونا هم جلوی تحصیل در کانادا را نمی‌گیرد!

طی همکاری شرکت مسافرتی گردشگری ویناکوچ و موسسه کانادایی پروگرسیو (Progressive Immigration Services)، مهاجرت به کانادا و تحصیل در دانشگاه های کانادایی، بسیار ساده‌تر و سریع‌‌تر از گذشته انجام می شود؛ همچنین متقاضیان می‌توانند با ثبت نام تا ۱۵ آبان ۹۹، ازشرایط ویژه جشنواره، استفاده کنند:

۱. ۳۰ درصد تخفیف برای مهاجرت تحصیلی به کانادا در یکی از سه دوره سال تحصیلی ۲۰۲۱-۲۰۲۲

۲. مشاوره تخصصی و حرفه‌ای برای انتخاب رشته تحصیلی متقاضی، بهترین شیوه مهاجرت به کانادا

۳. تضمین برگشت ۱۰۰٪ هزینه پیش‌ثبت‌نام و اخذ پذیرش درصورت انصراف از مهاجرت (بدون قید و شرط)

۴. استفاده از وکیل مقیم کانادا و عضو رسمی سازمان مهاجرت کانادا ICCRC

برای استفاده از شرایط ویژه جشنواره، فرم تحصیل در کانادا را تکمیل کنید

 پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومجی هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده