نویسنده: بخش تبلیغات
// شنبه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۰

ساخت سایت و فروشگاه حرفه‌ای با سایت ‌ساز رایو

اگر سایت ساز و فروشگاه ساز رایو را بشناسید، ساخت وب سایت می‌تواند راحتتر از چیزی که فکر می‌کنید، باشد!

این روزها اینترنت تبدیل به اولین ابزاری شده که اغلب مردم در صورت نیاز به دریافت اطلاعات، به آن مراجعه می‌کنند. برای مثال اگر شخصی به‌دنبال اطلاع از قیمت کالایی باشد، ابتدا در اینترنت به جست‌وجو می‌پردازند. این موضوع نه فقط در مورد دریافت قیمت کالا، بلکه در خصوص دریافت انواع خدمات و سرویس‌ها از کسب‌وکارهای مختلف نیز صادق است، از این‌رو حضور در فضای آنلاین را باید از جمله‌ی اقدامات واجب و ضروری خواند که هر کسب‌وکار برای موفقیت بیشتر باید در دستور کار قرار دهد.

همین امر باعث شده تا این روزها شاهد این موضوع باشیم که کسب‌وکارها و اشخاص مختلف با تفکر تجاری، صفحات و حساب‌های کاربری مختلفی را در شبکه‌های اجتماعی اداره کنند؛ اما آیا حضور در شبکه‌های اجتماعی پاسخگوی نیاز کسب‌وکارها و فروشگاه‌های آفلاین در فضای اینترنت است؟ به‌طور قطع می‌توان ادعا کرد که پاسخ این سؤال منفی است. پس چاره کار چیست؟ به‌طور حتم داشتن یک وب‌سایت یا فروشگاه اختصاصی راهکاری حرفه‌ای‌تر برای حضور در فضای آنلاین است، اما این راهکار، پیچیدگی‌های بیشتری نیز دارد. راه‌اندازی یک وب‌سایت نیاز به تخصص و دانش بالاتری دارد که شامل خرید دامنه، هاست، طراحی و برنامه‌نویسی فرانت و بک‌اند و حفظ و نگه‌داری می‌شود.

رایو؛ تلفیقی از ساده‌گی برای فرآیندی حرفه‌ای

ما در رایو با در نظر داشتن همه‌ی این دغدغه‌ها برای کاربرانی که راه‌اندازی وب‌سایت برای آن‌ها به شکل سنتی چه از نظر هزینه و چه از نظر زمان به صرفه نیست، راهکارهای مختلف و متنوعی را در نظر گرفته‌ایم. رایو یک سرویس سایت‌ساز است که به جرات می‌توان راه‌اندازی یک وب‌سایت یا فروشگاه در آن را به سهولت راه‌اندازی یک حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی تشبیه کرد. البته نباید چنین تصور کرد که سادگی کار با رایو باعث شده تا عملکرد وب سایت‌های مورد نظر کاهش داشته باشد. ما در رایو سعی کرده‌ایم که درکنار ایجاد سادگی برای فرایند راه‌اندازی یک وب‌سایت، قابلیت‌های حرفه‌ای را در اختیار کاربران قرار دهیم.

در سایت ساز و فروشگاه ساز رایو تمام مراحل برای راه‌اندازی یک وب‌سایت یا فروشگاه را طی پروسه‌ای منظم با مراحل ساده به کاربر نمایش می‌دهیم. طی ایجاد یک‌ وب‌سایت یا فروشگاه، خدماتی چون ارائه‌ی دامنه‌ی ir و هاستینگ نامحدود را به رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهیم. با رایو کاربران نیازی به آگاهی از مراحل طراحی قالب و پیاده‌سازی آن ندارند و کافی است تا با انتخاب قالب مورد نظر خود، آن را اعمال کنند.

همان‌طور که اشاره کردیم، ساده بودن ساخت یک وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی با استفاده از رایو به این معنی نیست که سطح خدمات ارائه شده نیز غیرحرفه‌ای است. کاربران رایو قادر خواهند بود تا وب سایت یا فروشگاه خود را ازطریق اتصال به گوگل آنالیتیکس و وب‌مستر، مورد بررسی قرار دهند.

در وب سایت رایو، آموزش‌هایی را نیز تدارک دیده‌ایم تا کاربران به‌راحتی بتوانند فرایند طراحی یک وب‌سایت را در قالب ویدیوهای کوتاه مشاهده کنند. البته ساخت یک وب‌سایت تنها در مرحله‌ی ساخت خلاصه نمی‌شود و نگه‌داری از آن نیز جزو نکات مهم است. ما در رایو سعی کرده‌ایم تا این کار را نیز ساده کنیم. اضافه کردن زبان‌های مختلف به وب‌سایت، تغییر قالب، تأمین امنیت وب‌سایت، بهینه‌سازی برای موتورهای جست‌وجو یا سئو درکنار آمار بازدید از سایت و همچنین اضافه کردن انواع درگاه‌های پرداخت، از جمله‌ی امکاناتی است که رایو به‌سادگی آن را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.

شیوع ویروس کرونا با وجود تمامی تاثیرهای منفی که در جامعه داشت، باعث شد تا بسیاری به اهمیت حضور پررنگ‌تر در فضای آنلاین پی ببرند. ما در رایو سعی کردیم تا در این دوران با ارائه‌ی تخفیف بالا به منظور راه‌اندازی وب‌سایت و فروشگاه، درکنار کسب‌وکارها باشیم.

 پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومجی هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده