نویسنده: بخش تبلیغات
// چهار شنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۰

اینترنت مصرفی در چارخونه رایگان شد

چارخونه بازار سرگرمی و محتوای دیجیتال است که دسترسی سریع، آسان و امن به بیش از ۱۸۵ هزار برنامه، بازی، موسیقی، فیلم و سریال و انیمیشن، کتاب، روزنامه و مجله را در گوشی‌های اندرویدی برای کاربران فراهم می‌کند.

به گزارش مجله چارخونه،‌ از دو سال پیش و همزمان با ارایه طرح‌های تشویقی ترافیک نیم‌بها برای سایت‌های داخلی، ترافیک مصرفی تمامی کاربران در چارخونه به صورت نیم‌بها محاسبه می‌شد اما اکنون و در آستانه سال جدید، چارخونه یک طرح ویژه و هیجان انگیز برای کاربران ایرانسلی خود دارد.

بر اساس طرح جدید چارخونه از این پس اینترنت مصرفی کاربران ایرانسل در بخش‌های دانلود برنامه، بازی، موسیقی، کتاب و مجله و روزنامه و همچنین بخش ویدیوهای کوتاه راویتو بصورت کامل رایگان است. این یعنی کاربران برای استفاده از محتوای هر کدام از این بخش‌ها در چارخونه، دیگر هزینه‌ای برای پهنای باند دریافتی به اپراتور پرداخت نمی‌کنند و از حجم بسته اینترنتی آن‌ها کاسته نمی‌شود.

در نتیجه طرفداران بخش بازی چارخونه اگر از اینترنت ایرانسل استفاده کنند برای دریافت بازی‌های دیتادار که عموما در حجم‌های بالایی نیز ارایه می‌شوند، از حجم بسته‌های اینترنت آنها کم نمی‌شود و به صورت کاملا رایگان تمامی بازی‌ها را می‌توانند دریافت کنند.

کاربران بخش راویتو هم از این به بعد می‌توانند بدون داشتن دغدغه کاهش حجم مصرفی اینترنت خود، ویدیوهای کوتاه و یا انیمیشن‌های جذاب کانال‌های سوری‌لند، دیرین دیرین و صدها محتوای دیگر را بدون پرداخت وجهی به تماشا بنشینند.

گفتنی است اینترنت مصرفی برای کاربران غیر ایرانسلی چارخونه و برای تماشای فیلم و سریال همچنان مانند قبل بصورت نیم‌بها محاسبه می‌شود.

 پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومجی هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده