نویسنده: بخش تبلیغات
// یکشنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۰

ثبت‌نام دوره‌ی نهایی مسابقات لیگ ۹۸ زولا با جوایز میلیونی آغاز شد

مسابقات لیگ ۹۸ بازی زولا پس از برگزاری سه دوره‌ی موفق و جذاب، کم‌کم آماده‌ی آخرین دوره‌ی خود در سال جاری می‌شود و از حالا می‌توانید با ثبت‌نام در این دوره‌، شانس خود را برای تصاحب جوایز میلیونی و همین‌طور شرکت در مسابقات جهانی را امتحان کنید.

 گزارشی ویدیویی از دوره سوم لیگ 98 زولا:

بازی شوتر آنلاین رایگان زولا که توسط شرکت سورنا گیمز در ایران منتشر شده است، به‌عنوان تنها بازی پلتفرم PC در کشور شناخته می‌شود که مسابقات رسمی و لیگ منسجم و منظمی در اختیار دارد. تیم‌های مختلفی از سراسر ایران در دوره‌های مختلف لیگ زولا حضور پیدا می‌کنند تا شانس خود را برای دستیابی به جوایز میلیونی و درنهایت، راه‌یابی به مسابقات جهانی امتحان کنند.

مسابقات لیگ ۹۸ زولا در چهار دوره انجام می‌شود که تا به امروز، سه دوره از آن‌ها برگزار شده و با استقبال بی‌نظیری روبه‌رو شده است. هدف از برگزاری این مسابقات در چهار دوره، پایه‌گذاری و ایجاد رقابت‌های «سوپر لیگ» در آینده‌ای نزدیک است. در هر دوره ۲ تیم اول و دوم به مسابقه جایزه‌ بزرگ زولا (فینال ۸ تیم) راه پیدا می‌کنند تا در قالب «سوپر لیگ» با یکدیگر به رقابت بپردازند.

فینال جایزه بزرگ در اسفند ماه با حضور ۸ تیم برتر لیگ زولا برگزار خواهد شد تا قهرمان ایران در سال جاری شناخته شود و نماینده ایران در مسابقات جهانی زولا شناخته شود.

سه دوره گذشته لیگ ۹۸ بازی زولا، با بالاترین سطح کیفی ممکن و بهره‌گیری از زیرساخت های مناسب فرصت خوبی برای علاقمندان به ورزش‌های الکترونیکی را فراهم کرده که در یک لیگ حرفه‌ای مهارت و توانایی‌های خود را به چالش بکشند.

لازم به ذکر است که در سه دوره‌ی پیش لیگ ۹۸ زولا، تیم‌های برتر جمعا مبلغ ۶۰ میلیون تومان را به خانه بردند.

حال، ثبت‌نام دور چهارم رقابت‌های لیگ ۹۸ بازی زولا آغاز شده و شما می‌توانید خود را برای رسیدن به مرحله‌ی فینال و دستیابی به میلیون‌ها تومان جایزه‌ی نقدی، محک بزنید. جوایز تیم‌های برتر این دوره به شرح زیر است:

  • تیم اول: ۱۰ میلیون تومان
  • تیم دوم: ۶ میلیون تومان
  • تیم سوم: ۴ میلیون تومان

لیگ ۱۳۹۸ زولا

توجه داشته باشید که تنها ۱۲۸ تیمی که زودتر ثبت‌نام کرده باشند، جواز شرکت در دور نهایی مسابقات را خواهند داشت و تنها تا ۳۰ دی برای ثبت‌نام فرصت دارید.

لینک فرم ثبت‌نام و قوانین لیگ ۹۸ از اینجا قابل دسترس است. برای آگاهی از اخبار و جزئیات مسابقات، می‌توانید صفحه مسابقات زولا @iranzulaesport را در اینستاگرام دنبال کنید.

همچنین آخرین اخبار، گزارش‌ها و رویدادهای مرتبط با مسابقات و بازی زولا را می‌توانید ازطریق بلاگ اختصاصی وب‌سایت رسمی زولا دنبال کنید.

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومجی هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده