نویسنده: بخش تبلیغات
// دوشنبه, ۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۰

بیست سالگی سماتک و تخفیف بی‌نظیر دوره های تخصصی IT

۳۰ مرداد ۱۳۷۸ سماتک به‌طور رسمی و قانونی فعالیت خود را با هدف توانمندسازی فارغ‌التحصیلان رشته IT برای ورود به بازار کار، آغاز کرد. به این مناسبت تخفیفی ویژه برای علاقمندان در نظر گرفته‌ایم.

۳۰ مرداد ۱۳۷۸ سماتک به‌طور رسمی و قانونی فعالیت خود را آغاز کرد. هدف، توانمندسازی فارغ‌التحصیلان رشته IT برای ورود به بازار کار بود؛ هدفی که تا تحقق کامل آن و از بین رفتن فاصله میان آموزش‌های آکادمیک و نیازهای بازار کار، راه درازی در پیش است. به این مناسبت تخفیفی ویژه در نظر گرفته شده است.

فریبا مهدیون، در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۳۷۸ با هدفی مشخص سماتک را تأسیس کرد. هدف وی از میان برداشتن شکاف عمیق میان دانش و مهارت‌هایی که در دانشگاه‌ها کسب می‌شود و مهارت‌های کاربردی که بازار کار طلب می‌کند، بوده است.

با این دورنما فعالیت سماتک آغاز شد و امروز پس از ۲۰ سال هنوز هم همان هدف را به کمک تیم دنبال می‌کند و تا دستیابی کامل به این چشم انداز با انرژی به کار خود ادامه خواهد داد.

برای نزدیک شدن به این هدف افراد زیادی درکنار فریبا مهدیون بوده‌اند؛ مدرسینی که تمام دانش و مهارت‌ خود را برای توانمندسازی جوانان مستعد به کار گرفته و تمام اعضای تیم و سرمایه‌های انسانی سماتک که در این سال‌ها با جدیت و پشتکار این مجموعه را همراهی کرده‌اند.

سماتک با یک کلاس کوچک و دوره MCSE NT Server 4.0 آغاز کرد و امروز در یک فضای ۸۰۰ مترمربعی بیش از ۱۰۰ دوره آموزشی ارائه می‌دهد. بیش از ۳۰۰۰۰ دانشجو در این سال‌ها از دوره‌های سماتک استفاده کرده‌اند و رکورد بیشترین دوره گذرانده شده در سماتک ۲۴ دوره برای یک نفر بوده است. تعداد مدرسینی که در این سال‌ها در سماتک تدریس داشته‌اند از ۲۰۰ نفر بیشتر است و طی این سال‌ها حدود ۱۰۰۰ شرکت و سازمان متخصصان خود را برای افزایش سطح دانش و مهارت، معرفی کرده‌اند.

سماتک شادی این بیست سال فعالیت پرثمر را با همراهان خود تقسیم می‌کند و در نظر دارد تخفیف ویژه‌ای به این مناسبت به همه ارائه کند.

علاقه‌مندان می‌توانند نسبت به دریافت اطلاعات تخفیف ویژه دوره‌های IT سماتک اقدام کنند. در ادامه می‌توانید ویدیوی معرفی سماتک را تماشا کنید:

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومجی هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده