نویسنده: بخش تبلیغات
// یکشنبه, ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۰

تحولی جديد در صنعت گردشگری، راهنمای آنلاين اخذ ويزای توريست در ايران

وب‌سایت ویزاجت visajet.ir برای اولین‌بار در ایران، خدمات آنلاین درخواست و اخذ ویزا ارائه می‌کند.

اخذ ویزای کشورهای خارجی برای مسافران ایرانی دست کمی از هفت خوان رستم ندارد. دارندگان پاسپورت ایرانی می‌توانند به ۳۹ کشور دنیا بدون ویزا سفر کنند و برای ورود به ۱۴۹ کشور دیگر نیاز به روادید دارند. اطلاع از شرایط و مدارک لازم برای ویزای هر کشور، گرفتن وقت سفارت، ایستادن در صف‌های طولانی و گاهی مواجه شدن با برخوردهای سرد کارمندان سفارتخانه‌ها، ازجمله مشکلات رایجی هستند که مسافران ایرانی با آن‌ها دست‌وپنجه نرم می‌کنند. از این‌ها گذشته، کشورهای مختلف با توجه به اوضاع سیاسی و اقتصادی، شرایط ویزا را تغییر می‌دهند و این نوسانات و تغییرات، موجب سردرگمی مسافران می‌شود.

وب‌سایت ویزاجت (visajet.ir) توسط متخصصان حوزه‌ی گردشگری راه‌اندازی شده و برای اولین‌بار در ایران با ارائه‌ی خدمات آنلاین ویزا، مشکلات مسافران ایرانی را در رابطه با درخواست و اخذ ویزا حل کرده و مراحل دریافت روادید کشورهای مختلف را به‌مراتب آسان‌تر کرده است.

ویزاجت

علاوه بر اینکه ویزاجت بانک اطلاعاتی کامل و گسترده از ویزای تمام کشورها در اختیار شما می‌گذارد، می‌توانید هر کجا که هستید، در هر زمانی از شبانه‌روز و بدون مراجعه‌ی حضوری به سفارت:

  • از شرايط ورود به تمام كشورها با هر پاسپورتی مطلع شوید
  • قیمت ویزای هر کشور را ببینید
  • مدارک لازم ویزا برای هر کشور را مشاهده کنید
  • درخواست ویزا را به‌صورت آنلاین ثبت کنید
  • اسکن مدارک لازم را بارگذاری کنید

و سپس اخذ ویزا را به کارشناسان ویزاجت بسپارید. حتی در صورت نیاز به اصل مدارک، با مشخص کردن تاریخ و مکان دلخواه، نمایندگان ویزاجت آن‌ها را از منزل، محل کار یا هرجایی که مدنظرتان باشد، از شما تحویل می‌گیرند.

با توجه به اینکه سفارتخانه‌های کشورهای مختلف در تهران مستقر هستند، هموطنانی که ساکن تهران نیستند، برای انجام فرایند اخذ ویزا مجبورند به تهران سفر کنند. ویزاجت این امکان را فراهم کرده که هموطنان در سراسر کشور بدون نیاز به سفر به تهران و صرف زمان و هزینه، با ثبت درخواست آنلاین در visajet.ir از سرویس‌های آنلاین ویزا با اطمینان خاطر و سرعت بالا بهره‌مند شوند.

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومجی هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده