نویسنده: بخش تبلیغات
// چهار شنبه, ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۱

پشتیبانی مادربردهای AM4 ام اس آی از نسل بعدی پردازنده های AMD

طبق اعلامیه رسمی شرکت MSI، مادربردهای سری X470 / B450 / X370 / B350 با به‌روزرسانی بایوس، از نسل بعدی پردازنده‌های AMD پشتیبانی می‌کنند.

با معرفی پردازنده‌های جدید AMD RYZEN، کاربرانی که از مادربردهایی با تراشه‌های قدیمی استفاده می‌کنند، چشم به راه به‌روزرسانی بایوس برای پشتیبانی از پردازنده‌های جدید هستند. طبق اعلام رسمی شرکت MSI، مادربردهای سری X470 / B450 / X370 / B350 با به‌روزرسانی بایوس، از نسل بعدی پردازنده‌های AMD پشتیبانی می‌کنند.

اخیراً اخباری مبنی بر پشتیبانی نکردن مادربردهای MSI از نسل بعد پردازنده‌های AMD به گوش رسیده است که این شرکت تایوانی اخبار پیرامون آن را تکذیب کرد. همان‌طور که MSI برای پشتیبانی از پردازنده‌های جدید اینتل، فهرست کامل مادربردهای خود را منتشر کرد، در مورد استفاده از پردازنده‌های جدید AMD هم فهرست کاملی از مادربردهای MSI مبتنی بر سوکت AM4 سری 300 و 400 منتشر شد.

ام اس آی را باید تنها شرکتی دانست که برای به‌روزرسانی بایوس مادربردهای خود به کاربران جوابگو بوده و اعلام کرده این شرکت در حال کار روی به‌روزرسانی بایوسی است که درکنار پشتیبانی از نسل آینده پردازنده‌های AMD، از پایداری کاملی در مادربردهای مختلف مبتنی بر سوکت AM4 برخوردار باشد.

قابل ذکر است که به‌روزرسانی بایوس پشتیبانی از پردازنده‌های جدید AMD برای مادربردهایی که در ادامه نام آن‌ها درج می‌شود، در ماه مه یا می امسال منتشر می شود. به‌روزرسانی بایوس در مادربردهای به روش‌های مختلف صورت می گیرد. ویدیو آموزش به‌روزرسانی مادربردهای در کانال آپارات MSI موجود است .

شما می‌توانید ویدیو آموزش به‌روزرسانی بایوس را از پایین تماشا کنید:

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومجی هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده