نویسنده: بخش تبلیغات
// شنبه, ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۱

در Pspro ثبت نام کنید و Mortal Kombat 11 جایزه بگیرید

در دومین مسابقه Pspro تنها با ثبت نام در وب‌سایت تا روز ۱۰ اردیبهشت ۹۸، می‌توانید در قرعه کشی بازی Mortal Kombat 11 شرکت کنید.

در دومین مسابقه Pspro تنها با ثبت نام در وب‌سایت تا روز ۱۰ اردیبهشت ۹۸، می‌توانید در قرعه کشی بازی Mortal Kombat 11 شرکت کنید. برای شرکت در قرعه کشی، کافی است که به صفحه ثبت نام بروید، اطلاعات خواسته شده را وارد کنید تا ثبت نام شما با موفقیت انجام شود:

 

<< برای ثبت نام کلیک کنید >>

همچنین لازم است نکات زیر را در رابطه با قرعه کشی بدانید:

  • اگر قبلا در وب‌سایت ما ثبت نام یا خریدی انجام داده باشید، در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما می‌توانید با شماره‌های جدید، حساب کاربری تازه‌ای ایجاد کنید تا شانس شما برای دریافت جایزه بیشتر شود. 
  • اگر از امشب (۲۴ فروردین) تا تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۹۸ در وب‌سایت ما ثبت نام کنید، شانس برنده شدن شما در قرعه کشی دو برابر خواهد شد.
  • ثبت نام در Pspro رایگان است و برای شرکت در قرعه کشی هیچ شرایط دیگری جز ثبت نام وجود ندارد.
  • اگر تاکنون تجربه خرید از پی اس پرو را نداشتید، پس از ثبت نام در روزها یا ماه‌های آینده می‌توانید با همان شماره تلفن که در هنگام ثبت نام از شما دریافت می‌شود، خرید خود را (چه به‌صورت اینترنتی، تلفنی یا حضوری) ثبت کنید.

    Ps Pro

لازم به ذکر است که قرعه کشی در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۹۸ انجام خواهد شد و ویدیوی قرعه کشی در وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی Pspro قرار خواهد گرفت.

اینستاگرام: @pspro.ir

وبسایت: pspro.ir

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومجی هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده