نویسنده: بخش تبلیغات
// پنجشنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۰

آپولو 18: جشنواره عیدانه تپسل

تپسل یک شبکه هوشمند تبلیغات دیجیتال است که با همکاری با طیف گسترده‌ای از رسانه‌های دیجیتال، شامل بیش از ۸۰۰۰ اپلیکیشن، بازی و وبسایت مختلف و ارائه انواع تبلیغات بر روی این رسانه‌ها قادر است نیازهای تبلیغاتی بزرگترین برندها را برآورده کند.

همچنین تپسل با ارائه هوشمند تبلیغات به کاربران، جریان درآمدی پایدار و قابل‌توجهی را بدون آسیب به تجربه کاربری برای صاحبان رسانه دیجیتال فراهم می‌کند و با بهینه‌سازی مداوم فضای تبلیغاتی خود، این امکان را برای صاحبان اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌های موبایلی فراهم می‌کند که فضای تبلیغاتی رسانه خود را با بالاترین قیمت در تپسل به فروش رسانده و درآمد تبلیغاتی خود را افزایش دهند.

تپسل بیش‌‌ از دو سال است که کنار توسعه‌دهندگان بوده‌ و توانسته‌ برای بسیاری از بازی سازان و توسعه دهندگان اپلیکیشن جریان‌های پایدار درآمدی از تبلیغات خلق کند، اما چند ماهی است که تپسل علاوه بر تبلیغات ویدیوئی، راهکار جدیدی را برای کسب درآمد بیشتر توسعه‌دهندگان مطرح می‌کند: تبلیغات بنری برای اپلیکیشن، بازی و موبایل وب.

رپورتاژ آگهی تپسل

همان‌طور که می‌دانید، ایام نزدیک به عید نوروز برای بسیاری‌ از کسب‌وکارهای ایرانی، از مغازه‌های آفلاین گرفته تا اپلیکیشن‌های مختلف فرصت خوبی برای کسب درآمد محسوب می‌شود. درآمد توسعه‌دهندگان در این ایام، به دلیل بازار داغ کسب‌وکار و رقابت بالا، بیشتر از حد معمول است.  

تپسل با برگزاری یک جشنواره عیدانه، علاوه بر این افزایش درآمد طبیعی، جوایزی را برای توسعه‌دهندگانی که به تپسل ملحق شوند و بهترین عملکرد را در بازه زمانی ۲۰ اسفند تا ۲۰ فروردین داشته باشند، در نظر گرفته است.

رپورتاژ آگهی تپسل

جایزه استفاده از تبلیغات بنری

جایزه ویژه تپسل برای ۳ اپلیکیشن برتر که از تبلیغات بنری استفاده کرده و در بازه زمانی جشنواره بهترین عملکرد را داشته باشند، ۳۰ هزار نصب رایگان است. در بین معیارهای انتخاب اپلیکیشن‌های برتر، مهم‌تر از تعداد نمایش و میزان درآمد، کیفیت پیاده‌سازی و بالا بودن شاخص‌های عملکردی است. مهم نیست که از چه تاریخی به جمع استفاده‌کنندگان از تبلیغات بنری می‌پیوندید؛ تنها معیار ارزیابی، عملکرد برنامه شما در بازه جشنواره (۲۰ اسفند تا ۲۰ فروردین) است. فرصت ۳۰۰۰۰ نصب رایگان را از دست ندهید!

 

جایزه تپسل اولی‌ها

‌اگر به عنوان توسعه دهنده تاکنون از تپسل استفاده نکرده‌اید و برای اولین بار است که می‌خواهید تپسلی شوید، در جشنواره آپولو شرکت کنید و از تبلیغات ویدئویی تپسل کسب درآمد کنید و عیدی بگیرید!

۲۰ هزار نصب رایگان جایزه ۲ تا از تپسل اولی‌هایی است که بهترین عملکرد را در جشنواره آپولو ۱۸ داشته باشند. معیار ارزیابی این انتخاب، بهینه بودن شاخص‌های عملکردی است و نه تعداد نمایش یا درآمد حاصله. مهم‌ترین شاخص‌های عملکردی برای این ارزیابی، eCPM ،Installation Rate ،Completion Rate، بالا بودن تعداد نمایش کامل به نسبت تعداد کاربر و خلاقیت در پیاده‌سازی است. پس نگران کم بودن تعداد کاربران خود در این بازه نباشید.

 

جایزه بهترین ناشر ویدئویی تپسل

تپسل، جوایزی ارزشمند برای اپلیکیشن‌ها و بازی‌هایی که در طول سال ۹۶ از تبلیغات ویدئویی به خوبی‌ استفاده کرده‌اند و بهترین شاخص‌های عملکردی در پیاده‌سازی تبلیغات ویدئویی را داشته‌اند، در نظر گرفته است. جایزه بهترین بازی سال، یک دستگاه عینک واقعیت مجازی Oculus Rift و جایزه بهترین اپلیکیشن سال هم یک دستگاه آیفون X است! معیارهای انتخاب برنده جایزه بهترین ناشر، بالا بودن شاخص‌های عملکردی نظیر eCPM ،Adoption Rate و همچنین خلاقیت در پیاده‌سازی است.  

همان‌طور که در ابتدا هم گفتیم، آپولو ۱۸، فرصت افزایش درآمد نمایش‌دهندگان تبلیغ با شیوه‌ها و مدل‌های جدید پیاده‌سازی تبلیغات است. مهم‌ترین هدف ماموریت آپولو 18، افزایش درآمد توسعه‌دهندگان است و این جوایز، چاشنی‌های جذاب این مسابقه هستند.

نوروز امسال زمان ویژه ای برای همراهان تپسل خواهد بود؛ زیرا علاوه بر افزایش تعامل کاربران با رسانه‌ها و همچنین سفارشات تبلیغات برای بازه عید که منجر به افزایش درامد برای صاحبان رسانه می‌شود، توسعه‌دهندگان از جدیدترین بروزرسانی زیرساخت تپسل هم بهره خواهند برد. در این ارتقا زیرساخت، با انتقال سیستم به Smack Stack و بازنویسی سرور در Kotlin زمینه افزایش قابل توجه پهنای باند سیستم برای پشتیبانی از حجم بسیار بیشتری از تبلیغات و رسانه‌ها فراهم شده است. این ارتقای زیرساخت که در چند ماه گذشته با تلاش شبانه روزی تیم فنی تپسل در جریان بوده، در نهایت منجر به افزایش چشمگیر بهره‌وری سیستم هوشمند تپسل شده که از مزایای متعدد آن میتوان به افزایش سرعت بارگذاری تبلیغات، افزایش تعداد پیشنهاد تبلیغات برای هر جایگاه و حتی ظاهر جدید وبسایت و به‌زودی پنل کاربری تپسل اشاره کرد. علاوه بر این مزایا که منجر به ارتقای تجربه کاربری مصرف کننده نهایی میشود، تغییرات زیرساختی تپسل زمینه‌ساز اتفاقات مهم‌تری در صنعت تبلیغات دیجیتال ایران است که همراهان تپسل اولین کسانی هستند که از مزایای آن بهره‌مند خواهند شد. فرصت را از دست ندهید؛ همین امروز به جمع همراهان ما بپیوندید!

رپورتاژ آگهی تپسل

رپورتاژ آگهی تپسل

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومجی هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده