نویسنده: بخش تبلیغات
// جمعه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۰

کدام میز برای تلویزیون های ال سی دی مناسب است

تلویزیون‌های جدید ال سی دی و ال ای دی که به بازار آمدند بعد از مدتی با خودشان میزهای کوچک و جمع و جوری هم به ارمغان آورند که هم کم جا بودند و هم برای دکورهای امروزی مناسب.

میزهای مدرن یا ال سی دی که علی‌رغم فضای کم‌شان وسایل زیادی می‌توان در آن گذاشت، حالا یکی از محبوبت‌ترین‌ها هستند و این روزها بازار خرید میز ال سی دی نیز بسیار داغ است. هم مدرن هستند و در ساخت‌شان خلاقیت به کار رفته و هم امکان استفاده از وسایل و طبقات مدرن در کنارشان وجود دارد. اما یکی از سوال‌ها این است که موقع خریدشان باید به چه چیزهایی توجه داشت؟

دکور: وقتی وارد مغازه فروش میز تلویزیون شوید یکی از اولین سوال‌هایی که پرسیده می‌شود درباره دکور خانه است. اینکه دکور خانه‌تان چه رنگی است و چه مدلی دارد، کلاسیک است یا مدرن؟ بسیاری دلشان می‌خواهد بیشتر وسایل خانه‌شان با هم ست یا به قولی هماهنگ باشد، چراکه ناهماهنگی بین وسایل خانه و از هر طیف بودن آن، فضایی مشوش و نامتناسب را به وجود می‌آورد.

فروشندگان میز تلویزیون هم معتقدند انتخاب میز ال سی دی با رنگ متضاد یا رنگ‌های مکمل جذاب‌تر است، چراکه در صورت همرنگ بودن همه وسایل، هیچ کدام آنطور که باید جلوه نمی‌کنند. پس باید سعی کرد میزی خرید که در کنار دیگر وسایل خانه خوب بنشیند.

اندازه: از دیگر نکته‌هایی که در خرید میز ال سی دی باید به آن دقت کرد، اندازه تلویزیون و جای قرار گرفتن آن در خانه است. برای مثال برای یک تلویزیون ۴۲ اینچی با ۱۱۰ سانتی متر طول، یک میز ال سی دی با ۱۳۰ سانتی متر طول مناسب است. یعنی در حقیقت باید سراغ میزی رفت که از هر طرف تلویزیون ۱۰ سانتی متر اضافه بماند، چرا که در غیر این صورت تلویزیون با لبه‌های میز مماس می‌شود؛ هم ناامن است و هم نازیبا.

چه جنسی بهتر است؟

باتوجه به مدل‌های متنوع میزهای تلویزیون در بازار اگر قصد خرید میز ال سی دی را داشته باشید یکی از دیگر دغدغه‌هایتان جنس آن خواهد بود. بسیاری می‌خواهند وسایل‌شان تا سال‌های سال کار کند و به این زودی‌ها خراب نشود از همین رو باید سراغ جنس‌های بادوام رفت. اگر خانه شما دکور مدرنی دارد در انتخاب رنگ و جنس میز تلویزیون محدودیتی ندارید. میزهای ال سی دی معمولا با استفاده از متریال‌هایی مثل چوب و شیشه ساخته می‌شوند و در چوبی‌ها میزهای باکیفیت به ترتیب از الوارهای طبیعی، ام دی اف و ملامین و در شیشه‌ای‌ها از شیشه جام یا پلکسی گلس هستند.

نوع دیگری از میزهای تلویزیون هم هستند که جنس آنها از پلاستیک فشرده براق است و پایه‌ای فلزی دارند. این میزها در فضاهای مدرن به خوبی می‌نشینند، فضای کمی اشغال می کنند و تلویزیون روی آنها نصب می شود. ولی اگر خانه شما دکوری کلاسیک دارد بهتر است سراغ جنس‌های چوبی بروید.

یک میز ال سی دی خوب، میزی است که در آن پایه‌ای که برای اتصال ال سی دی بر روی میز تعبیه شده است، سالم باشد. اگر میز مورد نظر کشو دارد باید ریل‌ها و دستگیره‌های کشوها سالم باشد و به  راحتی باز و بسته شوند.

قیمت این میزها هم بسته به متریال به کار رفته در ساخت آنها، ابعاد و رنگ‌شان باهم متفاوت است که با مراجعه به سایت دیوار می‌توانید از قیمت‌شان باخبر شوید. 

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومجی هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده