نویسنده: بخش تبلیغات
// سه شنبه, ۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۱

جایزه باران بازیک در فصل زمستان!

همانطور که قول داده بودیم، با پایان یلدای ۹۶، افتخار میزبانی از دوستان گرامی بازیک را در مرکز خرید تیراژه ۲ به‌دست آوردیم.

اولین جمعه از دی‌ ماه امسال، به یک دورهمی پر از شور و جایزه در کنار طرفداران بازیک تبدیل شد. در این رخداد زمستانی، بازیک میزبان دو تن از چهره‏‌های سرشناس اینستاگرامی بود و در قرعه‌کشی‌ای که برای انتخاب برنده‌ی خوش‌شانس مسابقه صورت گرفت، مهرداد حبیبی و حسین شاهرخ‌نیا یا همان شیخ حسین معروف فضای مجازی در کنار بازیک دوستان حضور داشتند. 

اگر اخبار بازیک را دنبال کرده باشید حتما باخبر شده بودید که قرار است در مراسمی ویژه به قید قرعه به یکی از کاربران خوش‌شانس اپلیکیشن بازیک یک دستگاه گوشی هوآوی میت ۱۰ پرو اهدا شود. خوشبختانه گردهمایی بازیکی‌ها در یکم دی‌ماه سال جاری فرصت مناسبی شد تا به نحوی شایسته این قرعه‌‌کشی نیز انجام شود و برنده‌ی خوش شانس اپلیکیشن بازیک نیز مشخص شود.

البته رویداد بازیک تنها به قرعه‌کشی و اهدای جایزه محدود نشد و مهمانانی که در ضیافت بازیک حضور داشتند، اولین ایرانی‎هایی بودند که به صورت زنده پای تلویزیون نشستند تا با هم دستی Perfect Kick بزنند و مهارتشان را در این بازی، هنگام رویارویی مستقیم با حریفان محک بزنند.

بازیک برای اینکه برنامه‎های مفرح جشن یلدایی‎اش را تنها در دنیای مجازی برگزار نکند، ترتیبی داده بود تا فوتبال‌دوستان عزیز نیز پا به توپ شوند و در مصاف با رقبا از روی نقطه پنالتی شانسشان را برای برنده شدن بیازمایند. خوشبختانه چه در دنیای مجازی و چه در میدان واقعی، شرکت‌کنندگان و برندگان زیادی نیز مورد تحسین و تقدیر بازیکی‎ها قرار گرفتند.

اگر شما از آن دست علاقه‎مندان اپلیکیشن بازیک هستید که متاسفانه فرصت حضور در رخداد چالشی بازیک را به‌دست نیاوردید، نگران نباشید؛ چرا که هنوز بخت بردن گوشی هواوی میت ۱۰ لایت و شرکت در چالش رکوردزنی بازیک برای شما وجود دارد. برای این منظور نیز تنها کافی است تا پس از نصب اپلیکیشن بازیک، بازی ترافیک رایدر را برای بازی کردن انتخاب کنید و بهترین رکورد خود در این بازی را با #بازیک در پیج اینستاگرامتان منتشر کنید تا در صورت کسب مقام نخست، گوشی هوآوی میت ۱۰ لایت و در صورت کسب عنوان دوم تا دهم نیز یک دستگاه پاوربانک هوآوی برنده شوید.

توجه داشته باشید که اپلیکیشن بازیک برای اولین بار به صورت رسمی امکان دانلود ترافیک رایدر را برای کاربران اندروید در ایران فراهم کرده است و به همین خاطر نیز از طریق اپلیکیشن بازیک امکان دسترسی به تمام امکانات این بازی دوست‌داشتنی برای کاربران بازیک به وجود آمده است.

چالش رکوردزنی بازیک تا آغاز سال ۲۰۱۸ میلادی ادامه خواهد داشت و در مدت برگزاری این مسابقه، به مدت یک هفته تمام آیتم‌های بازی ترافیک رایدر به صورت رایگان در اختیار کاربران خوش‌شانس بازیک قرار خواهد گرفت و پس از این یک هفته نیز، علاقه‎مندان دو آتشه‎ی ترافیک رایدر قادر خواهند بود تا آیتم‌های مورد نظرشان را خیلی راحت، به صورت درون برنامه‎ای و تنها با استفاده از شارژ ایرانسل خریداری کنند.

اکنون نزدیک به یک سال از عرضه جهانی بازی ترافیک رایدر می‎گذرد و این بازی در همین مدت کوتاه، با رکورد ۱۰۰ میلیون دانلود، طرفداران سینه‌چاک بسیاری در ایران و جهان پیدا کرده است. به همین دلیل نیز هیچ بعید نیست که در طول رقابت‎های هفت روزه‎ی #بازیک، شاهد جابه‌‏جایی رکوردهای سنگینی در بازی ترافیک رایدر از سوی کاربران باشیم.

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومجی هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده