// پنجشنبه, ۲۳ آذر ۹۶ ساعت ۲۰:۳۰

بازی زولا، یک بازی کامپیوتری مهیج جدید است که خبر آن در دنیای اینترنت پیچیده است.

این روزها خبر انتشار بازی کامپیوتری زولا به آدرس www.zula.ir، به عنوان یک بازی مهیج جدید در دنیای اینترنت پیچیده است. پیش بینی می‌شود به زودی این بازی پر هیجان، همان مسیری را طی کند که بازی کلش آف کلنز در سال‌های اخیر طی کرده بود. این بازی از بازی‌های پرطرفداری نظیر کانتر استرایک و ندای وظیفه الهام گرفته شده است و به صورت شوتر اول شخص است با این تفاوت که شما می‌توانید به صورت کاملا رایگان و با سرعت بالای سرورهای ایران، بازی کنید و جالب این که بازی و صداهای آن کاملا فارسی است. در این بازی شما می‌توانید به صورت انلاین با دیگر دوستان، یک تیم تشکیل داده و بسته به نوع رقابتی که برگزیده‌اید (کشتار جمعی، شات گان، چاقو، تصاحب پرچم، اسکورت و...) و نقشه‌ای که انتخاب کرده‌اید، به بازی با رقیبانتان بپردازید. بازی زولا هم اکنون به صورت رایگان و کاملا فارسی قابل دانلود است.

رپورتاژ آگهی بازی زولا

از مهم‌ترین مزیت‌های این بازی نسبت به هم‌رده‌هایش می‌توان توانایی استفاده از مجموعه بسیار متنوعی از سلاح‌ها و امکان شخصی‌سازی آن‌ها اشاره کرد. به عنوان نمونه می‌توان انواع سلاح‌ها را انتخاب کرد و سپس رنگ هر سلاح یا تجهیزات به کار رفته در آن را تغییر داد. هم چنین عناصر ایرانی به کار رفته در برخی سلاح‌ها و شخصیت‌های بازی، به هیجان آن می‌افزاید.

در بازی زولا، شما می‌توانید اسلحه‌ها و متعلقات درون بازی را به طور کامل سفارشی کنید. به طور مثال برای اسلحه  خود صدا خفه کن نصب کنید یا رنگ اسلحه را تغییر دهید یا مگسک و ادوات دیگر را به اسلحه خود اضافه کنید. همچنین با ارتقاء سلاح‌ها، شما شانس موفقیت خود در بازی را افزایش می‌دهید. به طور مثال با ارتقای یک اسحله، شما ضریب تخریب، خشاب گذاری، دقت و پارامترهای مختلف اسلحه را تقویت می‌کنید که به صورت مستقیم در موفقیت و شکست شما در بازی تاثیر خواهد داشت.

رپورتاژ آگهی بازی زولا

سخت افزار مورد نیاز برای اجرای بازی، یک سیستم معمولی است که در اکثر خانه‌ها پیدا می‌شود پس زیاد نگران سخت افزار گران قیمت نباشید. بازی به راحتی با کارت گرافیک‌های سری ۷۰۰۰ و سی پی یو های دو هسته‌ای معمولی اجرا می‌شود.

شما در این بازی در قالب دو تیم می‌توانید بازی کنید؛ تیم تبهکاران و گروه ضربت که هر تیم شخصیت‌های متنوع خود را دارد و شما می‌توانید با ورود به اتاق‌های مختلف بازی، شخصیت مورد علاقه خود را انتخاب و با توجه به حالت انتخاب شده توسط شما، هدف تیمی یا فردی خود را در هر مرحله دنبال کنید.

رپورتاژ آگهی بازی زولا

از دیگر مشخصه های مهم این بازی، اجرای روان آن روی بستر اینترنت ایران است. این بازی برای اینترنت‌های سرعت پایین طراحی شده است و کاربران در سراسر کشور می‌توانند با کمترین سرعت اینترنت نیز این بازی را به راحتی انجام دهند و با توجه به اینکه سرورهای این بازی در دیتا سنترهای مختلف در سراسر کشور پخش شده‌اند، بازی بدون هیچ لگی (تاخیری) اجرا می‌شود.

بازی شوتر آنلاین زولا به دلیل ماهیت آنلاین بودن آن، همیشه در حال توسعه و پیشرفت خواهد بود و به مرور زمان بروزرسانی‌های مختلفی برای آن منتشر می‌شود که هدف آن افزایش رضایت کاربران و اضافه کردن قابلیت‌های بهتر به بازی است. شما می‌توانید با ورود به لینک ثبت نام و شروع بازی، بازی زولا را تجربه کنید.

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومجی هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده