نویسنده: بخش تبلیغات
// چهار شنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۵

آغاز سری دوم مسابقه سوپر گل کاپ از ۲۰ اسفند ماه ۹۴ همراه با جوایز ویژه

حتما برای شما طرفداران بازی‌های ویدیویی اتفاق افتاده که در یک بازی فوتبال، گلی زیبا به ثمر رسانده باشید و بخواهید آن را به دیگران نشان دهید. بار دیگر سایت کاپ تصمیم گرفته تا زیباترین گل‌های شما را با نظر داوران و همکاری طرفداران سایت کاپ، انتخاب کرده و به سه ویدیوی برتر جوایز ارزنده‌ای اهدا کند.

کاربران قدیمی‌تر حتما به خاطر می آورند که در دوره نخست مسابقه‌ی سوپر گل کاپ به سه ویدیوی برگزیده نهایی یک نسخه بازی اوریجینال به عنوان جایزه اهدا شد و اما این بار هم مانند دوره قبل، تمامی علاقمندان به شرکت در مسابقه می‌توانند با ضبط ویدیوی زیباترین گل‌های خود در بازی‌های FIFA 16 و PES 2016 روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی و آپلود آنها در سایت، در دومین دوره از این مسابقه هیجان انگیز شرکت کنند.

شرکت در مسابقه سوپر گل کاپ برای تمامی علاقه‌مندان به فوتبال و گیم کاملا رایگان است و تنها کافی است با استفاده از یکی از دو روش زیر در مسابقه شرکت کنید و شانس خود را برای برنده شدن محک بزنید.

 

روش اول:

  1. با استفاده از پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 در بازی FIFA 16 یا Pes 2016 گل بزنید و ویدیو تهیه کنید.
  2. در سایت کاپ به صورت رایگان ثبت‌نام کنید.
  3. ویدیو خود را در سایت کاپ آپلود کنید.

روش دوم:

  1. با استفاده از پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 در بازی FIFA 16 یا Pes 2016 گل بزنید و ویدیو تهیه کنید.
  2. در صفحه اینستاگرام شخصی خود با هشتگ supergoal_cup# ویدیو را به اشتراک بگذارید.
  3. در انتها اضافه کردن cup.ir@ فراموش نشود.

نفر اول می‌تواند به دلخواه از میان دو کنسول پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان، تنها یک کنسول را انتخاب کرده و از سایت کاپ هدیه بگیرند. همچنین به برنده دوم، دو عدد بازی اوریجینال و به سومین برنده یک بازی اوریجینال تقدیم خواهد شد.

لازم به توضیح است که پس از اتمام مهلت مسابقه، داوران مسابقه سوپر گل کاپ ۱۰ ویدیو برتر را انتخاب می‌کنند که هر ۱۰ گل برتر در صفحه اینستاگرام سایت کاپ قرار داده خواهد شد و در انتها ویدیوهایی به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم مسابقه شناخته خواهند شد که بیشترین لایک را داشته باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شرایط مسابقه به صفحه مسابقه در سایت کاپ مراجعه فرمایید.

[alert variation="alert-info"]این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومجی هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.[/alert]


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده