نویسنده: سعید نیکبخت
// پنجشنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۳۰

تصاویر جدیدی از بازی WiLD، انحصاری پلی‌استیشن 4 منتشر شد

یکی از بازی‌هایی که سونی در نمایشگاه گِیمزکام 2014 به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 معرفی کرد، بازی WiLD بود. اگر دوست دارید بیشتر در رابطه با این بازی بدانید، اخیرا تصاویری از آن منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید. با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید.
بازی WiLD توسط میشِل اَنسِل، خالق بازی Rayman و استودیوی وی با نام وایلد‌شیپ در دست تولید است. WiLD با تمام بازی‌هایی که تا امروز تجربه کردید تفاوت دارد، در این بازی می‌توانید هم در نقش انسان‌ها و هم در نقش حیوانات و هر موجود زنده‌ای که مشاهده می‌کنید بازی و راز زندگی آن‌ها را کشف کنید. دنیای WiLD هم‌اندازه قاره اروپا و تمام اتفاقاتی که در آن‌ها رخ می‌دهد به صورت داینامیک است. اَنسِل در زمان رونمایی این بازی در گِیمزکام 2014 گفت:
هربار که WiLD را بازی کنید و حتی به مناطقی که در گذشته رفتید، بروید، شاهد اتفاق‌های جدیدی خواهید بود. اما خصوصیت اصلی بازی ما قرارگرفتن در نقش حیوانات مثل گرگ، اسب، عقاب و حتی غول‌های بزرگ است.
این تصاویر از اولین ویدیوی منتشرشده از بازی است، اما دیدن آن‌ها و مرور اولین تریلر زیبای بازی که همه را مجذوب خود کرد خالی از لطف نیست. بازی WiLD در مراحل اولیه‌ی تولید خود به سر می‌برد و در تاریخ نامشخصی به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود. منبع: VG247


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده