نویسنده: سعید نیکبخت
// دوشنبه, ۱۹ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۴۶

توضیحات بانجی در رابطه با قرار داشتن DLC بازی Destiny بر روی دیسک

زمانی که بازی Destiny منتشر شد، استودیوی Bungie اعلام کرد برخی از محتویات DLC این بازی بر روی دیسک قرار دارد و کسانی که DLC این بازی را خریداری کنند با دریافت کدی که به آن‌ها داده می‌شود می‌توانند این محتویات را فعال کنند.
این کار بانجی خشم طرفداران را برانگیخت و اتهامتی را مبنی بر حذف کردن این محتویات از بازی اصلی و فروختن آن به عنوان DLC به این استودیو وارد کرد. هارولد رایان (Harold Ryan)، مدیر استودیو بانجی این اتهامات را قبول ندارد و در صحبت‌های خود می‌گوید:
برای کاهش دادن حجم دانلود شما برخی از محتویات را بر روی دیسک قرار دادیم. در سراسر دنیا و در زمان دانلود کردن اطلاعات، احتمال رخ دادن مشکلاتی وجود دارد و از طرف دیگر، این اطلاعات حجم بیشتری از فضای هارد شما را هم اشغال می‌کند. بنابراین ما برخی از اطلاعات DLC را در بازی اصلی قرار دادیم. زمانی که شما مناطقی که هنوز فعال نشده‌اند را مشاهده می‌کنید، محتویاتی را می بینید که از قبل ساخته شده‌اند و آماده‌ی انتشار هستند. اما به هیچ وجه این محتویات از بازی اصلی برداشته نشده است و معنی گول زدن مخاطبان را نمی‌دهد.
در پاسخ به اتهاماتی که مبنی بر تولید محتویات اضافی Destiny در زمان ساخت بازی اصلی بر بانجی وارد شده، رایان اعلام کرد کار ساخت محتوای اضافی "The Dark Below" سه ماه قبل از انتشار بازی و مدت‌ها پس از پایان یافتن پروژه‌ی ساخت بازی آغاز شده است:
روند ساخت داستان اریس و اولین DLC در سه ماه آخر و پس از پایان یافتن ساخت بازی اصلی آغاز شد.
منبع: Totalxbox


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده