// شنبه, ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۵

رایگان شدن تمامی محتواهای نسخه‌ اول و دوم Little Big Planet برای قسمت سوم این بازی

بازی Little Big Planet 3 تمامی محتواهای نسخه اول و دوم این مجموعه را به‌صورت رایگان در اختیار تمام بازیکنان قرار می‌دهد.

در نتیجه حملات سایبری مداوم به سرور‌های قدیمی بازی Litte Big Planet در کنسول پلی استیشن 3، سونی برای جلوگیری از درز اطلاعات شخصی کاربران تصمیم گرفت تا این سرور‌ها را برای همیشه خاموش کند. اما محتوای این سرور‌ها از دست نرفتند، چراکه سونی تمامی محتواهای نسخه اول و دوم Little Big Planet را به‌طور رایگان در اختیار تمام بازیکنان بازی Little Big Planet 3 قرار می‌دهد.

محتواهای رایگان تنها برای کسانی که دو نسخه را در کنسول‌های قبلی خریداری کردند نیست، بلکه شامل تمام بازیکنان Little Big Planet 3 در پلی استیشن 4 می‌شود. برای دسترسی به محتوای جدید کافی است به صفحه تنظیمات بازی Little Big Planet 3 بروید و از آن‌جا محتوای بازی‌های قبلی را دانلود کنید. محتوای بازی‌های اول و دوم تنها مربوط‌به بخش اصلی بازی نمی‌شود بلکه تمام محتوای تیم توسعه و محتوایی که بازیکنان درست کردند و به اشتراک گذاشتند نیز در بازی Little Big Planet 3 حضور خواهند داشت.

این خبر ازطریق پستی در صفحه رسمی Sackboy: A Big Adventure در توییتر منتشر شد که ظاهرا از این پس کاراکتر Sackboy با این اسم به راه خود ادامه خواهد داد. در متن این پست نوشته شده بود: «به‌روزرسانی برای انجمن بازی LittleBigPlanet. آزاد شدن محتوای رایگان بازی LittleBigPlanet و LittleBigPlanet 2 برای همه!!»

اطلاعیه بازی Little Big Planet

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


منبع psu
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده