// سه شنبه, ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۲

بازی The Last of Us Part II به پلی استیشن استور بازگشت؛ تریلر جدید به زودی پخش می‌شود

بازی The Last of Us Part II ناتی داگ کمتر از ۵۲ روز دیگر به دست دارندگان کنسول پلی استیشن 4 سونی می‌رسد و همه اکنون مجددا می‌توانند مشغول پیش‌خرید نسخه‌ی استاندارد یا نسخه‌ی Digital Deluxe شوند.

نمی‌توان انکار کرد که اگر می‌خواهید به هیچ عنوان در فرض حقیقت داشتن تمامی جزئیات ذکرشده در اطلاعات لورفته، بازی ویدیویی مورد بحث برای شما اسپویل نشود، وب‌گردی‌های خود را باید دقیق‌تر کنید و حتی به بخش کامنت‌های همین مطلب هم نروید. ولی خبر خوب این است که اکنون بازی The Last of Us Part 2 دیگر در زمانی نامشخص عرضه نمی‌شود و کمتر از ۲ ماه تا رسیدن به دست همگان فاصله دارد؛ اثری که به احتمال زیاد در همان روز عرضه‌ی کنسول پلی استیشن 5 برای پلتفرم نسل نُهُمی سونی هم منتشر خواهد شد و راوی ادامه‌ی داستان جول، اِلی و کاراکترهایی دیگر خواهد بود.

بازی The Last of Us

باتوجه‌به قوانین سخت‌گیرانه‌ی فروشگاه دیجیتالی بازی پلی‌استیشن، وقتی که یک محصول تاریخ عرضه‌ی مشخصی نداشته باشد، نمی‌تواند صفحه‌ی خرید خود را در PS Store حفظ کند. به همین خاطر طی هفته‌های گذشته بازی The Last of Us Part II از فروشگاه پلی‌استیشن حذف شده بود. قانون دیگری هم وجود دارد که می‌گوید در صورت عدم وجود صفحه‌ی رسمی پیش‌خرید/خرید یک بازی در پلی‌استیشن استور، تمام هزینه‌ی انجام‌شده برای پیش‌خرید آن باید به خریدارها بازگردد.

به همین خاطر هم تمامی اشخاصی که دنباله‌ی بازی The Last of Us را قبلا به‌صورت دیجیتالی پیش‌خرید کرده بودند یا طی روزهای گذشته هزینه‌ی پرداخت‌شده را بازگشته به اکانت خود دیدند یا به‌زودی با دریافت یک ایمیل از برگشت آن به حساب کاربری خویش مطلع می‌شوند. هم‌اکنون نیز همه دارندگان پلی استیشن 4 می‌توانند بازی The Last of Us Part 2 را پیش‌خرید کنند تا چند هفته‌ی دیگر به پری-لود و دانلود آن بپردازند و دقیقا در روز انتشار، آماده‌ی اجرای محصول و رفتن به سراغ تجربه‌ی ساخته‌ی جدید نیل دراکمن و تیم همراه‌شده با او باشند.

The Last of Us Part II

علاوه‌بر تمامی موارد بالا، شواهد جدید از جمله وضعیت فعلی مجموعه‌ی ویدیوهای مرتبط با بازی در کانال یوتیوب رسمی پلی‌استیشن نشان می‌دهند که تا پیش از عرضه‌ی TLoU Part II در تاریخ جمعه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ (نوزدهم ژوئن/جون سال ۲۰۲۰) دو یا حداقل یک تریلر جدید از بازی به‌صورت رسمی توسط سونی پخش خواهند شد؛ البته برخی منابع می‌گویند تریلر نخست طی روزهای آتی و سریع‌تر از حد تصور برخی افراد تقدیم طرفدارها می‌شود.


منبع GamingIntel
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده