// چهار شنبه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۴۹

بازی Uncharted 4: A Thief’s End تا بهار ۲۰۱۶ تاخیر خورد

عرضه‌ی یکی از مورد انتظارترین بازی های کنسول نسل هشتم پلی‌استیشن 4 با تاخیر روبرو شد. طبق پیام منتشر شده بر روی سایت رسمی پلی‌استیشن Uncharted 4: A Thief’s End بهار ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد. با زومجی همراه باشید.
این دومین بار است که تاریخ عرضه‌ی این بازی با تاخیر روبرو می‌شود. اولین بار در اواخر ۲۰۱۴ خبری در رابطه با تاخیر این بازی و عرضه‌ی آن در پاییز ۲۰۱۵ اعلام شد. هم اکنون نیز طبق بیاینه‌ی منتشر شده برروی وبلاگ پلی‌استیشن این بازی بهار ۲۰۱۶ منتشر می‌شود. بروس استرَلی و نیل دراکمِن، کارگردان‌های ناتی داگ در این رابطه گفته‌اند:
از زمانی که ما برای اولین بار ویدیو‌ی گیم‌پلی بازی Uncharted 4: A Thief’s End را به شما نمایش دادیم. بازی و داستان بیشتری در کنار هم آمدند و برای ما ثابت شد که این بازی از آنچه که در ابتدا پیش بینی کرده بودیم ، بسیار بلند پروازانه تر است. پس از صرف سال‌ها در کنار ناتان دریک، او برای تیم ما بسیار مهم است. برای همین پرداختن به مهم‌ترین فصل ماجراجوی او را، سبک فرض نمی‌کنیم. این بازی لایق دقت به جزئیات در هر بیت، پیش‌روی دقیق و داستان سرایی متفاوت شناخته شده از ناتی داگ است. به همین دلیل برای تاخیر در عرضه‌ی بازی انتخاب سختی انجام دادیم. چند ماه اضافه مسلما موجب می‌شود تا بازی  Uncharted 4: A Thief’s End نه تنها به استانداردهای بالای تیم توسعه‌دهنده برسد، بلکه این بازی به استاندارد‌های بالایی که بازیکنان از ناتی داگ انتظار دارند نیز خواهد رسید. از شما بخاطر صبر و شکیبایی‌تان تشکر می‌کنیم. ما قبول داریم که انتظار بیشتر طاقت فرسا خواهد بود، اما ما به شما ارزش این انتظار بیشتر را برای Uncharted 4  در سال آینده نشان خواهیم داد. تیم ناتی داگ، در سال ۲۰۱۵ تمام تلاش خود را برروی این بازی انجام می‌دهد تا مطمئن شود نتیجه‌ نهایی سزاوار این بازی است. بهار سال ۲۰۱۶ فرصتی عاطفی و هیجانی برای شما و ناتان دریک خواهد بود.
منبع: PlayStation Blog


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده