// یکشنبه, ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۰۷

عملکرد بسیار خوب سرویس EA Access در ایکس‌باکس‌وان | سکوت EA در مورد انجام آن بر روی PS4

سرویس تخفیف ماهانه بازی های EA که چند ماه از آغاز فعالیت آن بر روی کنسول ایکس‌باکس‌وان می‌گذرد، عملکرد خوب و موفقیت آمیزی داشته است که باعث تحت تاثیر قرار گرفتن این کمپانی شده است، اما همچنان صحبتی در مورد اجرای آن بر روی پلی‌استیشن4 به گوش نمی‌رسد.
با زوم‌‌جی همراه باشید. مدیر عامل کمپانی الکترونیک آرتز، Andrew Wilson نسبت به عملکرد این سیستم گفت:
تعداد عضویت در سرویس EA Access و رشد آن فراتر از حد انتظار ما بود و ما پیش بینی می‌کنیم که در چند ماه آینده این روند ادامه داشته باشد.
در ادامه Peter Moore که سمت مدیر اجرایی این کمپانی را بر عهده دارد، گفت:
طی تحقیقات و مشاهداتی که ما داشتیم، به این قضیه پی بردیم که به طور معمول، کسانی که در حال حاضر از طریق این سرویس به بازی هایی چون FIFA و Madden دسترسی دارند، هیچ علاقه ای نداشتند تا این عناوین را خریداری کنند. آن ها از طریق این سرویس می‌توانند بازی‌ها را تجربه کرده و لذت ببرند و اگر علاقه داشتند آن را با تخفیف خریداری کنند. استقبال فراتر از حد انتظار و تعداد بالای اعضا به ما کمک کرد به این مساله پی ببریم با چه روشی به گیمرها ارزش قائل شویم تا با حداقل هزینه، بازی های بیشتری را تجربه کنند.
در مورد پشتیبانی از PS4 و اجرای این سرویس بر روی آن، او به این جمله بسنده کرد:
در حال حاضر نمی‌توانیم چیزی راجع به این مساله بگوییم.
هم اکنون EA Access تنها بر روی کنسول ایکس‌باکس‌وان قابل دسترس است و دارندگان این کنسول با پرداخت حق عضویت ماهانه ۵ دلار یا سالانه ۳۰ دلار، می‌توانند از خدمات این سرویس بهره ببرند.. با این عضویت شما می‌توانید به تعدادی از بازی هایی که الکترونیک آرتز قرار داده، دسترسی کامل داشته باشید و برای خرید بازی های EA به صورت دیجیتالی از تخفیف 10 درصدی بهره ببرید. در حال حاضر بازی هایی مانند Battlefield 4 ، FIFA 14 ، Madden NFL 25 ، Peggle 2 و ... از این طریق قابل دسترس هستند. VG247


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده