نویسنده: نادر امرایی
// یکشنبه, ۱۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۵

تماشا کنید: تریلر دو بازی عجیب در حال ساخت برای هدست پلی استیشن VR

سونی دیشب در جریان رخداد Playstation Experience 2015، بازی‌های بسیار زیادی برای هدست پلی‌استیشن VR معرفی‌ کرد. در میان این بازی‌ها، دو بازی Job Simulator و Modern Zombie Taxi Co جزو بازی‌های عجیب معرفی‌ شده بودند. با زومجی، جزئیات خبر و تماشای تریلر این دو بازی همراه باشید.
کمپانی سونی در جریان مراسم تجربه پلی‌استیشن ۲۰۱۵ که شب گذشته در شهر سن فرانسیسکو برگزار شد، بازی‌های مختلف و متعددی را برای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن VR معرفی‌ کرد. دو تا از این بازی‌ها نسبت به دیگر بازی‌های معرفی‌ شده کمی‌ عجیب‌تر به نظر می‌رسیدند. Job Sumulator (که چندی پیش برای پلتفرم استیم VR معرفی‌ شده بود) و Modern Zombie Taxi Co نام این دو بازی عجیب است. Job Simulator که توسط اولکمی لبز در حال ساخت است، در دنیایی جریان دارد که ربات‌ها شغل‌های تمام انسان‌ها را گرفتند و به دلیل اینکه مردم یادشان نرود که کار کردن چگونه است، دستگاهی به نام شبیه ساز شغل ساخته شده است که مردمی که در این دنیا زندگی‌ می‌کنند، هرگز لذت کار کردن را فراموش نکنند. از جمله شغل‌هایی‌ که در این بازی شبیه‌سازی شده‌اند، سرآشپز، کارمند ساده و فروشنده مغازه است. بازیکنان در این بازی با استفاده از دو کنترلر پلی‌استیشن موو دست‌های خود را حرکت می‌دهند و از این طریق می‌توانند با دنیای بازی تعامل داشته باشند. همچنین در این بازی که با نرخ ۹۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود، شما باید در محیط خانه خود حرکت کنید تا بتوانید به کل محیط بازی دسترسی‌ داشته باشید. بازی در سال ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد و شرکت کنندگان در مراسم PSX15 امسال می‌توانند آن‌ را تجربه کنند. در ادامه شما را به تماشای تریلر این بازی دعوت می‌کنیم:

|

بازی عجیب بعدی، The Modern Zombie Taxi Co نام دارد و بازیکن را در نقش آخرین انسان زنده روی کره زمین قرار می‌دهد. اما اشتباه نکنید، شما تنها نیستید! زیرا زمین پر شده است از زامبی‌های مختلف و شما به عنوان راننده تاکسی وظیفه دارید آنها را به مقصدشان برسانید! علاوه بر این برخی از آنها درخواست‌هایی‌ نیز دارند که شما می‌توانید آن‌‌ها را انجام دهید. اگر هنگام رساندن این زامبی‌ها آنها خواستند به شما حمله کنند، به راحتی می‌توانید به صورت آنها مشت بزنید. شما باید مراقب دیگر زامبی‌های راننده نیز باشید زیرا اینطور که به نظر می‌رسد، آنها اصلا رانندگان خوبی‌ نیستند. این بازی توسط استودیو ویتی بک‌روم که در کیوتو واقع شده و با همکاری سونی سانتا مونیکا در دست ساخت است و در زمان نامشخصی در سال ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد. در ادامه نیز می‌توانید تریلر این بازی را مشاهده کنید:

|

نظر شما درباره این دو بازی عجیب چیست؟

[alert variation="alert-info"]برای مشاهده کلیه اخبار، مقالات و حواشی مربوط به پلی‌استیشن اکسپرینس ۲۰۱۵ به صفحه اختصاصی این رویداد در زومجی مراجعه کنید.[/alert]

منبع: VG247


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده