// دوشنبه, ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۹

تریلر گیم پلی بازی The Forest در PSX 2017

تریلر ۱۵ دقیقه‌ای بازی The Forest ما را بیش از پیش با محیط بازی و مکانیزم گیم‌پلی آن آشنا می‌کند.

در جدیدترین اخبار بازی و در جریان رویداد PSX 2017، سازندگان بازی The Forest که حدود سه سال است اثر جدیدشان برای پلی استیشن 4 تایید شده است، ضمن ارائه یک گیم‌پلی طولانی از بازی خود، تایید کردند که این اثر در سال ۲۰۱۸ برای کنسول نسل هشتمی سونی منتشر خواهد شد.

بازی The Forest اثری در سبک بقا و اسلشر است که توسط استودیو اندنایت گیمز در حال ساخت است و نسخه کامپیوتر آن نیز به‌صورت Early Access و از طریق استیم در دسترس پی‌سی بازان قرار گرفته است. حال در رویداد PSX 2017 فرصتی فراهم شد تا با حضور عوامل سازنده بازی در نمایشگاه، شاهد ۱۵ دقیقه از گیم پلی بازی The Frost باشیم.

با توجه به صحبت‌های سازندگان و ویدیوی منتشر شده، شما پس از اینکه از سقوط یک هواپیما جان سالم به‌در می‌برید، درون یک جنگل بزرگ و خطرناک قرار می‌گیرید و از همان ابتدا با گشت‌وگذار در محیط و به‌دست آوردن تجهیزاتی که می‌توانند مفید به فایده باشند، برای بقا و ایجاد یک سرپناه تقریبا امن تلاش خواهید کرد.

یکی از نکات جذابی که اعضای تیم Endnight Games در طول تجربه بازی نشان می‌دهند، گودال مرموزی است که با ورود به آن موجودات عجیب و ترسناکی را مشاهده خواهید کرد و این می‌تواند نویدبخش تنوع خوب دشمنان و محیط‌ها در بازی باشد. علاوه بر این، سیستم پویای شب و روز نیز بسیار جالب به نظر می‌رسد و احتمالا تلاش برای بقا در شب کار چندان آسانی نخواهد بود.

همانطور که پیشتر اشاره کردیم بازی The Forest هنوز تاریخ انتشار مشخصی دریافت نکرده است، اما سازندگان اشاره کردند که تا پایان سال ۲۰۱۸ شاهد عرضه رسمی این بازی خواهیم بود. در پایان می‌توانید به تماشای تریلر بازی بنشینید.

برای دانلود تریلر از طریق آپارات اقدام کنید


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده