نویسنده: سعید نیکبخت
// شنبه, ۲۴ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۰

Just Cause 3 برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی معرفی شد

پس از مدت‌ها انتظار، سرانجام بازی Just Cause 3 به صورت رسمی برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی توسط مجله‌ی گیم‌اینفورمر معرفی شد.
استودیوی Avalanche، سازنده‌ی Just Cause 3  اعلام کرد این بازی در سال 2015 منتشر خواهد شد. اعضای گیم اینفورمر حتی بخش‌هایی از گیم‌پلی این بازی را تجربه کرده‌اند و توضیحاتی را هم در رابطه با ویژگی‌های اصلی بازی ارائه دادند. این نسخه همانند Just Cause 2 یک بازی جهان آزاد و تخیلی است و دنیای بازی هم توسط دیکتاتوری بی‌رحم اداره می‌شود. مثل نسخه‌ قبلی، شما می‌توانید از قلاب کاراکتر اصلی بازی برای تحرک بیشتردر دنیای بازی استفاده کنید. در این نسخه چتر نجات و دو باله که می‌توانید با آن پرواز کنید هم به بازی اضافه شده است. کریستوفر ساندبرگ (Christofer Sundberg)، موسس استودیوی Avalanche در اولین صحبت‌های خود در رابطه با این بازی گفته است:
از زمان منتشر شدن Just Cause 2، ما منتظر این لحظه هستیم. این بازی نتیجه‌ی ده سال بازی جهان آزاد و اوج خلاقیت و نوآوری است. در Just Cause 3، ما ریو (Rio) را به جزیره‌ی مدیترانه‌ای می‌فرستیم. وی چتر نجات و قلاب ارتقا یافته‌ی خود را هم به همراه می‌آورد. ریو در این نسخه با در اختیار داشتن یک وسیله‌ی جدید قابلیت پرواز کردن هم دارد. Just Cause 3 معنی واقعی نسل بعد و هرج و مرج بازی‌های سندباکس است، ما منتظر سال آینده‌ی میلادی و منتشر کردن اولین اطلاعات کلیدی از بازی هستیم.
Square Enix ناشر این بازی، در اولین توضیحات خود اعلام کرد Just Cause 3 یک بازی free-to-play (رایگان) نیست و به صورت فیزیکی در خرده‌فروش‌ها عرضه خواهد شد. تا دو هفته‌ی آینده شماره‌ی جدید مجله‌ی گیم اینفورمر منتشر خواهد شد و در این مجله اولین اطلاعات از خصوصیات بازی ارائه می‌شود. علاوه بر این اطلاعات، تصویری از کاور اصلی این مجله منتشر شده است که می‌توانید آن را در ادامه مشاهده کنید. 260-cover-reveal-front-610 منبع: VG247


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده