نویسنده: حسن اکرامی
// شنبه, ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۴۸

Dynasty Warriors: Origins بزرگترین ارتش‌های تاریخ فرانچایز را خواهد داشت

جنگ‌های بازی Dynasty Warriors: Origins بعضی‌از بزرگ‌ترین ارتش‌ها در تاریخ مجموعه را به تصویر می‌کشند.

استودیو امگا فورس و شرکت کوئی تکمو در رویداد اخیر شرکت سونی طرفداران Dynasty Warriors را با معرفی نسخه جدید غافلگیر کردند. باتوجه‌به اینکه نسخه نهم با سیستم جهان-باز خود نتوانست به موفقیت چندانی برسد، امگا فورس در نظر دارد بازی جدید سری به‌نام Dynasty Warriors: Origins را به گیم‌پلی هک‌اند‌اسلش سنتی سری بازگرداند.

درهمین‌راستا توموهیکو شو، تهیه‌کننده و رئیس امگا فورس در بلاگ پلی استیشن بار دیگر روی بازگشت به ریشه‌های سری تاکید کرد و به طرفداران قول حضور بزرگ‌ترین ارتش‌هایی را که تاکنون در سری ندیده‌اند داد. باتوجه‌به اینکه تیم امگا فورس تلاش می‌کند از قدرت سخت‌افزاری پلی استیشن 5 بیشترین بهره را ببرد، بازیکن‌ها می‌توانند منتظر دیدن ارتش‌های عظیم تا‌جایی‌که چشم کار می‌کند باشند.

حمله به قصر در میان انبوه سربازان در بازی Dynasty Warriors: Origins

بااینکه گیم‌پلی سری Dynasty Warriors به بازیکن امکان پیشروی تنها در مقابل هزاران سرباز دشمن را می‌دهد، اما در Dynasty Warriors: Origins هماهنگی با متحدان ضرورت خواهد داشت. تهیه‌کننده سری در ادامه تایید کرد «شخصیت بی‌نام» نقش پروتاگونیست اصلی داستان را برعهده دارد که اولین قهرمان اورجینال سری خواهد بود. همانطورکه انتظار داریم، Dynasty Warriors: Origins داستان پر هرج‌و‌مرج سه پادشاهی را روایت خواهد کرد و در آن با ژنرال‌ها و سربازان معروف زیادی ملاقات می‌کنیم.

بازی Dynasty Warriors: Origins در سال ۲۰۲۵ روی پلی استیشن 5 عرضه می‌شود. بااین‌حال در یک کنفرانس خبری عرضه بازی روی کامپیوتر و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس تایید شده است. امگا فورس در ماه‌های آینده اخبار بیشتری از ویژگی‌ها و قهرمان‌های جدید بازی ارائه خواهد کرد.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده