نویسنده: حسن اکرامی
// جمعه, ۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۸

انتخاب ساخت جادوگر بلر به جای بازی Saw توسط بلوبر تیم

به‌تازگی استودیوی بازی‌سازی بلوبر تیم به انتشار جزئیاتی درباره‌ی رد پیشنهاد ساخت یک بازی از سری فیلم Saw (اره) به‌دلیل اشتیاق بیشتر به توسعه‌ی بازی Blair Witch پرداخت.

استودیو Bloober Team طی جدیدترین اخبار بازی و در گفت‌وگو با وب‌سایت IGN در کنفرانس Digital Dragons اعلام کرد که قبلا فرصت توسعه‌ی یک بازی Saw (اره) را به خاطر ساخت بازی Blair Witch (جادوگر بلر) رد کرده است. در ادامه پیوتر بابینو، مدیرعامل بلوبر تیم درباره‌ی جزئیات این انتخاب گفت:

«من با همکار خوبمان United Talent Agency کار می‌کردم. ما با افراد زیادی در این صنعت از هالیوود ملاقات می‌کردیم. UTA بسیار شناخته شده است و آن‌ها روابط خوبی با تمام استودیوهای اصلی فیلم‌سازی دارند. ما با چند استودیوی فیلم‌سازی صحبت داشتیم و برخی از آن‌ها نزد ما آمدند و گفتند: «بسیار خوب، شما روی سبک ترس و وحشت تمرکز می‌کنید و ما دوست داریم با شما همکاری کنیم». اما صاحبان امتیاز [Saw] بسیار رک‌ بودند و گفتند: «ما دوست داریم روی این داستان کار شود. می‌خواهیم بازی را برای سال ۲۰۲۱ که مصادف با عرضه‌ی محصول سینمایی ما است، داشته باشیم». بااین‌حال ما در تصمیمات خود اعلام کردیم که این کاری نیست که علاقه به انجام آن داشته باشیم.

شرکت لاینزگیت نزد ما آمد و گفت: «ما عاشق بازی Layers of Fear بلوبر تیم هستیم. ما دیدیم که شما با Observer چه می‌کنید؛ بنابراین مایلیم با شما همکاری کنیم. ما می‌دانیم که شما دوست دارید بازی‌ها را مطابق میل خودتان بسازید؛ بنابراین از فهرست IP های ترسناک ما یکی را انتخاب کنید. ما می‌توانستیم Saw را انتخاب کنیم که محبوب‌تر از Blair Witch است، اما تصمیم گرفتیم Blair Witch را توسعه دهیم؛ زیرا جهان آن فرصت‌های زیادی برای ساختن اثری جدید را دارد. به همین دلیل این پروژه را انتخاب کردیم».

تصویر هنری از سری Saw

اخیرا شایعه شده است که بلوبر تیم در حال کار روی ریمیک کامل بازی ترسناک و روانشناختی Silent Hill 2 است که نخستین بار توسط شرکت کونامی در سال ۲۰۰۱ منتشر شد. صرف‌نظر از اینکه بلوبر تیم در حال کار روی بازسازی Silent Hill 2 است یا خیر، ما می‌دانیم که این استودیو در حال توسعه‌ی سه پروژه است که ظاهرا یکی از آن‌ها در همکاری با کونامی و دیگری در همکاری با Private Division تیک-تو اینتراکتیو پروسه‌ی تولید را پشت سر می‌گذارد. پروژه‌ی سوم آن‌ها هنوز در مرحله‌ی پیش تولید قرار دارد.

شما می‌توانید نظرات خود درباره‌ی این خبر را مطرح کنید.


منبع PSU
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده